Jump to content

papadziordzio

Pasjonat
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

34

About papadziordzio

Informacje

 • First name
  Przemek
 • Location
  Mazury

Car

 • Car model
  A5
 • Car body
  Sportback
 • Year of production
  2011
 • Engine
  3.0 TDI V6
 • Engine code
  CCWA
 • Drive
  quattro
 • Gearbox
  S-Tronic
 • Fuel
  ON

Recent Profile Visitors

1,187 profile views
 1. Cześć Problem co prawda dotyczy A5 8T jednak to bliźniacza konstrukcja z A4. Problem z ogrzewaniem / chłodzeniem. Klimatronik 1 strefa. Bez znaczenia czy nawiew jest na pierwszym biegu czy na maksa (12) cały czas ledwo co dmucha. Problem ustaje kiedy deptam do podłogi - zaczyna chodzić normalnie. Pod VCDS błąd: 01273 - FRESH AIR BLOWER 006 - short to plus Fault Status: 01100110 Fault priority: 3 Fault Frequency: 1 Oczywiście po wykasowaniu i włączeniu na nowo nawiewu od razu się pojawia. Wyczytałem, że jest to błąd dmuchawy, jakiś zamiennik kosztuje koło 200-300zł, załatwi to sprawę czy może zacząć szukać gdzie indziej? Pozdrówki
 2. Witajcie, Czy macie gdzieś pod ręką procedurę adaptacji skrzyni STRONIC 7B przez VCDS? Pozdrawiam
 3. papadziordzio

  B7 Crew

  Będzie wiedział podczas tych dwóch sekund kiedy wiesz, że ch*j krawężnik był schowany pod liśćmi i właśnie rysuje Ci rant felgi... potem zrobi się czerwony na twarzy, przeklnie, wyjdzie i zobaczy pięknie objechany rant
 4. Masz 100% racji jednak niektórzy nie chcą dorabiać flansz itd. tylko wyciągnąć, włożyć i po robocie, bez kombinacji nawet jeżeli nie są duże.
 5. Tak, tyle kosztuje. Po prostu chodzi mi o to dlaczego uważasz, że to kwestia oszczędności? Przecież to żadne pieniądze, kara za brak przerejestrowania jest większa niż zrobienie wszystkiego po bożemu. Odpowiadając - to że ktoś nie przerejestrował nie oznacza, że oszczędza lub kupuje używane klocki. To tak jakbyś powiedział, że każda kobieta chodząca w spódniczce mini to prostytutka - a tak przecież nie jest. Jest kilka innych czynników przez, które ludzie nie chcą / nie mają możliwości rejestracji i nie jest to jakakolwiek niezgodność dokumentacyjna. Zgadzam się z tym, że jeżeli ktoś leci na drugiej lub trzeciej umowie to jest przegięcie pały trochę i warto zarejestrować niż tworzyć fikcyjną historie auta a potem przypadkiem gubisz jedną lub się zniszczy i jest się w czarnej d*pie. Podsumowując - zgadzam się, że jest to obowiązek, który będzie respektowany w końcu jednak na dzień dzisiejszy nie chodzi tylko i wyłącznie o kwestie finansowe bo jak wyżej stwierdziliśmy to żadne pieniądze.
 6. Kolego a powiedz mi proszę na jakiej podstawie twierdzisz, że to kwestia 256zł? Przecież takie osoby jak ja teoretycznie zapłacą większy mandat za to, że tego nie zrobiły niż wynosi koszt samej operacji.
 7. Jak już tyle lat w tej branży moto siedzisz, to teraz poznaj branżę języka polskiego i dopiero bij pianę. W oczy kole jak się czyta Twój wylew myśli na klawiaturę.
 8. UPDATE Sprawa rozwiązana z pozytywnym skutkiem. Ugoda podpisana, 3miesiące pisania 2x w tygodniu maili, poruszania sprawy w Urzędzie Miasta. Maile do wszystkich szczebli i biur na terenie całej Polski firmy wykonującej remont. @hak64 podziękowania za cenny rady !
 9. Niestety oczekiwania kontra rzeczywistość się rozmijają - nie docenia się się tego, że odchodzi komuś dość spora kasa na start, poza tym moim zdaniem podejście pod tytułem podliczania włożonej kasy w cenę sprzedaży aby coś się zwróciło nie ma znaczenia. Myślę, że każdy to przerabiał kto pakuje co rusz $ aby nie jeździć takim samym egzemplarzem jak większość aczwórek na PL drogach. Są lepsze sposoby na inwestycje niż mrożenie gotówki w samochód, który tylko stoi od dwóch tygodni pod blokiem. Chociaż faktycznie Twoje podejście jest takie same jak moich znajomych - tyle włożyłeś i sprzedajesz.... mógłbyś sprzedać za więcej itd. - rynek weryfikuje poza tym nie handluje autami i myślałem, że liczy się stan w jakim są wszystkie wrażliwe podzespoły a nie przebieg - no tutaj to się bardzo pomyliłem i magiczne liczby robią swoje a mój egzemplarz ma już trochę przejechane i to odstrasza polskiego klienta.
 10. papadziordzio

  B7 Crew

  Nie patrz na kategorie wagowe w książce. Jeżeli chodzi o sprężyny np. Eibacha dopasuj po kategoriach z tabliczki, którą masz na prawym kielichu pod maską - po tych wartościach kupuj. Wystarczy 6mm chociaż możesz kupić po prostu klej silikonowy i też będzie ok. Co do koloru to co Ci się podoba. Ja mam w połysku i nie zmieniłbym na mat.
 11. Oczywiście to jest chyba standard przy kupnie - samochód bez karty pojazdu też bierzesz w ciemno? Dokładnie tak, i się skończy eldorado. Mireczku, nie brakuje, zapraszam . Dodatkowo zależy mi na sprzedaży a nie bezsensownym sprzedawaniu, od momentu ceny początkowej a obecnej poruszam się już innym pojazdem a A4 stoi - czy jest to logiczny argument dla Ciebie? Handlarzyku, wyjdź, weź głęboki oddech a później zamilcz.
 12. Co Ty opowiadasz? Za brak przerejestrowania jest mandat i dziękuję. Nikt nie zabierze Ci dowodu jeżeli prócz tego jest wszystko w porządku. Teraz mandaty przychodzą po OC, nie po rejestracji. Dostałem prezent w ubiegłym tygodniu w postaci pamiątkowego zdjęcia. A to miernikiem sprawdzisz czy był bity? Rozumiem, że jesteś jednym z tych kupujących co przyjeżdża, patrzy na mierniczku z allegro podwójny lakier to musiało coś być? Nie myl BITY a nieoryginalny lakier, jak w takich złomach ma być na całym samochodzie oryginał? Albo części w kolor albo musiałby stać w garażu i wyjeżdżać co niedziele do kościoła. Bzdura. Ciągłość umów, do Urzędu Komunikacji i rejestrujesz.
 13. Może mniejsze ale jest w tym prawdy... CUPRA założona, lampy przyciemnione a na alufelgach chińska opona za 150zł ale ważne, że 19'... Nie do końca, kupując od komisu masz większe prawa w razie "W" niż od prywatnego sprzedawcy gdzie obowiązuje tak na prawdę gwarancja do bramy i się nie znamy. Sam jeszcze nie widziałem czegoś mega godnego uwagi w komisie ale nie wykluczam takich sprzedawców.
 14. Odholują auto na parking policyjny, kajdanki i na dołek z kryminałem!
×
×
 • Create New...