Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kt65c453

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kt65c453

  1. o tym mniej wiecej też masz temat już przypięty, katalizatory asn
  2. Miałem podobnie, co to było nie wiem, zmieniłem całe zawieszenie przód, możliwe że masz coś nie dokręce, warto jechać na szarpaki Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  3. ja a4 b6 3.0 asn skrzynia dłuższa z a4 b7 3.2 fsi
  4. kt65c453 odpowiedział(a) na rogigor temat w 3.0
    Termostat się otworzył i bum Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  5. kt65c453 odpowiedział(a) na unreal159 temat w Audi A4 B6/B7
    Ty piszesz o komplecie? Bo 1200 to za malo Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  6. Tez myślałem o tym z udarem, Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  7. Bo to nie śruby rdzewieja a amelunium sniedzieje Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  8. własnie zmieniłem komplet i oba dolne tylne wahacze czyli p i l i silentblock odkleił się od tulei i cała tuleja się przesunęła że ociera o sanki, śrubokrętem je przesunąłem z powrotem . Dystans 5 km . A i żeby nie było , zawieszenie oczywiście skręcona na opuszczonym aucie
  9. kt65c453 odpowiedział(a) na damian92x temat w 3.0
    Nie musisz za każdym razem resetowac kompa, sam się ustawia jak ma byc Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  10. kt65c453 odpowiedział(a) na rogigor temat w 3.0
    Ja mam podobnie, parę razy też mi się wydawało że za bardzo ale tak jest, oczywiście na bialawy kolor, PS kolor auta lx7z taki jak mój Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 48 minutes later PS nie masz zamiast katalizator strumienic albo puste puchy? Bo tak brzmi Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  11. kt65c453 odpowiedział(a) na rogigor temat w 3.0
    płukanka LM jest do 6 litrów oleju i zalecane jest 5-10 minut pracy tylko na wolnych obrotach,
  12. LPG

    kt65c453 odpowiedział(a) na spectrum89 temat w 3.0
    Ale po co Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  13. kt65c453 odpowiedział(a) na damian92x temat w 3.0
    Według mnie za mały dystans, wolne obroty masz sporo na - a w 32 ledwo co, zrób więcej kilometrów na lpg nic nie kasuj i dopiero podaj wartości Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  14. 1BE 1BA to samo, właśnie zmieniam a mam 1BE, 1BV inne , ale to 1BV nie przerabiałem
  15. Ja jedną stronę robiłem ze 2 miesiące temu. Bez wyjęcia całej kolumny się nie obyło, Długa walka ale jakoś poszło, teraz zmieniam całe zawieszenie i druga strona nie do ruszenia, imadło pękło (stare potężne) teraz zabieram całość do mechanika na prasę bo poległem a to się rzadko zdarza, Tak zapieczone bo zawieszenie mam jeszcze oryginalne wiec śruba pewno nie ruszana 12 lat . A cała podłoga części mówię fajna robota, ale brak prasy to trudna sprawa, a nawet myślałem nad kupnem prasy [emoji4] Zawartość dodana 33 minutes laterNo i mechanik z prasą też poległ, teraz jest u tokarza żeby rozwiercić, jak zobaczył to już wiedział o co chodzi i że nie raz to robił. No i rozwiercone, teraz smaru nawale w tą śrubę Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  16. kt65c453 odpowiedział(a) na damian92x temat w 3.0
    jak na lpg masz ubogo w 32 grupie masz na plus bo ecu dodaje i odwrotnie , ale to nie takie różowe że doda i po problemie, na lpg i na pb korekty maja byc zbliżone
  17. kt65c453 odpowiedział(a) na damian92x temat w 3.0
    Jak skasowałeś błędy skasowałeś korekty więc odczyt nic nie wart, zrób z 50 km no 25 minimum na lpg i odczytaj Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  18. kt65c453 odpowiedział(a) na damian92x temat w 3.0
    Jak masz takie korekty to raczej nie przełamuje, a czasem przed odczytem nie kasowales błędów albo jeździłeś na pb jakiś dłuższy dystans? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  19. kt65c453 odpowiedział(a) na damian92x temat w 3.0
    tylko odczyt, tego nie logujesz
  20. kt65c453 odpowiedział(a) na damian92x temat w 3.0
    Wiec może być tak że masz korekty na plus przez lpg i pokazuje ci więcej , sprawdź grupę 32 i jak będzie powyżej +\- 5% to trzeba posprawdzać to i owo, jak będziesz znał wartości powiemy co dalej . Od razu się dowiesz czy gaz jest dobrze ustawiony . Powinno pokazywać ciut mniej , jak masz korekty mocno na plus wtedy pokazuje spalanie więcej .
  21. kt65c453 odpowiedział(a) na damian92x temat w 3.0
    Masz lpg? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  22. kt65c453 odpowiedział(a) na rogigor temat w 3.0
    ja mam 205 tyś, katalizatory na miejscu , sprawne drożne i od wymiany do wymiany oliwy nie dolewam bo spadnie do połowy miarki . Gruchy i wałek jak nowe, a licznik i tak pewno skręcony był jak kupowałem. Tyle tylko że u mnie był multitronik i może on oszczędził jednostkę ale i środek jak nowy Ps s4 to raczej nie masz
  23. kt65c453 odpowiedział(a) na spectrum89 temat w 3.0
    U mnie 17 cali ori wyglądają tak, 19 fajne ale to już inna jazda Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  24. LPG

    kt65c453 odpowiedział(a) na spectrum89 temat w 3.0
    Butla 70 parę litrów wchodzi, ja mam około 50 i żałuję bo wchodzi 47 litrów lpg i to już po tuningu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  25. kt65c453 odpowiedział(a) na spectrum89 temat w 3.0
    Mam oba komplety lato zima i tego się trzymam, mniej niż 16 nie założysz, jak chcesz grubo dawaj 18 albo i 19 ale ja wolę kompromis Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.