Treść opublikowana przez reganajax
-
dokładka co sądzicie ?
Ta dokładka cupry bardzo fajny wizual, też będę musiał kiedyś o tym pomyśleć
-
Jaka wiertarko wkrętarka ?
U mnie w pracy uzywamy Bosha albo De Walta
-
kupno kamerki samochodowej
Polecam kamerki MIO
-
FALUJĄCE OBROTY NA JAŁOWYM
Tak jak kolega napisał wyżej, zacznij od przepustnicy. Ona odpowiada za obroty.
-
Polecane opony letnie
Do mnie właśnie przyszły moje kapcie na lato, mam nadzieje że dobry zakup. Wole coś z Polski jak z Chin
-
Jakie opony na ET 45 17"
Tak czy siak na ET45/17cali wejdą mi opony 205/55/17 albo 225/55/17? Przypominam a4 b7 zwykła zawiecha.
-
Jakie opony na ET 45 17"
Po prostu na ten sezon musze kupić nowe opony na lato na felge 17. Felgi nie chce zmieniać bo wizual mi sie podoba, ale moge podnieść profil opony. 55 profil moge wrzucić ale nie wiem czy wejdą.
-
Jakie opony na ET 45 17"
Witam. Posiadam opony 205/50/17 w zwykłym zawieszeniu w a4 b7. Chciałbym większy profil ze względu na ciężki dojazd pod dom. 205/55/17 wejdą? Mogą być szersze, to nie problem dla mnie.
-
Czarny sedan BFBQ by Simon, 345/300 Eibach pro kit, recaro, inna kiera
Jestem ciekaw projektu Pozdrawiam Koszalin z ZSZ
-
Wycena FELG ! Proszę o Pomoc
No moim zdaniem jak dostaniesz 1500zł to powinieneś być szczęśliwy
-
a4 b7 stance'owy dziadkowóz /20x9j Rotor/gwint/box..
Jestem ciekaw projektu. Powodzenia! Nisko i szeroko!
-
BFB dziwny dźwięk po odpaleniu
Mam taki sam problem, ale zrobiłem juz 30tys km i jeżdze dalej
-
Brak mocy przy wysokich obrotach
Witam. Auto z motorem 1.8T 163km. Problemem jest to, że przy 2500+ obrotów np na 4 czy 5 biegu zaczyna się brak mocy. Jakby coś zapychało auto. Dam gazu mocniej to co sekunde gaz i odejmuje jakoś gaz. I tak cały czas, przy 120-160 km/h problem występuje bardzo często. W czym może tkwić problem?
-
Malowanie felg gumą w sprayu
Pokaz więcej zdj
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Ja już mam to za soba ;D
-
Pęknięty przewód (foto+wideo)
O Dzięki
-
Pęknięty przewód (foto+wideo)
06A103213F nr częsci bo już sobie spisałem. Zamówie sobie i jak będę montował postaram się przeczyścić wszystko. Dzięki za pomoc i wskazówki:) Jeszcze jakby ktoś podał nr tego zaworka to bym był szczęśliwy
-
Pęknięty przewód (foto+wideo)
Nie krzycz Tylko pytam. Wymieniać cały przewód czy da się tylko kolanko?
-
Pęknięty przewód (foto+wideo)
Witam, od jakiegoś czasu zauważyłem przeciek jakby cieczy chłodzącej po bloku silnika. Dzisiaj postanowiłem zobaczyć co to jest, trafiłem na pęknięty przewód. Może mi ktoś powiedzieć co to za przewód? Dojście jest mega ograniczone. https://zapodaj.net/d94c331df6ea5.jpg.html
-
[ A4 B6 1.8T Quattro] Buczenie w prawym kole Pomocy! filmik wideo
Masz drgania na kierownicy?
-
Diagnoza 1.8t bfb
Tez miałem to samo co Ty, również w Gazie. Problem był z cewkami, one są bardzo czułe. Na PB auto chodzi ładnie ale już na gazie gorzej. Zdiagnozowałem wadliwa cewke, wymieniłem i było git Przy okazji wcześniej świece wymieniłem bo myślałem że one padły
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Ale fajnie mruczy Chciałbym taki dźwięk u siebie ;/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
ZSZ pozdrawia GCZ
-
Dystanse a otwór centrujący
Paweł też właśnie do tego tak podchodze ale wolałem się upewnić!
-
Dystanse a otwór centrujący
Zamówiłem pierścienie cent jak wyżej napisałem + dystanse z kołnierzem PS. Pierścienie plastikowe szybko sie eksploatuja? Prawda czy mit? Bo dzisiaj się koledze pochwaliłem to mnie wyśmiał i mówił że po 1000 km będę płakał i zamawiał ze stali..