Treść opublikowana przez reganajax
-
Piłka nożna
W następnym meczu będzie lepiej
-
Piłka nożna
Dziś Barca! W Madrycie będzie jeszcze zimniej, dzisiaj znowu odskoczymy punktami!
-
Zdarzenie na A4 - brak sprawcy.
masakra, ja z tym do tv bym poszedł
-
Polecane opony zimowe
Ja osobiście użytkuje nexeny d4 i bardzo je polecam!
-
A4 B7 2.0TFSI/AVANT/USA/QUATTRO/TIPTRONIC/S-LINE/19"/RECARO
Zazdroszcze kolorku
-
B7 Sedan /S-Line /3.0 ASB 268 PS 552 Nm /Quattro /Tiptronic /Recaro/19x8,5 i 9,5J
Dla mnie mega, propsy za całość
-
1.8T BFB błędy VAG pomoc
z 4 miesiące wymieniałem go. Zamiennik jakiś za 20zł znalazłem, ale 2dni temu kupiłem ori i na dniach będę go montował. Jakby to było to, to bym się cieszył ;/
-
1.8T BFB błędy VAG
Aku nowy, czasami drl mi wyłączają się na chwile jakby napięcie spadało. Termostat zamówiłem, logów nie potrafie robić. Dzisiaj będę wymieniał wszystkie świece i cewki.
-
1.8T ANB - stuku, puku idą koszta, portfel otwórz się na oścież
Ja to mam problemy non stop z wypadaniem zapłonu ;/
-
1.8T BFB błędy VAG pomoc
No Turbo coś mi przepuszcza właśnie i mam problem z obrotwami ;/
-
1.8T BFB błędy VAG pomoc
6 Faults Found: 17700 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265): Open Circuit P1292 - 004 - No Signal/Communication 16618 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition) P0234 - 001 - Upper Limit Exceeded 16891 - Idle Control System RPM: Higher than Expected. P0507 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 17536 - Fuel Trim; Bank 1 (Mult): System too Lean P1128 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 17544 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Lean P1136 - 001 - Upper Limit Exceeded 17705 - Pressure Drop between Turbo and Throttle Valve (check D.V.!) P1297 - 001 - Upper Limit Exceeded Może ktoś przerabiał te błędy???? I jest mi w stanie pomóc i poradzić.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć. Co tam za żarówka w drl siedzi?
-
[B7] Audi A4 2005r. Gacka - RNS-E, 18", Bix, Alcantara, DRL, CLH, LED
Pokaż jak te Twoje drl swięcą. Drl z modułu czy jak?
-
Przeróbka przednich lamp na styl b8 (samoróbka)
Dla mnie mega
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Dziękuje bardzo, bardzo mi pomogłeś. Zreszta gamoń ze mnie że nie domyśliłem się że tak to można zrobić
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Dziękuje Ci ślicznie
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
A skąd takie dekielki dorwać?
-
...
Zdj z dalszej odległości mógłbyś dać? Jakiegoś modułu używasz do swoich DRL?
-
A4 B7 1.8T [BFB] AVANT / 345MM / DP+320CC / STAGE 205KM-326NM / DSMIC / STP k6s/ scq
Do tych drl led to trzeba cannbusa?
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Czy ten zawias podejdzie pod 1.8t w kombi? Ciężko mi powiedzieć co i jak z kategoriami wagowymi. 1BV to chyba najsztywniejsze zawieszenie i - 30mm jak pamiętam.
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
Kolego również mam 1ba i też mam w planach usadzić audike do ziemi. Bardzo podoba mi się efekt jak u Ciebie, możesz napisać co wkładałeś albo do kogo mogę się zgłosić w sprawie pomocy dobrania amorków i sprężyn.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Co to za żarówa w DRL? Bardzo ładna barwa
-
B7 1.8T QUATTRO AVANT
Kolego linki zdj nie działają.
-
Padnięta przekładnia kierownicza
Witam, szukam dobrego specjalisty który posiada regenerowane przekładnie kierownicze i jest w stanie wysłać mi ją na wskazany adres. Oczywiście opcja z kaucja, czyli montując nową automatycznie stara będzie odsyłana. Model a4 b7 1.8T 163km 1BA zawiecha.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam ze Szczecinka!