Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jargus2

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jargus2

  1. jargus2 odpowiedział(a) na MoonHunt temat w 3.0
    W twoim przypadku wypustki są i to bedzie jeszcze dzialać u mnie już na gładko było
  2. jargus2 odpowiedział(a) na MoonHunt temat w 3.0
    wypustki na pewno są już wytarte i gruszki nie obracają wałka identyczny miałem przypadek u siebie
  3. Uważaj na węże odmy są kruche jak faworki w tłusty czwartek
  4. jargus2 odpowiedział(a) na MoonHunt temat w 3.0
    Wircik dobrze mówi ,po odkręceniu gruszek powinien wałek wyjść razem z gruszkami a dopiero potem można bawić się z jego rozdzieleniem na zdjęciu ewidentnie jest uszkodzony wałek,znaczy oderwany od gruszek
  5. jargus2 odpowiedział(a) na spectrum89 temat w 3.0
    Bank1 po stronie pasażera ,Bank 2 po stronie kierowcy ,wałki wydechowe są po zewnętrznych stronach silnika tam gdzie przykręcone kolektory wydechowe
  6. jargus2 odpowiedział(a) na rogigor temat w 3.0
    Ja polecam elring lub victor reinz
  7. jargus2 odpowiedział(a) na r1grzegorz temat w 3.0
    U mnie jak miałem uszkodzony czujnik walka rozrządu samochód dał się odpalić . może to czujnik wału korbowego ,jak on padnie to wtedy nie odpali
  8. jargus2 odpowiedział(a) na rogigor temat w 3.0
    Ja mam z przebiegiem 470000 km, oprócz katalizatorów i sond nie ma większych problemów
  9. jargus2 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Dzięki Mariusz za Spolszczenie ,Miło mieć polski w navi
  10. jargus2 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    To jak Krywlany(palc Giełdy) o 16 ?,Jeżeli tak to ja będę .
  11. jargus2 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    No to jak coś będzie z tym spotkaniem ,ja mam chęć przyjechać.
  12. jargus2 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Wstępnie na tak
  13. jargus2 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Potwierdzam ,Spot się udał ,z niecierpliwością czekam na kolejny ,następnym razem pewnie będzie nas jeszcze więcej.
  14. jargus2 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Potwierdzam swoje przybycie ,do zobaczenia.
  15. jargus2 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Panowie mało czasu zostało trzeba coś ustalić.
  16. jargus2 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Witajcie, Dla mnie może być też wcześniej ,a co do miejsca -Ja jestem z Korycina więc równie dobrze mogę jechać w stronę Augustowa .Dostosuje się do każdego miejsca .
  17. jargus2 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Tez potwierdzam swą obecność 3 lutego (na 99%).
  18. jargus2 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Do spotkania nie doszło.(niestety słabe zgranie )Może ustalimy konkretne miejsce ,datę i godzinę .Niech wypowiedzą się zainteresowani. Ja cały czas czekam i jestem na tak.
  19. jargus2 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Może być galeria ,co inni na to ,dawajcie chłopaki może wkońcu się uda spotkanie .
  20. jargus2 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Witam Dla mnie pasuje 27,01, tylko gdzie ?
  21. jargus2 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Widzę, że temat zamarł ,czyżby nie dojdzie do Spotu ? Panowie no dawać jakieś propozycje spotkania.
  22. jargus2 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Może być ,Jestem za.
  23. Ok.jutro podjadę do kumpla, ma vcds jakiegoś najnowszego ,oby pomogło ---------- Post dopisany 21-11-2012 at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2012 at 19:59 ---------- A więc po podłączeniu u kumpla vcds nadal nie można przypisać vinu ,kumpel mówi że ta funkcja jest nie dostępna (disabled), ale udało mu się skasować błąd 01794,i air bag zgasł, Po okolo 15 min,jazdy znów kontrolka air bag,po ponownym rozruchu silnika spokój na ok.15 min.i błąd powraca.Ponownie podłączyliśmy vaga i dodatkowo doszedł błąd 00474 - Control Module for Immobilizer,Co dalej z tym począć ? ---------- Post dopisany 24-11-2012 at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany 21-11-2012 at 21:12 ---------- Problem poduszki rozwiązany:banan: Zastosowałem opis jednego forumowicza (nie pamiętam którego),a mianowicie przekodowałem sterownik na kodowanie 0010602 (standard) potem wykasowanie błędów ,następnie przyuczenie vin..znowu kasowanie błędów .potem kodowanie właściwe dla mego auta czyli 0011702 ,kasowanie błędów i wszystko ok:banan: Ps.przyuczanie vin trzeba wklepywać aż do skutku , u mnie może za 7 razem. operacja robiona kabelkiem viaken vag 311-2 Dzięki wszystkim za wskazówki pozdrowienia
  24. Witam Mam podobny przypadek ,a mianowicie dziś rano po odpaleniu auta zapaliła się kontrolka air bag.Podłączyłem vaga żeby zobaczyć co jest,i nie mogę połączyć się ze sterownikiem poduszki,dodatkowo wszedłem do sterownika silnika tam wywaliło błąd 17931 p1523-008,po skasowaniu błędu znów powraca.Czy możliwe że sterownik padł ?. Czy kupienie sterownika z allegro o takich samych numerach (u mnie siedzi 8E0959655B)załatwi sprawę? Czy trzeba będzie go przekodować ?Czy może coś poważniejszego . ---------- Post dopisany 20-11-2012 at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany 15-11-2012 at 17:09 ---------- Witam ponownie zakupiłem sterownik z allegro o tych samych numerach. po podłączeniu wywaliło kilka błędów 01044 01228 01219 01794 01220 zmieniłem kodowanie na na 0011702 wykasowałem błędy ,tylko jeden został 01794 - Control Module Incorrect Chassis (VIN) Number nie mogę przyuczyć tego vinu wchodzę w adaptacje (10) sterownika AIRBAG - kanał 81. Zapisuje tam wartość 02905 test i save i nic nie chce zapisać nowej wartości ,błąd powraca .Używam vaga 311-2 czy może innym vagiem pójdzie .proszę o podpowiedz
  25. jargus2 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Witajcie Dla mnie pasuje każda sobota popołudniu lub niedziela cała.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.