Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ASN a przebieg 300 tyś


rogigor

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,


we wtorek kupuję moje pierwsze cudo o którym pisałem przed chwilą w innym wątku (ASN z quattro w manualu). Auto sprawdziliśmy ze znajomym od a do z - miernikiem lakieru, vagcomem, jeździliśmy - ogólnie jest jest ok. Kupiłem też raport uwzględniający wszystkie naprawy/wymiany w serwisach do roku 2013 i nic poważniejszego robionego nie było poza zwykłą eksploatacją.

Auto ma 300 tysięcy przebiegu (na rok 2013 miało 229401 - sprawdzone). Pokrywa to się ze stanem auta, który jest dobry ale widać ząb czasu. Zawsze wychodziłem z założenia, że przebieg przebiegiem ale jak auto jest zdrowe i się o nie zadba to będzie służyć. Po zakupie na bank w bardzo bliskim terminie robię rozrząd, olej, filtry, płyny itp.

Pytanie zasadnicze - mam się obawiać tego przebiegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć ja kupiłem trupa z przebiegiem 200 tyś musiałem włożyć parę groszy żeby znowu śmigało teraz jest 265 tyś i prócz poboru oliwy nie narzekam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z przebiegiem 470000 km, oprócz katalizatorów i sond nie ma większych problemów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest 270k i poza kosmetyką i luzem na wale napędowym nic więcej nie stwierdzam. A nie jeżdżę jak emeryt, bo przy tym silniku się po prostu nie da inaczej. [emoji4]

Wydziergane z Mi 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja finalnie kupiłem, obejrzałem co się da i finalnie wyszło że raczej dobry wybór. Czas pokaże ale wasze wpisy pozytywnie mnie nastrajają :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 205 tyś, katalizatory na miejscu , sprawne drożne i od wymiany do wymiany oliwy nie dolewam bo spadnie do połowy miarki . Gruchy i wałek jak nowe,  a licznik i tak pewno skręcony był jak kupowałem. Tyle tylko że u mnie był multitronik i może on oszczędził jednostkę ale i środek jak nowy 

Ps s4 to raczej nie masz :)

 

Edytowane przez kt65c453
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kt65c453 napisał:

Ps s4 to raczej nie masz :)

No nie :D już poprawiłem, thx!
No nic, zobaczymy jak się będzie sprawował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...