Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nitroo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nitroo

  1. Te żarówki nie mają homologacji na drogi. To światło na off-road!
  2. Sorry, ale dawno nic tak paskudnego nie widziałem
  3. nitroo odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Panowie, mam problem po sparowaniu iPhone 11 z Audi po BT. Podczas odtwarzania z YouTube nie pokazuje mi tytułów utworów (na Androidzie wszystko działało), tylko pokazuje się komunikat w stylu "Wybrano zewnętrzny odtwarzacz audio Bluetooth". Jak temu zaradzić?
  4. Też tam kiedyś naprawiałem. 3,5 roku i zero śladu, działa dalej, ale już u innego właściciela
  5. Na Boschu to max pół roku spokoju
  6. nitroo odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Z Wrocławia?
  7. Nie wiem. Zrobiłem z Rafałem X transakcji i nigdy nie było problemów.
  8. Złego słowa o nim nie mogę powiedzieć i nieprawdą jest, że ma - cytując - "wye*ane". Kiedyś kupiłem od niego czujniki. Po jakimś czasie je zamontowałem i jeden nie działał. Odesłał kasę bez najmniejszego problemu.
  9. Ale w czym masz problem kolego, bo nie rozumiem?
  10. nitroo odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Byłem praktycznie zdecydowany na ori, ale nie wiem, czy jest sens przepłacać 3x, jak każdy zadowolony z Petexów, które też mam w drugim aucie i nie narzekam
  11. nitroo odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Panowie, ma ktoś z Was gumowe dywaniki Petexy na zimę? Czy wszyscy na ori jeżdżą?
  12. To kup ori. Ja mam w drugim aucie Valeo i złego słowa nie powiem (w odróżnieniu od śmieciowego Boscha).
  13. Wygląda jak Audi Sport.
  14. nitroo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, jakby ktoś szukał, cena do sporej negocjacji
  15. Ja nigdy nie odłączałem aku.
  16. Wymień klocki, to samo zniknie
  17. Im nowszy, tym większe prawdopodobieństwo.
  18. nitroo odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Szkoda, że sedan. Chyba będę raczej celował w Avanta.
  19. nitroo odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Masz ją na firmę? A muzykę z YouTube się da puszczać?
  20. nitroo odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Dzięki
  21. nitroo odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Panowie, intensywnie myślę nad A6 C7, ale nie mogę znaleźć nigdzie informacji... Czy w Audi można w końcu streamować muzykę z telefonu przez Bluetooth? Cywilizacja dotarła w końcu do Ingolstadt?
  22. Kolego @adadur, chyba nie jesteś na bieżąco na forum, ponieważ wielokrotnie były wstawiane zdjęcia, jak te opony strzelają:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.