Treść opublikowana przez kt65c453
-
g28 problemy z odpalaniem
Może jakiś przekaźnik sprawdzić zmienić , słychać jak cyka gdzieś pod deską , wtedy obrotomierz opada(w trakcie odpalania)
-
g28 problemy z odpalaniem
Dawno mnie tu nie było. wywala mi błąd 16705 - Engine Speed Sensor (G28): Implausible Signal P0321 - 008 - Implausible Signal To jest czujnik położenia wału, czujnik został zmieniony sprawdzony pomierzony, wiązka tez sprawdzona i nadal ma problem z odpaleniem i błąd wraca. Trzeba go bardzo długo kręcić i odpali , po odpaleniu jak bąd nie wyskoczy działa normalnie silnik, jak wyskoczy błąd to jadąc gaszę silnik i odpalam na tzw popych , silnik zaczyna działać prawidłowo. Od kluczyka zawsze odpalanie ma problem, na popycha od strzała. podczas odpalania słyszę cykanie przekaźnika pod deską i widzę inne zachowanie obrotomierza, raz działa raz nie. Potrafi strzelić silnik przy odpalaniu . wyskakiwało na desce ECP i czasami z abs na zółto . abs nie było nigdy problemu. pisze bo moze coś powiazane . Jestem na Węgrzech i wile to zrobić przed trasą. mam kabel vcds wiec cos moge zbadać. Podpowiedzcie gdzie szukać bo juz nie wiem, mechanik tydzien dłubał i nic .
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Co ty gadasz, te a3 na niemieckich blachach to Ty ?
-
Spotkania na drodze
80 % audi z Radomia jest Taki żarcik nie chce nikogo urazić
-
Proszę o analizę logów 1.8t BEX
padła pompa paliwa, po wymianie, kolega puki co błędów nie ma
-
Proszę o analizę logów 1.8t BEX
jak by było coś z programem to by zawsze tak było a było dobrze, kolega nawet nie wie że ma autko z wirusem , a ja w turbo mam małe doświadczenie
-
Proszę o analizę logów 1.8t BEX
auto bez lpg
-
Proszę o analizę logów 1.8t BEX
myslisz ze byl program? turbo moim zdaniem dziwnie ładuje ,
-
Proszę o analizę logów 1.8t BEX
Zrobiłem koledze logi, wyskakuje mu błąd 1 Fault Found: 17536 - Fuel Trim; Bank 1 (Mult): System too Lean P1128 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent Mam podejrzenia ale nie chce nikogo naprowadzać, proszę o opinie http://vaglogi.pl/log-002_033_nVFR3.html http://vaglogi.pl/log-003_020_X96kHs.html http://vaglogi.pl/log-115_118_JjUTfR.html
-
Płukanie nagrzewnicy domowym sposobem w Audi A4 B6
Hehehe no to tylko pierdółka została ,
-
Płukanie nagrzewnicy domowym sposobem w Audi A4 B6
zdublowałem post , proszę o usunięcie
-
Płukanie nagrzewnicy domowym sposobem w Audi A4 B6
W moim wypadku pomogło i już 2 rok spokój ,
-
Płukanie nagrzewnicy domowym sposobem w Audi A4 B6
Tez, ale to typowy objaw zapchanej nagrzewnicy, zwolniony przepływ, wyższe obroty większe ciśnienie i coś tam przepchnie
-
Płukanie nagrzewnicy domowym sposobem w Audi A4 B6
Co użyłeś do płukania? Najlepszy jest kamix w proszku i gorąca wodą, jak on nie pomoże to prawdopodobnie ktoś kiedyś użył uszczelniacz do chłodnic a to paskudztwo zaklei na amen
-
Kamera cofania AUDI A4 B7 Avant - jaką wybrać
A jak że switchem do otwierania klapy?
-
Kamera cofania AUDI A4 B7 Avant - jaką wybrać
rozumiem że ta kamerka będzie pasowała bez zmiany blendy do a4 b6 avant ??
-
Płukanie nagrzewnicy domowym sposobem w Audi A4 B6
Jest pisane wyraźnie , przynajmniej przeze mnie tylko nagrzewnica, Jednak nie jest , kamix tylko nagrzewnica choć znam takich co cały układ płukali ale ja nie polecam , po topompka żeby nagrzewnicy nie demontować a nie lać do całego układu
-
mała temperatura silnika
Temperatura spada bo wiatraki na klimie się kręcą , econ i już się nie kręcą
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj w Sosnowcu widziane czarne a4 b6 S-Line, poleciały awaryjki,
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dzisiaj w Sosnowcu widziane czarne a4 b6 S-Line, poleciały awaryjki,
-
zakup endoskopu kto poleci
A warte to? Ktoś sprawdzał ?
-
Wibracje, falowanie, delikatne skoki napięcia...
Wężyków nie sprawdzaj tylko kup ze 3 metry i je wymień , bo te już mają lata i prędzej czy później zawiodą
-
3.0 ASN Jaką benzynę tankować?
Mogę się mylić ale z tego co ja wiem asn jest stworzony na benzynę 98 oktan, na 95 dochodzi do cofania zapłonów i te 95 to minimum ale najlepiej 98 oktan, Zatankuj do pełna , poczekaj na rezerwę i znowu do pełna, znając pojemność baku będziesz wiedział ile jest litrów rezerwy, powinno być na 50 km , licząc srednie spalanie dajmy na to 10 litrów (optymistycznie) powinno być 5 litrów w baku , myślę że do 7- 10 jak by zostawało to w normie To oczywiście teoria bo bak podaja 66 litrów a czasem są widełki tak samo ze spalaniem, ty powinieneś wiedzieć ile średnio ci pali i sam zrobić obliczenia
-
1.8T BFB 16804 - test kata - ok. Czy można temu wierzyc?
Jak się rozgrzewa silnik dławi się jak dodajesz gazu tak w skrócie Po uzyskaniu ok 70 stopni problem znika całkowicie
-
1.8T BFB 16804 - test kata - ok. Czy można temu wierzyc?
Jak masz źle ustawiony gaz wyskoczy ci błąd kąta, przerabiałem to, porządna regulacja i od 6 miesięcy spokój