Treść opublikowana przez reganajax
-
Logi do oceny (1.8T)
Dziękuję Łukasz.
-
Logi do oceny (1.8T)
Siema. W wolnym czasie proszę oceń ktoś logi: Dynamiczne: http://vaglogi.pl/log-002_033_e77Fp.html http://vaglogi.pl/log-003_020_nyCnF.html http://vaglogi.pl/log-115_118_948Js.html Statyczne: http://vaglogi.pl/log-001_003_LAD0HMn.html http://vaglogi.pl/log-002_033_nRD3ncW.html http://vaglogi.pl/log-090_093_f8l1MX.html Dziękuję!
-
Drganie autem przy 1600-1800
Jaka pompka?
-
Drganie autem przy 1600-1800
Witam. Szwagier ma problem autem. 2.0 140km i drgania w środku między obrotami 1600 a 1800. Ktoś coś? Niżej link do wideo.
-
Proszę ocenić moje logi. 1.8T BFB
Dzięki, więc mój problem leży głównie w źle ustawionym LPG.
-
Proszę ocenić moje logi. 1.8T BFB
W poniedziałek pojadę umówić się na wymianę listwy wtryskowej i regulacje.
-
Proszę ocenić moje logi. 1.8T BFB
Oddałem na regulacje ale po jakimś czasie znowu wypadanie. Więc chyba pozostaje mi wymienić wtryski.
-
Proszę ocenić moje logi. 1.8T BFB
-
Proszę ocenić moje logi. 1.8T BFB
Witam! Jeśli ktoś potrafi to proszę ocenić. Mały problem mam z wypadaniem zapłonu na LPG. 1.Dynamiczny: a)PB: - Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_1bE4if.html - Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_CV6ti4.html - Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_5va4oW.html b)LPG: - Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_IfqXH.html - Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_5dA9n.html - Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_3W753.html 2.Statyczny: a)PB: - Grupy 090, 093: http://vaglogi.pl/log-090_093_M3c9o51.html - Grupy 001, 003: http://vaglogi.pl/log-001_003_3zs7gh9.html - Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_990VI.html b)LPG: - Grupy 001, 003: http://vaglogi.pl/log-001_003_h7iQJt.html - Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_p386L.html - Grupy 090, 093: http://vaglogi.pl/log-090_093_4540672.html
-
Wypadanie zapłonu - 1 cylinder
Miałem podobne objawy i skończyło się wymianie głowicy. Wypalone zawory oczywiście.
-
Spotkania na drodze
-
1.8T BFB - LOGI
Dobra, dziękuje za pomoc. Na następnym urlopie wezmę się za to.
-
1.8T BFB - LOGI
A ogólnie dawkowanie paliwa itd jest ok? No w 1 kolejności sprawdzałem kompresje: 1 cyl = 12 2 cyl = 12 3 cyl = 11 4 cyl = 12 Mniej więcej spoko ta kompresja wygląda. Też właśnie czytałem ze zawory mogą być wypalone;/ Mogę na tym jeździć jeszcze? Robie trasy ~1000km głownie. Wiesz może jaki koszt z tymi zaworami? Głowice trzeba ściągać, tak?
-
1.8T BFB - LOGI
@Łukasz13Występuje TYLKO na 1 cylindrze. Na zimnym czuć zdecydowanie że silnik " kuleje ". @przem8 Głownie na jałowym, praktycznie jak rozgrzeje się to mało co odczuwalne jest " telepanie autem "
-
1.8T BFB - LOGI
Hey witam. Logi robione przy wskazówkach o logach z tematu kolegi @Łukasz13 więc i Łukasza wołam aby zobaczył Proszę speców aby zerkneli na moje logi: Statyczne PB: http://vaglogi.pl/log-032_vh1bD2.html http://vaglogi.pl/log-001_003_9n7XK.html http://vaglogi.pl/log-002_033_zx116G6.html Dynamiczne PB: http://vaglogi.pl/log-002_033_2Ucsn8.html http://vaglogi.pl/log-003_020_7ohVA.html http://vaglogi.pl/log-115_118_86wcs.html Auto jak w temacie. 1.8T ~300tys nalotu Problemem oczywiście wypadanie zapłonu. Cewki, świece, odma + zaworek, ciśnienie na cylindrach itd sprawdzone. Problem na LPG i PB. Jeśli będzie trzeba mogę zrobić logi na LPG. Pozdrawiam
-
Drgania kierownicy podczas postoju
Również mam taki problem, myślałem że to wina poduszek ale skoro piszecie że to nie one to nie będę się z tym bawił
-
brak ręcznego po wymianie klocków i regeneracji zacisków
Spróbuj ponaciągać:
-
Wypadanie zapłonu
Ja świece wymieniam co ok 30tys km. Może pora sprawdzić świece?
-
przeglad
Bez przesady Nic się nie stanie
-
Fotele z A5 do A4 B8
Cześć. A5 copue przód podejdzie do a4 b7??? Przednie z a5 coupe mam za 300zł full elektryka. Minus wizualny to wajchy ale da się przeżyć
-
Logi 1.8t BFB 163km
Dość mocno wypada na zimnym. Ale czuję czuć na gorącym również że jego praca nie jest idealna.
-
Logi 1.8t BFB 163km
Przed wszystkimi pomiarami kasowałem. Między pomiarami nie. Pogoda się poprawi i znajdę czas to postaram się zrobić logi do odcinki.
-
Czujnik parkowania
Ten drugi.
-
Radio Android
@szaman89 mi bardzo pomógł, bez niego bym nie dał rady zrobić Jeszcze raz dziękuje
-
Logi 1.8t BFB 163km
Zanim pojadę regulować LPG, powinienem doprowadzić PB do pełnej sprawności. Dodam, że to dzieje się tylko na zimnym silniku. Po np 3min przestaje. Mam również coś takiego, że jak na zimnym jade i wcisne czasami full gaz na 2 biegu to auto jakby miało 10% mocy (z 5 razy mi się to zdarzyło)