Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

reganajax

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez reganajax

  1. Szczecinek jest
  2. Witam, średnio się znam więc pytam. Jeśli mam auto z otworem centrującym 57,1 kupiłem pierścienie centrujące z 57,1-> 72,6 a felgi mam 72,6 to który dystans wybrać? Najlepiej by mi pasowało dystans 57,1 bo bym miał również na 2 komplet felg.
  3. Skoro wahacz jakiś to chyba już cały kompletny przód wymieniać, co?
  4. Tylko, że ja nic nie wymieniałem i tak można powiedzieć nagle się zaczęło. W planach mam wymiane w sumie całego zawieszenia bo luzy na dolnych wahaczach mam i nie da się ustawić ;/
  5. Witam. Moim problemem jest sprzypienie w przedniej osi. Zrobiłem dodatkowy przegląd i mechanik stwierdził, że to może być przegub. Niżej zamieszczam filmik. Dodam, że w aucie nic nie puka. W piątek jade na 2 tyg urlopu do PL i chciałbym to zrobić Nie zakładając kolejnego tematu. Wyskoczył mi błąd poziomu płynu do chłodzenia. Faktycznie sprawdziłem i miałem gruuuubo pod minimum. Dolałem aż litr aby w normie poziom był. Dodam, że poziom spadł nagle bo przed wyjazdem do Niemiec miałem równo minimum. Pozdrawiam Kolegów
  6. reganajax odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B7
    Właśnie też szukam czegoś w postoje, led canbusa albo zwykła żarówka ale aby biel była z 5000-6000k.
  7. u Ciebie jest po 12 zł??? dałbyś rade mi zamówić 2 opakowania?? http://allegro.pl/alumyt-do-mycia-powierzchni-wykonanych-z-aluminium-i6385210594.html
  8. Delikatne mody i będzie cacy Dobra baza i najlepszy motor
  9. Chodzi mi o wizual ;/ eh
  10. Witam, ktoś z was coś takiego testował? http://www.ebay.pl/itm/CACHE-ETRIER-DE-FREIN-SLINE-S-LINE-UNIVERSEL-ROUGE-TUNING-AUDI-A4-B5-B6-B7-/121991643520?hash=item1c6744c180:g:4RYAAOSwrURXPc6e
  11. Drogo, zakupiłem zwykłe zarówki osrama o barwie 5000k, postoje w5w tez osram. Efekt w miare, jestem zadowolony. Jeszcze halogeny musze ogarnac
  12. Diagnosta to nie problem przecież
  13. No oklejać oklejałem już lampy w starym aucie więc z robota jest okey Wiem jak wyjąć kierunki to będę działał
  14. Z ciekawości? Subower i wzmacniacz seryjny jest inny od wzmaka BOSE?
  15. Szkoda, że mi nikt nie pomoże z DP;/
  16. Zamówiłem póki co komplet zwykłych żarówek o barwie białej. Poczytałem o tych grzejących się opornikach i zniechęciło mnie to dość mocno Postojowe: w5w zamówione Mijania: h7 zamówione Drogowe: dzisiaj zamówie, one h1 są tak?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.