Treść opublikowana przez kt65c453
-
Poprawa dźwięku 3.0 (ASN)
o tym mniej wiecej też masz temat już przypięty, katalizatory asn
-
Chrupanie w zawieszeniu
Miałem podobnie, co to było nie wiem, zmieniłem całe zawieszenie przód, możliwe że masz coś nie dokręce, warto jechać na szarpaki Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Jakie macie osiągi w A4 ? Waga, moc, przyspieszenie.
ja a4 b6 3.0 asn skrzynia dłuższa z a4 b7 3.2 fsi
-
Czy nie za bardzo dymi ?
Termostat się otworzył i bum Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wahacze pod 1bv
Ty piszesz o komplecie? Bo 1200 to za malo Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] Demotaż wahaczy górnych - śruba
Tez myślałem o tym z udarem, Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] Demotaż wahaczy górnych - śruba
Bo to nie śruby rdzewieja a amelunium sniedzieje Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wahacze Master Sport opinie znalezione w internecie
własnie zmieniłem komplet i oba dolne tylne wahacze czyli p i l i silentblock odkleił się od tulei i cała tuleja się przesunęła że ociera o sanki, śrubokrętem je przesunąłem z powrotem . Dystans 5 km . A i żeby nie było , zawieszenie oczywiście skręcona na opuszczonym aucie
-
Spalanie Waszych ASN
Nie musisz za każdym razem resetowac kompa, sam się ustawia jak ma byc Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Czy nie za bardzo dymi ?
Ja mam podobnie, parę razy też mi się wydawało że za bardzo ale tak jest, oczywiście na bialawy kolor, PS kolor auta lx7z taki jak mój Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 48 minutes later PS nie masz zamiast katalizator strumienic albo puste puchy? Bo tak brzmi Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej po kupnie?
płukanka LM jest do 6 litrów oleju i zalecane jest 5-10 minut pracy tylko na wolnych obrotach,
-
LPG
Ale po co Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Spalanie Waszych ASN
Według mnie za mały dystans, wolne obroty masz sporo na - a w 32 ledwo co, zrób więcej kilometrów na lpg nic nie kasuj i dopiero podaj wartości Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zawieszenie 1BV wymiana, pomoc z zakupem
1BE 1BA to samo, właśnie zmieniam a mam 1BE, 1BV inne , ale to 1BV nie przerabiałem
-
[ALL B6] Demotaż wahaczy górnych - śruba
Ja jedną stronę robiłem ze 2 miesiące temu. Bez wyjęcia całej kolumny się nie obyło, Długa walka ale jakoś poszło, teraz zmieniam całe zawieszenie i druga strona nie do ruszenia, imadło pękło (stare potężne) teraz zabieram całość do mechanika na prasę bo poległem a to się rzadko zdarza, Tak zapieczone bo zawieszenie mam jeszcze oryginalne wiec śruba pewno nie ruszana 12 lat . A cała podłoga części mówię fajna robota, ale brak prasy to trudna sprawa, a nawet myślałem nad kupnem prasy [emoji4] Zawartość dodana 33 minutes laterNo i mechanik z prasą też poległ, teraz jest u tokarza żeby rozwiercić, jak zobaczył to już wiedział o co chodzi i że nie raz to robił. No i rozwiercone, teraz smaru nawale w tą śrubę Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Spalanie Waszych ASN
jak na lpg masz ubogo w 32 grupie masz na plus bo ecu dodaje i odwrotnie , ale to nie takie różowe że doda i po problemie, na lpg i na pb korekty maja byc zbliżone
-
Spalanie Waszych ASN
Jak skasowałeś błędy skasowałeś korekty więc odczyt nic nie wart, zrób z 50 km no 25 minimum na lpg i odczytaj Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Spalanie Waszych ASN
Jak masz takie korekty to raczej nie przełamuje, a czasem przed odczytem nie kasowales błędów albo jeździłeś na pb jakiś dłuższy dystans? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Spalanie Waszych ASN
tylko odczyt, tego nie logujesz
-
Spalanie Waszych ASN
Wiec może być tak że masz korekty na plus przez lpg i pokazuje ci więcej , sprawdź grupę 32 i jak będzie powyżej +\- 5% to trzeba posprawdzać to i owo, jak będziesz znał wartości powiemy co dalej . Od razu się dowiesz czy gaz jest dobrze ustawiony . Powinno pokazywać ciut mniej , jak masz korekty mocno na plus wtedy pokazuje spalanie więcej .
-
Spalanie Waszych ASN
Masz lpg? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
ASN a przebieg 300 tyś
ja mam 205 tyś, katalizatory na miejscu , sprawne drożne i od wymiany do wymiany oliwy nie dolewam bo spadnie do połowy miarki . Gruchy i wałek jak nowe, a licznik i tak pewno skręcony był jak kupowałem. Tyle tylko że u mnie był multitronik i może on oszczędził jednostkę ale i środek jak nowy Ps s4 to raczej nie masz
-
Koła do 3.0 Quattro
U mnie 17 cali ori wyglądają tak, 19 fajne ale to już inna jazda Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
LPG
Butla 70 parę litrów wchodzi, ja mam około 50 i żałuję bo wchodzi 47 litrów lpg i to już po tuningu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Koła do 3.0 Quattro
Mam oba komplety lato zima i tego się trzymam, mniej niż 16 nie założysz, jak chcesz grubo dawaj 18 albo i 19 ale ja wolę kompromis Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka