Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jargus2

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. jargus2 odpowiedział(a) na MoonHunt temat w 3.0
    W twoim przypadku wypustki są i to bedzie jeszcze dzialać u mnie już na gładko było
  2. jargus2 odpowiedział(a) na MoonHunt temat w 3.0
    wypustki na pewno są już wytarte i gruszki nie obracają wałka identyczny miałem przypadek u siebie
  3. Uważaj na węże odmy są kruche jak faworki w tłusty czwartek
  4. jargus2 odpowiedział(a) na MoonHunt temat w 3.0
    Wircik dobrze mówi ,po odkręceniu gruszek powinien wałek wyjść razem z gruszkami a dopiero potem można bawić się z jego rozdzieleniem na zdjęciu ewidentnie jest uszkodzony wałek,znaczy oderwany od gruszek
  5. jargus2 odpowiedział(a) na spectrum89 temat w 3.0
    Bank1 po stronie pasażera ,Bank 2 po stronie kierowcy ,wałki wydechowe są po zewnętrznych stronach silnika tam gdzie przykręcone kolektory wydechowe
  6. jargus2 odpowiedział(a) na rogigor temat w 3.0
    Ja polecam elring lub victor reinz
  7. jargus2 odpowiedział(a) na r1grzegorz temat w 3.0
    U mnie jak miałem uszkodzony czujnik walka rozrządu samochód dał się odpalić . może to czujnik wału korbowego ,jak on padnie to wtedy nie odpali
  8. jargus2 odpowiedział(a) na rogigor temat w 3.0
    Ja mam z przebiegiem 470000 km, oprócz katalizatorów i sond nie ma większych problemów
  9. jargus2 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Dzięki Mariusz za Spolszczenie ,Miło mieć polski w navi
  10. jargus2 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    To jak Krywlany(palc Giełdy) o 16 ?,Jeżeli tak to ja będę .
  11. jargus2 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    No to jak coś będzie z tym spotkaniem ,ja mam chęć przyjechać.
  12. jargus2 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Wstępnie na tak
  13. jargus2 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Potwierdzam ,Spot się udał ,z niecierpliwością czekam na kolejny ,następnym razem pewnie będzie nas jeszcze więcej.
  14. jargus2 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Potwierdzam swoje przybycie ,do zobaczenia.
  15. jargus2 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Panowie mało czasu zostało trzeba coś ustalić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.