Spot Białystok

powaguspisz

Witam.

Ze znajomym tak sobie rozmawiamy, i postanowiliśmy aby zrobić jakiś spot VAG, a w szczególności A4/B6 ASN 3,0 V6 oraz A6 z takimi silnikami przede wszystkim ciekawi mnie ile tego w Białymstoku jest jakie są furmanki, może coś ciekawego się dowiedzieć o tym silniku. Kto jest za proszę o wpisy i rzucanie propozycji gdzie i ewentualnie kiedy.

POZDRAWIAM

Chętnie bym przyjechał na taki spot.Do Białegostoku mam nie daleko.Jako świeży nabywca a4 3.0 ASN chciałbym coś więcej dowiedzieć się o tym silniku.

Witaj JORGUS2, jak widzisz zainteresowanie w naszym regionie spotami jest skromne, nie wiem ludzie siedzą na innych forach, albo nie odwiedzają tutaj nic. Może jakoś po chłopakach rozpowiedzieć i się umówić, ja też bym z chęcią na inne takie jednostki popatrzył i dowiedział się co nie co, wiem że tego troszkę jeździ.

Jak coś będziesz wiedział temat aktualny może uda się coś zorganizować :)

---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ----------

PS. Ja już działam :P dzwonił klient z taką A4/3.0 chciał zakupić świece, zamówił sobie na jutro na trasę z Łap okolice / powiedział że jak zainteresowany to zapraszam na forum i spotkanie :) może jednak coś się zbierze :)

Ok czekam ,jak coś będzie wiadomo to daj znać.

PS.A ty przypadkiem może pracujesz w sklepie z częściami samochodowymi gdzieś w okolicach ul.Baranowickiej ?

pozdrawiam Jarek

Jeśli będzie coś się działo na pewno zamieszczę informację.

Tak zgadzało by się pracuje w Inter Parts obecnie Szosa Baranowicka, od Listopada Ogrodniczki/ kierunek Supraśl.

Witam,

Ciekawa propozycja tylko mieszkam w Suwałkach i troszkę mam do Białego, sam jestem ciekaw ile jest takich w podlaskim. Również bym się czegoś dowiedział i podzielił tym co wiem o tym silniku. Z tego co wiem to w Suwałkach jedna. Jest na pewno w Kętrzynie jak jeżdżę do szwagra to widziałem taką. Wiadomo nie wszyscy są w klubie A4. Wiadomo jak by co to może bym się zdecydował.

pozdrowionka

Zawsze można iść na jakiś kompromis i spotkać się w połowie drogi. :) W Białym jest tego troszkę słyszałem nie raz, dużo tego spotyka się w A6/C5 a więc oni pewnie przebywają na forum A6.

Ten spot właśnie ku temu by dowiedzieć się coś o tych autkach inaczej jak ktoś coś powiem od siebie co go zna, i wiem co w nim gra :) może coś się uda spiąć by doszło do spotu.

Witam,

pozdrowionka

Kolego mogę się mylić, ale bardzo możliwe że ta A4 z Kętrzyna jest teraz w moim posiadaniu (srebrny kolor). Chyba że ktoś jeszcze podobne wozidło tam posiada.

Kolego moja jest szara a tamta jest faktycznie srebrna jak ją widziałem to jechałem swoją za nią do Ketrzyna stąd to wiem. Ponadto miała rejestrację NKE.

Aha to wygląda na to, że od roku 2011 należy ona jednak do mnie :P

To co walisz ścieme, z twojego profila nie miejscowości to powiedz gdzie jest teraz. Jak by co to swoją mam prawie 4 lata trochę o tym autku wiem, co nie co mogę podpowiedzieć jakby kolega potrzebował.

Jest Białystok, są Suwałki, i jest Kętrzyn. To zostaje teraz ustalić środek spotkania i lecimy :) Tam sobie porozmawiamy, wymienimy opinie

Jestem za, Ja się piszę, a i mogę do Ełku jechać, wtedy Suwałki mają podobną odległość, Giżycko no najbliżej, i ja z Białego 100 km.

Witam wszystkich :) Od miesiąca jestem posiadaczem AVK ale wiecie że to jest to samo ;) Fajnie było by się spotkać razem. Tylko szkoda że jesteśmy tak porozrzucani po województwie.

Witam, od jakiegoś czasu próbujemy się umówić jak widzę to jest Białystok, Korycin, doszła Sokółka nie wiem skąd jest yendreck. Mało nas w sumie 5 osób z 3.0 V6, którzy wyrazili chęć spotkania. Jeżeli dla naszej piątki to najlepszym miejscem wychodzi Sztabin co na to Panowie.

Panowie, w białymstoku ciężko zebrać się A4 a Wy tylko same 3.0 chcecie? No ja bym chętnie też wpadł bo chce kupić b6 właśnie z takim motorem. Ale może przenieśmy rozmowy do wątku przyklejonego spoty Białystok?

Kolego jestem z Grajewa ;)