Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc szukam żarówki ledowej do Drl , która nie będzie "wywalała" błędu spalonej żarówki

Widziałem kilka propozycji na allegro ale nie jestem pewien czy napewno działaja tak jak powinny

Moze macie cos sprawdzonego dzieki :hi:

Opublikowano

w B7? tylko rezystor i każde LEDy wtedy :)

Opublikowano
  • Autor

No dzieki za odp ale tyle to tez wiedzialem moze ktos cos konkretniej napisze :wink:

Opublikowano

poszukaj na forum o "motohid", ja i pare osób się tam zaopatrywaliśmy, żarówki w różnych cenach, rezystorki też ma, było o tym.

kwestia kosztów, rozpiętość cenowa jest różna, ja już ponad rok jeżdżę na ledach i działają bez problemu.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mógłbys podesłac link do tego

Opublikowano

Wejdź na temat b7 crew, tam w ostatnich postach są linki, bo też o tym piszą, ja teraz siedze na telefonie to nie mam pod ręką linków

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Nic tam nie ma ,napisałem do "Motohid" trzeba czekac na odp :doh:

Opublikowano
  • Autor

I co trafiles cos co nie wywala błędu ? ja bede tez cos zamawial to zdam relacje :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ja użyłem żarówki C5W do tablicy rejestracyjnej... I pomogło od razu... Gdzieś tam sobie świeci ale dobrze ją ukryłem...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ŻARÓWKA LED CREE CanBUS BA15s 1156 P21W 24mm + kasownik rezystor mocy :wink:

Bezbłędnie

Efekt :

10516713_822828104408964_3855008727610169427_n.jpg

Opublikowano

u mnie taki efekt 6000k też z rezystorami jeżdżę już od 1,5roku i zero błędów postojówki tak samo zmienione.

528056_618835084798787_661493195_n.jpg?oh=324d38dc8125345c47176e94840e0ee9&oe=5448D356&__gda__=1414718952_3227b18d0ded5c6bcc38e031c388f84a

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam wszystkich!!

Mam koledzy do was pytanie w sprawie tych kasownikaów błędów wel rezystorów.

Gdzie je założyliście???

W Srodku lampy bixenon za żarówką led czy zupełnie na zewnątrz lampy??

Chodzi mi o to jak bardzo grzeje się ten rezystor??

Pozdrawiam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ja mam wyprowadzone na zewnątrz grzeja sie niemilosiernie :lol:

Opublikowano

u mnie taki efekt 6000k też z rezystorami jeżdżę już od 1,5roku i zero błędów postojówki tak samo zmienione.

528056_618835084798787_661493195_n.jpg?o

wygląda obłednie

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Tez mam DRL led z motohid i do tego rezystory po jednym na strone i dziala juz z 1,5 roku. Takze polecam. Ledy jakies Samsung.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Czy ktoś z was orientuje się jakiej wartości (rezystacja [ohm]) powinien być rezystor aby błąd nie pojawiał się? wiadomo, że poniżej 10ohm nie pojawi się, ale czy ktoś testował większą wartość?

pozdrawiam.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

podobno za ledy w postojówkach misiaki biorą dowód ? prawda to ?

Opublikowano

Moga ale nie musza. Jezeli sa biale to sie tak nie czepiaja, ale moga zabrac bo nie maja homologacji

Opublikowano

podobno za ledy w postojówkach misiaki biorą dowód ? prawda to ?

Prawda.
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kazdy LED plus odpowiedni rezystor musi skutkowac brakiem błędu na fisie. Ja bym inwestwał w miare najmocniejsze o naturalnej barwie zblizonej do xenona, a to po to by byc widocznym - bezpieczenstwo ponad wszystko.

Wydaje mi sie, ze gdyby na obwodzie LEDa zostawic zarowke p23 (czy jakie ona ma tam oznaczenie) to tez nie wywali bledu a zyskamy oswietlenie komory silnika hehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.