Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spot Białystok

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów ;) Jako, że jestem świeżym użytkownikiem auta spod znaku czterech kółek z miłą chęcią spotkałbym się na jakimś spocie. Jakby nie patrzeć to raczej weekendowe dni będą jak najbardziej dogodne większości.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Ja posiadam ASN-a od 7 miesięcy.

Proponuje spot 27.01 szegóły gdzie i kiedy do ustalenia.

Opublikowano

Witam

Dla mnie pasuje 27,01, tylko gdzie ?

Opublikowano

Więc 27.01 co proponujesz bo pod chmurką to troche chłodno może galeria zielone wzgórza??

Opublikowano

Może być galeria ,co inni na to ,dawajcie chłopaki może wkońcu się uda spotkanie .

Opublikowano
  • Autor

Witam Panowie

A o której ten spot ?? Ja też bym się pisał, ale jak to było o 15:00 to ehh już po temacie. Dajcie znaka jakiegoś :)

---------- Post dopisany at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:57 ----------

Szkoda że ustalone coś, a nie wiadomo o której godzinie tam przybyć. Ahh

Opublikowano

Do spotkania nie doszło.(niestety słabe zgranie )Może ustalimy konkretne miejsce ,datę i godzinę .Niech wypowiedzą się zainteresowani.

Ja cały czas czekam i jestem na tak.

Opublikowano

Hmm.. Wiedziałem że o czymś zapomniałem.. :kwasny: miałem napisać że o 19. sam przyjechałem ale nikogo nie widziałem no bo niby jak, jak tylko sam znałem godzinę. Ehh czasem jak człowiek nie pomyśli to... ;)

Panowie. Proponuję za tydzień t.j. 3/02/13 o GODZINIE 18- 19 :D co wy na to? miejsce galeria zielone wzgórza obok toru kartingowego?

Opublikowano
  • Autor

A więc na dzień dzisiejszy zgłaszam swą obecność 03 Luty godzina 18:00, i gdy by się coś zmieniło to poinformuję.

Opublikowano

Tez potwierdzam swą obecność 3 lutego (na 99%).

Opublikowano

To jest nas trzech póki co. :)

Hmm przynajmniej wiadomo teraz o której godzinie :D

Opublikowano
  • Autor

Hmm, wstyd się pokazywać, teraz zima auta nie zadbane, zabłocone, brzydkie felgii :P hee

Opublikowano

Przpraszam bardzo moje piękne 16 calowe czysto stalowe czarne felgi idealnie komponują się z czarno szaro-zasolonym samochodem :)

Opublikowano

Szkoda, że w Białym. Na początku tematu mowa było, że po miedzy Biały a Augustowem i ilu nas jest. Dla mnie za daleko i za późno na 19 przy takiej pogodzie.

Opublikowano
  • Autor

Hmm, co tu zrobić by było dobrze...

Zakładam że na zmiany za późno by wpaść na jakiś pomysł, dawaj przegonisz piękną, silniczek rozgrzejesz :)

Ewentualnie może jakiś apel na wcześniejszą godzinę że by mogło być nas jak najwięcej.

Opublikowano

Panowie jeżeli chodzi o godzinę to możemy wcześniej sie spotkać. Nie musi to być 18, jeżeli reszcie odpowiada to np 16 lub 17. Ja się dostosuję jak również do innego miejsca

Opublikowano

Witajcie, Dla mnie może być też wcześniej ,a co do miejsca -Ja jestem z Korycina więc równie dobrze mogę jechać w stronę Augustowa .Dostosuje się do każdego miejsca .

Opublikowano

organizujecie spot 3.0 ? :) czy ja ze swoim 1.8T tez moglbym zawitac na papierosa ;>?

Opublikowano

jak najbardziej im więcej tym lepiej. :)

Opublikowano

wiec postaram sie byc tylko prosil bym o precyzyjna godzine i miejsce :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.