-
Audi 4 B7 CZARNA RAKIETA
Dla mnie z tyłu to jest S4 i znzczek zostawiam : ) A na hamownie może sie kiedy wybiore . Zawartość dodana 2 minutes later Pewnie z czasem jakiś pomysł wpadnie do głowy, co by tu jeszcze zmienić : ) Masz pomysł co by poprawić ?
-
Audi 4 B7 CZARNA RAKIETA
A co z tym znaczkiem nie tak ? Silnik 3.2 V6 zrobiony na 280km : )
-
Audi 4 B7 CZARNA RAKIETA
kiedy zlocik?
-
Malowanie felg gumą w sprayu
Bardzo pieknie!!!!!! Pamietaj o myjce cisnieniowej
-
Audi 4 B7 CZARNA RAKIETA
- Wymiana układu wydechowego 3.2 V6
Proszę o pomoc i opinie na temat tego produktu. Czy ktoś się z tym spotkał? czy mocno zmieni się dzwiek? może coś innego w tej cenie? http://allegro.pl/sportowy-tlumik-ulter-audi-a4-b7-04-07-2-0tfsi-i6723165381.html- Problem z pompowtryskiem 1.9tdi awx 130
Panowie dziękuję za pomoc, jak znajdę chwilę to zamienię pompki i zobaczę co z tego wyjdzie.- DIODY podsufitki AMBIENTE
No właśnie takiej potrzebuje, ale raczej skupię się na samych diodach. Dziękuję bardzo za pomysł, zostanę przy twoim pomyśle : ) Dziękuję bardzo za pomysł, zostanę przy twoim pomyśle : )- DIODY podsufitki AMBIENTE
Witam. Posiada ktoś informacje gdzie mogę dostać diody które znajdują się w panelu oświetleniowym na podsufitce ? Na początku chciałem kupić cały panel ale jest mały problem, ponieważ nie ma na całym allegro koloru czarnego, a taką mam podsufitkę. Wymyśliłem sobie że jak dostane te diody to wystarczy nawiercić otwory w zaznaczonych miejscach i sprawa załatwiona. Może ktoś przerabiał ten temat i wstawił tam jakieś inne diody ?- Malowanie felg gumą w sprayu
Powiem tak, guma trzyma się ładnie tylko nie zalecam zbyt blisko zbliżać myjki ciśnieniowej- Problem z pompowtryskiem 1.9tdi awx 130
Witam. Proszę o pomoc z moim autem. Odpala zanim zbliżę kluczyk do stacyjki, chodzi równiutko, jednak jak naciskam stopnowo pedał gazu i obroty dochodzą do 2tyś obrotów zapala sie kontrolka ESP i zaczyna szarpać silnikiem. Odpiąłem wtyczki od pompowtrysków , podgiołem konektorki ale nic nie dało. Po podłączenu kompa wyskoczyły mi takie parametry.- Nie działa tempomat
Jak kupiłem to już nie działał, zastanawiam się czy nie jest odłączone coś od silnika bo poprzedni właściciel remontował silnik, zmieniał rozrząd itp.- Nie działa tempomat
Posiada ktoś informacje lub miał podobny problem? Nie działa mi tempomat, po włączeniu go przełącznikiem nawet nie świeci mi się kontrolka na zegarach.- Montowanie podłokietnika A4 B7
Montaż zakończony zamiast nożyka do tapet czy wiertarki użyłem lutownicy kroiła plastik jak masło i bardzo ładnie wyszło- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy - Wymiana układu wydechowego 3.2 V6