-
Wkład kolektora ssącego
W twoim przypadku wypustki są i to bedzie jeszcze dzialać u mnie już na gładko było
-
Wkład kolektora ssącego
wypustki na pewno są już wytarte i gruszki nie obracają wałka identyczny miałem przypadek u siebie
-
PILNA POMOC NA JUZ jestem w trakcie wymiany uszczelki nagar po zdjeciu oslony myc czy plukac ??
Uważaj na węże odmy są kruche jak faworki w tłusty czwartek
-
Wkład kolektora ssącego
Wircik dobrze mówi ,po odkręceniu gruszek powinien wałek wyjść razem z gruszkami a dopiero potem można bawić się z jego rozdzieleniem na zdjęciu ewidentnie jest uszkodzony wałek,znaczy oderwany od gruszek
-
Opis silnika.
Bank1 po stronie pasażera ,Bank 2 po stronie kierowcy ,wałki wydechowe są po zewnętrznych stronach silnika tam gdzie przykręcone kolektory wydechowe
-
Wymiana pokrywy zaworów
Ja polecam elring lub victor reinz
-
Nie odpala, błąd 16750
U mnie jak miałem uszkodzony czujnik walka rozrządu samochód dał się odpalić . może to czujnik wału korbowego ,jak on padnie to wtedy nie odpali
-
ASN a przebieg 300 tyś
Ja mam z przebiegiem 470000 km, oprócz katalizatorów i sond nie ma większych problemów
-
Spot Białystok
Dzięki Mariusz za Spolszczenie ,Miło mieć polski w navi
-
Spot Białystok
To jak Krywlany(palc Giełdy) o 16 ?,Jeżeli tak to ja będę .
-
Spot Białystok
No to jak coś będzie z tym spotkaniem ,ja mam chęć przyjechać.
-
Spot Białystok
Wstępnie na tak
-
Spot Białystok
Potwierdzam ,Spot się udał ,z niecierpliwością czekam na kolejny ,następnym razem pewnie będzie nas jeszcze więcej.
-
Spot Białystok
Potwierdzam swoje przybycie ,do zobaczenia.
-
Spot Białystok
Panowie mało czasu zostało trzeba coś ustalić.
jargus2
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta