Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

reganajax

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez reganajax

  1. Ta dokładka cupry bardzo fajny wizual, też będę musiał kiedyś o tym pomyśleć
  2. U mnie w pracy uzywamy Bosha albo De Walta
  3. Polecam kamerki MIO
  4. Tak jak kolega napisał wyżej, zacznij od przepustnicy. Ona odpowiada za obroty.
  5. Do mnie właśnie przyszły moje kapcie na lato, mam nadzieje że dobry zakup. Wole coś z Polski jak z Chin
  6. Tak czy siak na ET45/17cali wejdą mi opony 205/55/17 albo 225/55/17? Przypominam a4 b7 zwykła zawiecha.
  7. Po prostu na ten sezon musze kupić nowe opony na lato na felge 17. Felgi nie chce zmieniać bo wizual mi sie podoba, ale moge podnieść profil opony. 55 profil moge wrzucić ale nie wiem czy wejdą.
  8. Witam. Posiadam opony 205/50/17 w zwykłym zawieszeniu w a4 b7. Chciałbym większy profil ze względu na ciężki dojazd pod dom. 205/55/17 wejdą? Mogą być szersze, to nie problem dla mnie.
  9. Jestem ciekaw projektu Pozdrawiam Koszalin z ZSZ
  10. No moim zdaniem jak dostaniesz 1500zł to powinieneś być szczęśliwy
  11. Jestem ciekaw projektu. Powodzenia! Nisko i szeroko!
  12. Mam taki sam problem, ale zrobiłem juz 30tys km i jeżdze dalej
  13. Witam. Auto z motorem 1.8T 163km. Problemem jest to, że przy 2500+ obrotów np na 4 czy 5 biegu zaczyna się brak mocy. Jakby coś zapychało auto. Dam gazu mocniej to co sekunde gaz i odejmuje jakoś gaz. I tak cały czas, przy 120-160 km/h problem występuje bardzo często. W czym może tkwić problem?
  14. Pokaz więcej zdj
  15. Ja już mam to za soba ;D
  16. O Dzięki
  17. 06A103213F nr częsci bo już sobie spisałem. Zamówie sobie i jak będę montował postaram się przeczyścić wszystko. Dzięki za pomoc i wskazówki:) Jeszcze jakby ktoś podał nr tego zaworka to bym był szczęśliwy
  18. Nie krzycz Tylko pytam. Wymieniać cały przewód czy da się tylko kolanko?
  19. Witam, od jakiegoś czasu zauważyłem przeciek jakby cieczy chłodzącej po bloku silnika. Dzisiaj postanowiłem zobaczyć co to jest, trafiłem na pęknięty przewód. Może mi ktoś powiedzieć co to za przewód? Dojście jest mega ograniczone. https://zapodaj.net/d94c331df6ea5.jpg.html
  20. Tez miałem to samo co Ty, również w Gazie. Problem był z cewkami, one są bardzo czułe. Na PB auto chodzi ładnie ale już na gazie gorzej. Zdiagnozowałem wadliwa cewke, wymieniłem i było git Przy okazji wcześniej świece wymieniłem bo myślałem że one padły
  21. Ale fajnie mruczy Chciałbym taki dźwięk u siebie ;/
  22. ZSZ pozdrawia GCZ
  23. Paweł też właśnie do tego tak podchodze ale wolałem się upewnić!
  24. Zamówiłem pierścienie cent jak wyżej napisałem + dystanse z kołnierzem PS. Pierścienie plastikowe szybko sie eksploatuja? Prawda czy mit? Bo dzisiaj się koledze pochwaliłem to mnie wyśmiał i mówił że po 1000 km będę płakał i zamawiał ze stali..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.