Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Po miesiącach oczekiwania wedle zasady "go big or go home" poszedlem po bandzie i dziś zamówiłem nowe RS4.

Więcej info jak dojdę do siebie ?

 

Dorzucilem pełna listę wyposażenia.

 

image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg

 

 

 

image.jpgimage.jpg

 

 

 

 

UPDATE jeszcze nie odebrany ale juz widziany :) 

 

 

 

image.jpg

 

 

image.jpg

 

20180212_134946.jpg

Edytowane przez turdzi
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie :) Graty i jak przyjdzie pochwal się koniecznie :) Pierwsze RS4 B9 na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kosmita napisał:

Wreszcie :) Graty i jak przyjdzie pochwal się koniecznie :) Pierwsze RS4 B9 na forum. 

Pierwsze w NO otworzyli książki dziś o 12.00 moje poszło 12.01 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, turdzi napisał:

Pierwsze w NO otworzyli książki dziś o 12.00 moje poszło 12.01 :)

:) ale naczekałeś się trochę. No nic, teraz najgorszy okres oczekiwania ale jak przyjdzie to pierwsze dwie noce będą w aucie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff jestem bez auta od sierpnia jak muszę biorę albo służbowe albo fiesta żony a teraz jeszcze 3 miesiące no ale idzie już z górki :)

Myślę że w tym aucie to będzie miesiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, turdzi napisał:

Uff jestem bez auta od sierpnia jak muszę biorę albo służbowe albo fiesta żony a teraz jeszcze 3 miesiące no ale idzie już z górki :)

Myślę że w tym aucie to będzie miesiąc :)

:) no tak. Tym bardziej oczekiwanie jest mordęgą. Dobrze, że Avant - można spać wygodnie :)

EDIT: a u nas właśnie też wrzucili konfigurator RS-y na stronę :) Idę się pobawić :)

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty :kox:

Nawet nie pytam o cene :grin:

Edytowane przez Kooga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kooga napisał:

Graty :kox:

Nawet nie pytam o cene :grin:

Też nie pytam :) I też gratuluję pierwszej RS4 B9 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulację ;). Będziesz miał okazje trochę się pobawić, bo wiesz.. "The winter is coming" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna, na zdjęciu konfiguracji wygląda jak milion dolców :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, zapewne nie możesz się doczekać odbioru.

Długi czas realizacji ?

Wrzuca fotki jak tylko odbierzesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mało powiedziane zwłaszcza że jestem bez auta od sierpnia a teraz jeszcze 3 miechy czekania no ale już bliżej niż dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucilem listę wyposażenia ale widze ze nie ma pakietu Dynamic ktory oczywiscie zamówiłem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre bydlę tylko dlaczego białe? ;) Twój wybór, tak czy inaczej gratki. 3 miechy szybko zlecą, ja swoje powinienem dostać w przyszłym tygodniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie pan zadowolony S4 to bardzo fajny sleeper juz nawet miałem prawie zamówione ale sie rozmyslilem :) 

A dlaczego biały , ano z powodów praktycznych po trzech czarnych pod rząd nie mam juz siły patrzeć na rysy zresta to auto z tymi detalami musi byc w jasnym oborze inaczej połowa ich gminie.Rozważałem jeszcze Nardo Gray ale to taki troche sezonowy kolor.Dzis modny jutro juz nie a biały to zawsze biały do tego bedzie folia na przod wiec tym bardziej pasuje bo mniej bedzie widac.

Edytowane przez turdzi
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, turdzi napisał:

Bedzie pan zadowolony S4 to bardzo fajny sleeper juz nawet miałem prawie zamówione ale sie rozmyslilem :) 

A dlaczego biały , ano z powodów praktycznych po trzech czarnych pod rząd nie mam juz siły patrzeć na rysy zresta to auto z tymi detalami musi byc w jasnym oborze inaczej połowa ich gminie.Rozważałem jeszcze Nardo Gray ale to taki troche sezonowy kolor.Dzis modny jutro juz nie a biały to zawsze biały do tego bedzie folia na przod wiec tym bardziej pasuje bo mniej bedzie widac.

Eeee tamm wybrzydzacie panowie . . . Kurde, który RS nie robi roboty. . . Nie ma co się tłumaczyć z koloru, ma się podobać właścicielowi ;) Auto fest. . . i nie ma co tam rozkminiać. 

Powodzenia w modach . . . heheh :kox:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj można chyba tylko zmodzić dywaniki na zime haha. Chyba że zaszalejesz i felge zmienisz hehe :) graty fury oby szybko czas zleciał do odbioru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziex no tak felgi sa faktycznie takie sobie ale i tak lepsze niż w RS5 ale w praktyce to najtańszy opcja na 20 cali z przyzwoitą opona.Cokowiek by się nie brało nawet z OEM używek z allegro i nowa opona wyjdzie drożej.

Po czasie te felgi jakoś przemówił do mnie i nawet zaczęły mi się podobać.

Myślę że na żywą będzie jeszcze lepiej zresztą jak z samym autem już w sztucznym świetle we Frankfurcie wygląda mega więc na żywca będzie pewnie miód malina.

Jakieś tam ustrzelone w Monachium.....

FB_IMG_1509987159251.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...