Treść opublikowana przez kt65c453
-
Kłopoty z olejem
Rurki bywają kruche, ale delikatnie i z głową się wymieni, mąż pod korkiem masz bo zimno i pewno robisz krótkie odcinki, porządnie dać mu w palnik i zniknie,
-
Szukam "gazownika" do 250KM 1.8T BEX SLĄSK
gold niby obrabia ale jest słaby termicznie, gaz ma za krótką drogę żeby się nagrzać i przy pałowaniu temp leci na głowę ,twin tur to już inna ulepszona konstrukcja którą polecam tzn kanapka bo to 2 reduktory w jednym , dodatkowo co jest za to że jest klapkowy
-
Slaby nadmuch
zdejmijcie na probe filtr kabinowy i sprawdźcie czy lepiej
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
silniczki klap klimatronika do roboty/ wymiany i nastawy podstawowe vcds
-
Skrzypiaca roleta avant
mnie zestaw naprawczy nie wystarczył. Posmarowanie wazeliną pomaga ale trzeba zabieg powtarzać co jakieś 2 miesiące ale to nie problem bo to trwa 20 sekund
-
A4 B6 wymiana kostki czujnika zderzeniowego a AIRBAG swieci nadal...
Zapraszam do mnie
-
A4 B6 wymiana kostki czujnika zderzeniowego a AIRBAG swieci nadal...
Kiedyś miałem podobnie i okazało się że mój kabel nie kasowal błędów airbag, spróbowałem innym i się udało, to raz, drugie jeśli to nie to to coś źle polutowales bo jest przerwa
-
Im bardziej cisnę, tym mniej pali
a nie masz czasem w milach, czyli ile mil na galonie
-
Jakie wtryski
tak bardziej po polsku napisz, więcej o instalacji, choć ja w brc nie pomogę
-
Szukam "gazownika" do 250KM 1.8T BEX SLĄSK
4 tyś zł?? Cena kosmos. Zamiast hana zdecydowanie barracuda
-
Przełączanie gazu na benzynę po 3500obr/min
mogli zagiąć , albo przekręcić rurkę zasysająca gaz, trzeba pamiętać że do reduktora ma płynąć gaz w postaci ciekłej, jak siorpnie gaz w postaci gazowej to zamuli i wywali błąd
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Często widywana na mieście w Będzinie koło hal ciemno szara (lakier LX7Z) a4 b6 dziś z bagażnikiem dachowym na rowery . Naklejki klubowe
-
Spotkania na drodze
Często widywana na mieście w Będzinie koło hal ciemno szara (lakier LX7Z) a4 b6 dziś z bagażnikiem dachowym na rowery . Naklejki klubowe
-
Różnica temperatur nawiewów i błąd 00735
Przecież masz na rysunku wyżej pokazany
-
POMOC - pomieszane grupy
Ja przepływke czyścilem delikatnym pędzelkiem i denaturatem,
-
ceramizer prawdy i mity
osłona silnika tez zasłania skrzynie ,
-
POMOC - pomieszane grupy
najpierw niech ogarnie pb potem można się bawić lpg, poszukaj nieszczelności bo mnie to wygląda na nieszczelność między przepływką a turbo , albo to przepływka, nie możesz mieć tak ubogo na pb. Czy przed odczytaniem tej 32 grupy nie kasowałeś niedawno błędów??
-
ALZ 1.6 instalacja LPG od KME?
weź pod uwagę ze wiele silników już nie ma seryjnej mocy i wtedy czasem tak się zdarza , widziałem pare wykresów z hamowni ale to raczej marginalne przypadki, ceny ci nie podam bo sie instalacją nie zajmuje,
-
ALZ 1.6 instalacja LPG od KME?
na twoje pytanie są 2 skrajne odpowiedzi, czyli albo wszystko działa jak na pb i nie czujesz ze masz nawet gaz albo wszystko źle działa przerywa psuje silnik, od czego zależne ?? Od osoby co zakłada gaz i serwisuje . I kolejna sugestia, Na instalacji sie nie oszczędza bo to z czasem się zemści i po oszczędnościach . Spalanie około 15 % więcej niż pb a moc czasem nawet jest większa na lpg niż pb
-
POMOC - pomieszane grupy
nie, podaj tylko wartość 32
-
prośba o odczytanie błędu
Ja grzebalem kiedyś u siebie i rozłączylem wtyczkę od airbag co skutkowało błędem, nie mogłem skasować, mialem inny kabel od vag i tym drugim mi się udało bez problemu, na pierwszym normalnie się łączy wszystkie błędy kasuje a airbag nie chciał,
-
POMOC - pomieszane grupy
Ile masz w kanale 32? Nie pomyliłeś logi pb z lpg? Bo ile na lpg masz znośnie to na pb ubogo, podczas logów pedał gazu był do końca i na 3 biegu?
-
Ogrzewanie w B7 z CVT
z tego co wiem vagi sie same odpowietrzają, nawet nie maja odpowietrzników,
-
Audi A4 B6 2.0 ALT wibracje
Kwestia odpowiedniej regulacji, właściwej
-
Koncentrat czy płyn ? wymiana G12 G13
na kamień najlepszy Kamix , ale zbiorniczek zdemontuj żeby kamix nie dostał się do układu . Użyj gorącej wody