Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b7 Avant 1.8t bfb #200hp #FWD #Recaro#19"3SDM 0.01

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Od 3 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 1.8t. Auto nabyłem od kolegi z grupy. Jak z każdym moim autem tak i z tym planuje  dłubac aby wyglądało bardziej po mojemu i inaczej niż inne na ulicy.

Opis auta:

 Audi A4 b7 Avant 2006r 

1.8t Bfb manul FWD

Przebieg 250tys km 

Moc: 200hp 319NM 

Wyposażenie:

-Abs

-Esp

-pełny kolorowy Fis

-tempomat 

-fotele recaro podgrzewane + elektryka

-kierownica sline multi 3 ramiena +chrom(chyba z b8) 

-czujniki zmierzchu i deszczu 

- czujniki cofania 

-czarna podsufitka 

-szyberdach 

-navigacja RNS- + zmieniark cd

Modyfikacje w aucie zrobione przez poprzedniego właściciela opiszę tak z grubsza:

-Grill S4

-FMIC

-DP 2.75

-TIP

-Wtryski sab 2.3T

-Heble 320/288

-Stabilizatory s4

-zawias 1BE

-dolozony pakiet sline 

-dokładka cupra

-zrobiony porządek z podciśnieniami i innymi zbędnymi gratami pod maską.

 

Ja narazie nic nie zmieniałem po kupnie i opłatach i wymianie rozrządu itp musiałem złapać trochę oddechu :) 

No może takie mini mody założyłem lampki Led na podświetlenie tablicy i na światła drogowe Led bo dużo jeżdżę po nocy. 

Obecnie uciułałem trochę grosza i rozglądam się za felgami najlepiej 19cali.

W planach są 

- Lampy xenon lub bixenon 

- Czarny grill 

- Felgi 19" — były pompei 19 8J ET45 są 3sdm 0.01 19x8.5J ET42

- Dokładki progów(takie przykrecane) 

- Dyfuzor s4

- Bandarz na DP - czeka w garażua

-Wszystkie listwy tzn 4x drzwi, dokładka zderzaka i listwy progowe w czarny połysk. 

Chciałbym zrobić jakiś przelot ale nie wiem czy gościowi z 2 dzieci wypada jeździć takim pierdziuchem :) - założony wydech z 2.0Tfsi, w połączeniu z Downpipe daje fajny efekt. 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_20191221_224228.jpg

Edytowane przez Pomponiusz

Opublikowano

Graty fury! 

Sporo zrobione już na dzień dobry :)

Bezawaryjności!

Opublikowano

Gratuluje zakupu :wink: Oby worek pieniędzy na mody nie miał dna :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pierwsza przymiarka felg na lato

Wzór pompei 19" 8J ET45

Opony Continental Sport Contact 6 225/35

Czarny kolor trochę pomniejsza rozmiar felg, moze przemaluje na jakiś jaśniejszy. 

IMG_20200108_141914.jpg

IMG_20200108_141901.jpg

Edytowane przez Pomponiusz

Opublikowano

Autko super:oklasky:

Modów sporo zrobione przez poprzedniego właściciela:decayed: ale i sporo przed tobą... 

Także powodzenia:hi:

Felgi możesz pomalować w grafit. Ja mam matowe w kolorze L7ZJ:cool1:

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, Adam87 napisał:

Autko super:oklasky:

Modów sporo zrobione przez poprzedniego właściciela:decayed: ale i sporo przed tobą... 

Także powodzenia:hi:

Felgi możesz pomalować w grafit. Ja mam matowe w kolorze L7ZJ:cool1:

Dzięki:) 

Myślę że własnie grafit będzie dobrym kolorem, może kolor gun metal. Pobawię się plastidipem jak będzie cieplej :)

Opublikowano
W dniu 9.01.2020 o 09:46, Pomponiusz napisał:

Dzięki:) 

Myślę że własnie grafit będzie dobrym kolorem, może kolor gun metal. Pobawię się plastidipem jak będzie cieplej :)

Zerknij u mnie w temacie w ostatnich stronach ;) Kupiłem felgi w podobnym kolorze o którym piszesz :)

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Mordeliuss napisał:

Zerknij u mnie w temacie w ostatnich stronach ;) Kupiłem felgi w podobnym kolorze o którym piszesz :)

I to będzie odpowiedni kolor :thumbup1: niedługo zabieram się za malowanie ale na 1 ogień idą końcówki wydechu aby nadać auto trochę pazura. 

Opublikowano
  • Autor

Końcówki są już na miejscu, 100mm WM sport. Chyba trochę za dużo wystaje ale montowane na szybkosci. Przy okazji wizyty na kanale potwierdziły się moje przypuszczenia, złącze elastyczne dziurawe, wjedzie  odcinek z kwasu 2,5" do środkowego tłumika. 

IMG_20200118_175414.jpg

IMG_20200118_175419.jpg

IMG_20200118_151457.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

:D widzę już działasz :) ciesze się, że jesteś zadowolony, zrób hybrydę i wal pod 250KM :D po to przygotowałem wszystko przy silniku ;)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 26.02.2020 o 14:15, Klawisz-84 napisał:

:D widzę już działasz :) ciesze się, że jesteś zadowolony, zrób hybrydę i wal pod 250KM :D po to przygotowałem wszystko przy silniku ;)

Nie mam gdzie jeździć tymi 200ps a co dopiero 250. Jak się posypie ta turbina to wtedy hybryda będzie, chyba że coś mi się odmieni:) 

Opublikowano
W dniu 29.02.2020 o 12:43, Pomponiusz napisał:

Nie mam gdzie jeździć tymi 200ps a co dopiero 250. Jak się posypie ta turbina to wtedy hybryda będzie, chyba że coś mi się odmieni:) 

Moc = bezpieczeństwo i na tym pozostańmy :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zmieniłem dystanse z 15mm na 25mm na tylnej osi, okazuje się ze prawe koło wystaje z 2-3mm za błotnik a lewe jest schowane. Sanki z tyłu mają regulacje żeby to wyśrodkować?

IMG_20200419_153038.jpg

IMG_20200419_153030.jpg

Opublikowano

Sanki albo konty do regulacji. 

Opublikowano

Kolega miał tak w Renault które było po dzwonie. Oczywiście nie oceniam ale dziwne to trochę. Oby to tylko jakaś regulacja była ?

Ps. Albo załóż po jednej stronie dystans 15 mm po drugiej 25 mm i będzie cacy ?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, qruku napisał:

Kolega miał tak w Renault które było po dzwonie. Oczywiście nie oceniam ale dziwne to trochę. Oby to tylko jakaś regulacja była ?

Ps. Albo załóż po jednej stronie dystans 15 mm po drugiej 25 mm i będzie cacy ?

To naprawdę bardzo czarny scenariusz.

Pojadę na kanał i zobaczę jak jest zbudowane zawieszenie bo jeszcze się tym nie interesowałem. Ale zauważyłem wczoraj że tuleje górnych wachaczy z tyłu są do wymiany bo sparciały. 

Opublikowano
3 godziny temu, Pomponiusz napisał:

Zmieniłem dystanse z 15mm na 25mm na tylnej osi, okazuje się ze prawe koło wystaje z 2-3mm za błotnik a lewe jest schowane. Sanki z tyłu mają regulacje żeby to wyśrodkować?

IMG_20200419_153038.jpg

IMG_20200419_153030.jpg

Tył ma regulację pochylenia. Może ktoś robił coś przy zawieszeniu i poskładał na sztukę bez robienia geometrii.

Opublikowano

Ładnie to wyglada ?

Pochwal się zdjęciami  środka ?

Powodzenia w modach ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.04.2020 o 12:03, Coldfire28 napisał:

Ładnie to wyglada ?

Pochwal się zdjęciami  środka ?

Powodzenia w modach ?

Dzięki. Łap fotki wnętrza :)

IMG_20200424_172219.jpg

IMG_20200424_172227.jpg

IMG_20200424_172324.jpg

Opublikowano

Jeśli dobrze pamiętam w tylnym zawieszeniu jest jakaś śruba do regulacji kąta czy coś takiego. 

Co do dzwona :D lubię takie opinie ;p 

A ku pamięci w tylnym zawiasie niewiele robiłem, miał wymienione amorki i sprężyny to chyba tyle.

 

Widzę, że wymieniłeś podłokietnik ;P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.