-
A8 D3 4.2 TDI S8 LOOOK in progress By Mordeliuss ;)
Auto w zasadzie wyszł o na sprzedaż ??
-
A8 D3 4.2 TDI S8 LOOOK in progress By Mordeliuss ;)
Śmiga śmiga cały czas ?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
A u mnie to za dużego wyboru nie ma
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Widzę że choroba sprzedaży dopadła i Ciebie
-
A6 C7 3.0 BiTDI by Mordeliuss | ShadowLine in progress |
Auto sprzedane temat mozna zostawić dla potomnych
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Znana mi miejscówka
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Ty te liście zbierasz co roku i wysypujesz za rok :D? Czy doklejasz auto w PS :D?
-
A6 C7 3.0 BiTDI by Mordeliuss | ShadowLine in progress |
Starość nie radość Jednak fotele w C7 są średnio wygodne jak ktoś dużo lata po trasach
-
A6 C7 3.0 BiTDI by Mordeliuss | ShadowLine in progress |
Jak ktoś jest zainteresowany auto na sprzedaż ?
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Ładnie i schludnie Właściciel po lotke nie przyjdzie ?
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Bardzo wdzięczne te REaudio Będzie grało jeszcze lepiej!
-
A6 C7 3.0 BiTDI by Mordeliuss | ShadowLine in progress |
Brutto wychodzi ponad 5k bez zniżek...
-
A6 C7 3.0 BiTDI by Mordeliuss | ShadowLine in progress |
Tryb show działa tylko że losowo wywala mi błędy zawieszenia i musze to kasować kompem co chwila, a to były zdjęcia na szybko że coś wrzucić i pokazać że temat nie umarł Drugim minusem show jest taki że auto wstaje pół dnia
-
A6 C7 3.0 BiTDI by Mordeliuss | ShadowLine in progress |
Aktualnie ustawiłem -43mm bo tak nie musze kombinować przez progi jadąc do domu a że mam naciąg to gleby nie widać ale w porównaniu do tego co było to niebo a ziemia.
-
A6 C7 3.0 BiTDI by Mordeliuss | ShadowLine in progress |
Zaktualizowałem zdjęcia i podrzuciłem filmik z wydechem w poscie wyżej Jesteś szybszy niż mi sie zdjęcia zdążyły załadować