Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B7] 1.8T BFB - avant for fun by Klawisz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 B7 1,8t 163ps - golas w przypadku pakietu s-line.

z wyposażenia:

- fotele kubełkowe zmiana na Recaro full electryka :D

+ rękaw na narty

- tempomat

- 2x el. szybki :( już wyrezane 4 sztuki :D :banan:

- czteroramienna wielofunkcyjna skórzana kierownica - 3 ramienna mf z chromem ;)

- skórzana gałka zmiany biegów i ręczny - gałka zmiany biegów od S3ki w pikowanej skórze

-lato felgi 18'' SL 1845 nowe Michelin Pilot Sport 4

-zima 16" Faklen HS 449

- navi RNS-E + zmieniarka + mapa 2017 :D

- szyberdach

- czujnik zmierzchu + deszczu

- fis full+kolor

- fotochrom wewnątrz

- czujnik cofania

- uchwyt na telefon - brak ? wymieniony tunel :D

- BT ori

- C/L Home

 

Plany: :banan:

:hi::hi::hi:

- DP + wywalenie SAI i EVAP-u -> zrobione ^_^

- FMIC - zmiana na 2-gi ic z prawej strony -> zrobiona ^_^ Zapomniałem o tym :P jest centralny FMIC :)

- LPG -  Stag qbox+ Barracudy i butla 70-ka  -> zrobione ;)

- SWAP 320 i 288 tył  :banan: -> zrobione :D 

- dystanse H&R 15mm -> zrobione :decayed:

- wycieraczka tył od Q5 -> zrobione 

- lotka s line w klapie -> zrobione ;)

- listwy zewnętrzne s line -> zrobione

- listwy wewnętrzne s line-> gotowy do montażu :decayed:

- dyfuzor S line ->zrobione

- zawias 1Be :) -> zrobione

auto siadło z 69 na 66 przód i z 66 na 65,5 tył + dokładka ori 1cm ;) 

- Stabilizatory przód + tył od S4 - zrobione :hi:

3293bb638e6ce9bemed.jpg

c33e587121395048m.jpg

35f54776192d2ee0med.jpg 

Rufus -> wszędzie was wytropi :D

 

21f31175115bf045gen.jpg

             178f2d7be12ed3bcmed.jpg

                tu nastała zmiana ^_^

         http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/e503452c45657ee6 

 

fotka silnika bez SAI i EVAP-u :)

http://ifotos.pl/zobacz/DSC0035JP_arxqarr.jpg

 

 

DSC0035JP_arxqarr.jpg

 

Poprawiłem, dziękuję za uwagę "chudineze"

 

Program 200+ :banan: zaczynamy od :

-dedykowane świece NGK PFR6Q (6458)

-nowy DV końcówka 710P

-oliwa Motul X-press 8100 5W40

-filtr oleju, powietrza, paliwa oraz kabinowy firm Mann i Knech ;)

-dodatkowo płukanie LM ;)

Podczas usuwania sai wymieniałem zawór odpowietrzenia skrzyni korbowej, różnice w starym i nowym

-> http://www.fotosik.pl/zdjecie/5052f3c87b16a56c ori z serwisu.

 

 

Auto było ciągle serwisowane i coś tam rezane. 

W tej chwili jest sztywny tip z kwasówki ;)

Wtryski od Saab'a :)

przygotowywałem się na hybrydę ale plany z autem muszę zakończyć i oddać w dobre ręce :)

 

Wiosnę czas zacząć :)

                                                                                                                                                                     0dde2796477739d9med.jpg

cc694d91aa52c0cdmed.jpg

                                                                                           DSC_0212.JPG

                                                                                                 a4.jpg

                                                                                         DSC_0214.JPG

Edytowane przez Klawisz-84
Sprzedaż/

Opublikowano

Delikatne mody i będzie cacy :) Dobra baza i najlepszy motor :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Najlepszy silnik, bezawaryjności! :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Fajna sztuka! Przyczepności i czasu Tobie życzę abyś mógł trochę pomodzić no i porobić zdjęcia dla nas haha :)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Ogólnie planów co nie miara :)

W tłoku jest:

Założony zestaw stabilizatorów od S4 oddałem je do piaskowania i pomalowane były na czarno.  Dodatkowo dałem Ori gumy na tył i przód ;)

Teraz mam do założenia dyfuzor już pomalowany w kolor i zewnętrzne dokładki drzwi od s line.

Na lato wpadnie dokładka od Cupry i grill z wlotami przy halogenach w wykończeniu a'la plastrów miodu lub tzw RS ale tu jeszcze trzeba pomyśleć jak to wykonać ;)

Edytowane przez Klawisz-84

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Ładnie idziesz z modami:) tak trzymaj

Opublikowano
  • Autor

Małe zmiany ;-)
4x elektryczne szyby B-) done
Airbag off B-) done
I najważniejsze nowy tunel środkowy bez dziur B-) [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji23] 5e082c903fa55690004f5f788a26224a.jpgb1d1dd7c17c205612660e3d007c53636.jpg2aa40ce02e15817852325b686500c0ac.jpg

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

lol

Edytowane przez Klawisz-84
lol

Opublikowano

kolorowy fis sam robiłeś czy już był?

Opublikowano
  • Autor

był ;)

 

  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Autko sprzedane :)

oby nowy właściciel cieszył się przyjemną jazdą :)

1.jpg

2.jpg

Opublikowano

Jazda tym autem to czysta przyjemność :)

W planach są felgi 18 lub 19, dokładki progów, dyfuzor s4, wydech jakiś przylot nie za głośny, lampy przerobię na soczewkę. Pozdro

Opublikowano
W dniu 4.12.2019 o 14:32, Klawisz-84 napisał:

Autko sprzedane :)

oby nowy właściciel cieszył się przyjemną jazdą :)

1.jpg

2.jpg

Lata jak wściekły :)

W planach jakąś rolka 18 lub 19

Dokładki progów 

Dyfuzor s4

Wydech 

Soczewki w lampy 

I te brakujące lusterko czarne :)

I jeszcze napewno coś się wymyśli z biegiem czasu. 

Benzyna.jpg

Opublikowano
8 godzin temu, Pomponiusz napisał:

Lata jak wściekły :)

W planach jakąś rolka 18 lub 19

Dokładki progów 

Dyfuzor s4

Wydech 

Soczewki w lampy 

I te brakujące lusterko czarne :)

I jeszcze napewno coś się wymyśli z biegiem czasu. 

 

Benzyna.jpg

To zakładaj swój temat :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.