Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spot Białystok


powaguspisz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów ;) Jako, że jestem świeżym użytkownikiem auta spod znaku czterech kółek z miłą chęcią spotkałbym się na jakimś spocie. Jakby nie patrzeć to raczej weekendowe dni będą jak najbardziej dogodne większości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być galeria ,co inni na to ,dawajcie chłopaki może wkońcu się uda spotkanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

A o której ten spot ?? Ja też bym się pisał, ale jak to było o 15:00 to ehh już po temacie. Dajcie znaka jakiegoś :)

---------- Post dopisany at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:57 ----------

Szkoda że ustalone coś, a nie wiadomo o której godzinie tam przybyć. Ahh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do spotkania nie doszło.(niestety słabe zgranie )Może ustalimy konkretne miejsce ,datę i godzinę .Niech wypowiedzą się zainteresowani.

Ja cały czas czekam i jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Wiedziałem że o czymś zapomniałem.. :kwasny: miałem napisać że o 19. sam przyjechałem ale nikogo nie widziałem no bo niby jak, jak tylko sam znałem godzinę. Ehh czasem jak człowiek nie pomyśli to... ;)

Panowie. Proponuję za tydzień t.j. 3/02/13 o GODZINIE 18- 19 :D co wy na to? miejsce galeria zielone wzgórza obok toru kartingowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc na dzień dzisiejszy zgłaszam swą obecność 03 Luty godzina 18:00, i gdy by się coś zmieniło to poinformuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wstyd się pokazywać, teraz zima auta nie zadbane, zabłocone, brzydkie felgii :P hee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przpraszam bardzo moje piękne 16 calowe czysto stalowe czarne felgi idealnie komponują się z czarno szaro-zasolonym samochodem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w Białym. Na początku tematu mowa było, że po miedzy Biały a Augustowem i ilu nas jest. Dla mnie za daleko i za późno na 19 przy takiej pogodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, co tu zrobić by było dobrze...

Zakładam że na zmiany za późno by wpaść na jakiś pomysł, dawaj przegonisz piękną, silniczek rozgrzejesz :)

Ewentualnie może jakiś apel na wcześniejszą godzinę że by mogło być nas jak najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeżeli chodzi o godzinę to możemy wcześniej sie spotkać. Nie musi to być 18, jeżeli reszcie odpowiada to np 16 lub 17. Ja się dostosuję jak również do innego miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Dla mnie może być też wcześniej ,a co do miejsca -Ja jestem z Korycina więc równie dobrze mogę jechać w stronę Augustowa .Dostosuje się do każdego miejsca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...