Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

źrebak

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. zamiennik
  2. Zapaszek BMW :)
  3. Dodam tylko, że S6 pojawiło się w odcinku próby autostradowej u Petrolheada. Zrobiłem też wydech w MgMotorsport
  4. S6 sprawuje się rewelacyjnie, soft zrobiony w Compsport, 545KM/742Nm Osiągi: 0-100 3.7s 100-200 niskie 9s Spalanie średnie z 15 tyś km ok 14 litrów Wóz marzenie
  5. źrebak odpowiedział(a) na źrebak temat w Inne marki
    ten silnik był bez GPF aktualnie można Golfa spotkać w Gdańsku Rejestracja G0 ONISZ
  6. Taki jest plan, powinno być być +80/90KM oraz +200Nm
  7. V8 robi najlepsza robotę, zakres momentu i kultura pracy jest niesamowita 550nm (1400-5700obr/min)
  8. Pasuje ten kolor do s6/rs6 bardzo
  9. 195 brutto
  10. źrebak obserwuje zawartość S6 4.0V8 450KM 2016r.
  11. Hej, po 3 letniej przygodzie z Golfem R Variant (465PS) zdecydowałem się na zakup S6 od pierwszego właściciela (salon PL). Z ciekawszego wyposażenia jest ACC, Lane Assist, podsufitka alcantara czarna, dekory carbon, LED Matrix-Beam, pakiet czerń, tapicerka Valcona S, Bose Nie jest to demon prędkości, ale V8 to jest cudo
  12. źrebak odpowiedział(a) na źrebak temat w Inne marki
    tak, to kolegi z Krakowa, właściwie bliźniak tylko różnią się mocą :)
  13. źrebak odpowiedział(a) na źrebak temat w Inne marki
    tak, muszę się za to zabrać, tzn znaleźć kogoś w Szczecinie kto mi je obklei. Wyjmowanie ich wymaga demontażu podsufitki :/
  14. źrebak odpowiedział(a) na źrebak temat w Inne marki
    465PS/545Nm
  15. źrebak odpowiedział(a) na źrebak temat w Inne marki
    Wszystkie zaplanowane mody zrealizowane downpipe MGmotorsport dolot VWR600 turbo Perun V1 intercooler Wagner tłumik środkowy MGmotorsport (czekam na montaż końcówek) Golfik jeździ zgodnie z oczekiwaniami 0-100kmh: 3.69s 100-200kmh: 8.98s 1/4 mili: 11.67s.
  16. źrebak odpowiedział(a) na źrebak temat w Inne marki
    Nagram i wrzuce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.