-
Sprawdzenie wtrysków vcds-em pytanie
Aha. No sumujac to jakoś mi wyjdzie koło zera jeśli chodzi o gr13 w 18 przy dodaniu gazu nie ma reakcji przy puszczeniu to 128 przez chwilę i 4.
-
Sprawdzenie wtrysków vcds-em pytanie
Witam mam pytanie czy w blokach pomiarowych gr 18 przy dodaniu gazu ma się pokazać 128 i później 4 czy jak to wygląda i grupa 21 bipy potocznie zwane bodajrze jakie powinny być prawidłowe wskazania? W dawkach paliwa(grupa 11 lub 13 wskazania mieszczą się między +-0.7 a niby w normie +-2.8. Może ktoś mnie oświecić bo nie jestem w tym temacie dobry
-
Dziene stuki z przodu auta
Niewiarygodne. Jak sprawdzałem pasek akutat tak się zatrzymał że nic nie było widac a okazało się że się rozwarstwił pasek i uderzał o to co napotkał na drodze. Wymiana paska wyeliminowała problem. Temat zamknięty
-
Dziene stuki z przodu auta
Spróbuje zdjąć pasek osprzętu to bedzie można coś wykluczyć, ewentualnie zawęzić
-
Dziene stuki z przodu auta
Może sprzęgło kompresora? Miał ktoś kiedyś z nim problem
-
Dziene stuki z przodu auta
Jakbym był w stanie stwierdzić co to, to bym nie pytał i nie pisał. Maskę podniosłem posłuchałem i nic mi to nie dało słychać wyraźnie tykanie, cykanie coś podobnego jak przy włączaniu klimy może wtrysk?tam chyba jest elektrozawór czy coś takiego nie znam się na tym.
-
Dziene stuki z przodu auta
Witam dziś usłyszałem dziwne tykanie(jakby przeskakiwanie iskry itp.) w okolicy komory silnika. Osłuchowe to kumulacja jest w okolicach lewego przodu auta, nie jetem w stanie tego zdiagnozować błędów na vcds-ie brak. Może ktoś się spotkał z czymś podobnym. Nagrałem filmik może ktoś ma pomysł co się dzieje? filmik tykanie
-
brak ręcznego po wymianie klocków i regeneracji zacisków
Nie miałem pojęcia że jest top tak rozwiązane a raz zaciągnąłem hamulec i wystarczyło.
-
brak ręcznego po wymianie klocków i regeneracji zacisków
Dzięki za rozświetlenie sytuacji. Rzeczywiście linki pospadały z haczyków przy regulatorze. Temat zamkniety hamulce sprawne
-
brak ręcznego po wymianie klocków i regeneracji zacisków
ok jutro to obczaje. dzięki
-
brak ręcznego po wymianie klocków i regeneracji zacisków
Od spodu tam dojdę czy muszę tunel rozbierać jak wyżej z regulacją linki? A tu filmik jak "działa" ręczny
-
brak ręcznego po wymianie klocków i regeneracji zacisków
Nie mam kanału a zagladając na parkingu nic nie widac. Rzeczy oczywiste sprawdziłem. Jak dla mnie wyglada to tak jakby linka się gdzieś wipieła lub może ogarne jakis kanał bo to faktycznie wróżby
-
brak ręcznego po wymianie klocków i regeneracji zacisków
Sęk w tym że nie ma właśnie oporu przy podciaganiu dzwigni i od razu idzie w pion
-
brak ręcznego po wymianie klocków i regeneracji zacisków
Ale to jakieś dziwne. W teori skoro nowe klocki to powinno być ciaśniej że tak powiem. A przy zaciąganiu recznego linki przy zaciskach zoro reakcji. Jakby linka była odłaczona od dzwigni dlatego pytam czy nie mogła się rozpiąć gdzies po drodze
-
brak ręcznego po wymianie klocków i regeneracji zacisków
Tak jak w temacie po wymianie klocków i regeneracji zacisków nie działa ręczny. Dźwignia ręcznego podchodzi prawie w pion a linki przy zaciskach nawet nie drgną. Czy jest możliwość że gdzies po drodze od dźwigni ręcznego do linek przy zaciskach coś mi się wypięło?Hamulce hamują normalnie tylko ręczny zaginął. Ktoś ma jakieś pomysły