Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ptrbns

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ptrbns odpowiedział(a) na Ptrbns temat w 2.0TDI
    Zmieniłem filtry nie dawno ale drgania sa od dłuższego czasu
  2. Ptrbns odpowiedział(a) na Ptrbns temat w 2.0TDI
    Dodam jeszcze że w raz z drganiami pojawiłsię problem podczas zapłonu: odpala ale nie raz na dotyk a przeważnie kręci i kręci...
  3. Ptrbns opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam. Mam straszy problem z moja b7, mianowicie: Od jakiegoś czasu wyczuwam drgania silnika na postoju... myślałem że to poduszka pod silnikiem, okazalo się że niby to pompki. Pompki zrobione drgania bez zmian... na marginesie dodam że dwumase wymieniłem ok rok temu i mechanik je sprawdzał i mówi że jest ok. Pomocy ocb?
  4. Esp

    Ptrbns opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam mam pytanie: Od czasu do czasu zaraz po odpaleniu silnika wyłącza mi się ESP i żeby ponownie włączyć muszę zgasić i odpalić silnik...(guzik nie reaguje)?
  5. Nie wiem co bierzesz, bierz połowę Jak tak ma być? Na low chłodzi jak dam pluszowa nie da się w aucie wytrzymać i to dosłownie po 5 min... ale dz za niezrozumiała w 100% poradę
  6. Siemka wszystkim. Mam nie codzienny temat a mianowicie: klimatronik jak jest na low chłodzi elegancko, jak tylko dam plusową temperature (nawet 16°)w sumie nie ważne jaką ale plusową strasznie grzeje... temp. silnika ok. Wydajr mi sie tez że cały układ grzewczy jest chyba zbyt gorący i to samo z płynem w zbiorniku wyrównawczym, który mam wrażenie ze nie ubywa. Pomocy ? *Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz Zapraszam również tu ->Regulamin Trzeba czytać też do czego dany dział jest - temat przeniesiony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.