Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klawisz-84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jeśli dobrze pamiętam w tylnym zawieszeniu jest jakaś śruba do regulacji kąta czy coś takiego. Co do dzwona lubię takie opinie ;p A ku pamięci w tylnym zawiasie niewiele robiłem, miał wymienione amorki i sprężyny to chyba tyle. Widzę, że wymieniłeś podłokietnik ;P
  2. widzę już działasz ciesze się, że jesteś zadowolony, zrób hybrydę i wal pod 250KM po to przygotowałem wszystko przy silniku
  3. Autko sprzedane oby nowy właściciel cieszył się przyjemną jazdą
  4. Pomponiusz obserwuje zawartość Klawisz-84
  5. Ja nigdy nie zszedłem poniżej 15l lpg. Jak 60l styka na 400km. W weekend wracałem z 3city średnia prędkość 160-170km/h wyszło 370km na baku.
  6. Mi zajęło to około 5/6h i jedno piwo. Ja zdjąłem cały stelaż szyberdachu wygodniej i szybciej raptem 8 śrub i wszystko wyszło. Boczki jak boczki, trochę gimnastyki i wchodzą idealnie
  7. Wymiana z szyberdachem wiążę się z wykonywaniem szkła;) dodatkowe 60min roboty. Nie da się normalnoe wyjść obicia spod szyby.
  8. Zero pomocy? Wymieniłem aku na nowy bo tamten padł dosłownie coś wyssało całą energię. A teraz wyjąłem wszystkie bezpieczeniki przy kierownicy all nie ma żadnego. I pomiar poboru prądu jakiś dziwny czy w normie? Zakres 40A Wynik 00.24 A Ile to w końcu jest? Bo tak jakby ciągle zbyt dużo prądu szło a nie chce kolejnego akumulatora rozj....
  9. Chciałbym sprawdzić kompem ale aku wręcz wydudnione z prądu ? ktos coś może podpowiedzieć? z fotografi jakie zrobiłem podczas pomiaru.
  10. Dzień dobry. Dawno już nie miałem problemów z moją Aśką więc kiedyś musi być ten 1szy raz. 1.8t bfb Lpg stag qbox Brak reakcji na centralny, po przekreceniu kluczyka cisza i lampki na desce przygaszone. Stawiam na rozładowanie akumulatora lecz dlaczego? Poniedziałek trasa 700km spokój, wtorek z 100km nic się nie działo, środa mało ruchu tylko po zakupy i koniec. Wczoraj szybki kurs do rodzinki 20km i tutaj zauważyłem jedną anomalie radio nie łączyło się przez BT z telefonem. W telefonie widziałem ikonę Audi ale rns nie pokazywał połączenia. Auto stało w pełnym słońcu i wilgoci nie powonno być wewnątrz. Tym bardziej że mam szyberdach otwarty pod domem. Po pracy ogarnę kompa i wezmę aku do domu by go naładować. I po sprawdzam bezpieczniki. Ma ktoś jakieś inne rady lub pomysły? Albo miał doczynienia z czymś podobnym? Gdyby uciekał prąd to chyba miałbym już wcześniej jakieś problemy ?
  11. Klawisz-84 odpowiedział(a) na Marian00017 temat w 1.8T
    Ja odpukam nie narzekam lekko nie ma. Może też dlatego że po zakupie zdjęta micha, wyczyszczony, odma sprawdzona, sai usunięte. A dodatkowo jeżdżę na Lpg jak wielu mówi niszę silnik :-) Obroty od 3-6k są dość powszechnie stosowane. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  12. Klawisz-84 odpowiedział(a) na Marian00017 temat w 1.8T
    I jest :-) zapewne wiedząc o tym nie był lekko traktowany i nasze bfb dajmy na to wytrzyma 200kkm a inne po 100-150 już by padło ;-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  13. Ja użyłem 2.5tdi, zrobiłem kilka poprawek ale mocowania itd wyszły mi prawie w ori stylu Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  14. Jak masz problem z pochyleniem koła to znaczy się że zwrotnice masz zużytą lub odkształconą. Jedynie wymiana pomoże bo tam nie ma regulacji. Jednak jeśli wachacz będzie do d*py to też da zły kąt. Szukanie igły w stogu siana. Ja mam 0,05 ponad miarę dopuszczalnych parametrów a całe zawieszenie wymieniłem ;-) więc póki co tak pozostanie szkoda mi kasy dla tych minimalnych różnic których i tak nie odczuwam Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  15. Ale nie rozumiesz. Masz zwykle amorki więc nie zakładasz sprężyn -30 bo to nie ma sensu. Dla mnie jest to Januszowe druciarstwo i w tej kwestii Ci nie pomogę. Kupujesz amorki Monroe pod 1be i sprężyny eibach. Masz komfort i nisko. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  16. A4 tak ma, przód niby u góry tył niżej. Zastanów się co za amortyzatory kupiłeś jeśli zwykle pod standardowe zawieszenie, zmień tył. Najczęściej pada tył z wiadomych powodów. Bagaże itd. Często też pękają zwoje na tyle. Teraz jeśli masz zwykle amory zakładając -30mm sprężyny za chwilę wymienisz amorki bo się po prostu rozpier.... ;-) Albo ma się zwykle i tak jeździ albo kupuje coś pod 1be sportowe i wtedy będzie niżej i tyle. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.