Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TomekTdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. A jak Ci zdiagnozował te wtryski ,że są do wymiany ? Jakie są objawy ?
  2. BRD

    TomekTdi odpowiedział(a) na Djkyniu temat w 2.0TDI
    Pompa paliwa jest pod tylną kanapa. Wrzuć fotkę z auta po podniesieniu siedziska.
  3. I już nie gaśnie i jeździ w miare normalnie ?
  4. Coś udało się rozwiązać ?
  5. Dzięki bardzo kolego
  6. Hmmm to nie chce Cię martwić ,ale ja z identyczną sytuacją tylko ,że w 16V walczę od Października. na 3 Cylindrze u mnie dzieje się analogicznie jak u Ciebie na 2. Korekta po nagrzaniu idzie max w +. Zamieniałem pompki miejscami, wymieniłem całe kompletne pompowtryskiwacze (4x), oringi i śruby , wiązkę w głowicy, sterownik silnika, sprawdziłem wiązkę idącą między głowicą a ECU podejrzenie padło na głowicę ,ale to zostało wykluczone i na razie rozkładam ręcę ....
  7. A te wtryski po tej regeneracji są na 100% ok ? Bo już nie jedne kwiatki wychodziły "po regeneracji"
  8. Witam serdecznie. Potrzebuje pomocy od użytkowników audi a4 b7 BRD. Chodzi mi o screen grupy chyba 18 lub 19 tam gdzie pokazuje napięcie sterowania stosu piezoelektrycznego. Silnik ciepły/zimy.
  9. Pisałeś o wymianie pompowtrysków na nowe ? Brane z ASO ?
  10. Kolego napisz jakie efekty po akcji.
  11. TomekTdi odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Dziękuję, wzajemnie wesołych !
  12. Podłączenie VAG'a wiele wyjaśni.
  13. ok jutro bede działał
  14. Problem jest jedynie gdy auto zaczyna się nagrzewać, dopóki jest zimne silnik pracuje poprawnie więc problem z klapą chyba też odpala ? Z tego powodu wykluczyłem też problemy z kompresją silnika. W sterowniku błędów 0 tak jakby któryś czujnik oszukiwał sterownik ,że ten odwala takie maniany i nic się nie zapisuję. A czy uszkodzona sonda lambda może dawać takie objawy ?
  15. TomekTdi odpowiedział(a) na susek101 temat w Audi A4 B8
    Duża puszka z sondami na początku układu wydechowego widoczna z komory silnika.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.