-
Wakacje w Chorwacji
W jaki sposob szukacie kwater, sa jakies sprawdzone strony?
-
Sezon rowerowy 2019
Co tam masz za oponki? Zestaw fajny, ja śmigam z przyczepką qeridoo2 (bliźniaki) + fotelik na rowerze
-
Kamera wewnętrzna wifi
Witam, Panowie zastanawiam się czy jest możliwość zakupu kamery którą będę mógł kontrolować mieszkanie podczas mojej nieobecności. Wymagania jakie stawiam to: - możliwość podglądu przez net - ma to nie być nic instalowanego na stałe szpecącego mi chatę, dodatkowo po przeniesieniu mógłbym ją wykorzystać do kontroli dzieciaków. - rejestracja ruchu najlepiej w jakiejś chmurze. - przyzwoity obraz w nocy Myślałem o czymś takim https://yi.pl/yi-home-camera-1/?attribute_kolor=Biały&gclid=CjwKCAiAodTfBRBEEiwAa1haulOhXYgb5_-7oUk0UHeqyBsFvxQq3X5MrUI0IjYqFZJA0ZOWiBSJCBoCn0IQAvD_BwE ale nie mam o tym pojęcia, a chciałbym kupić coś porządnego. Co jest warte zakupu?
-
Tacierzyństwo
Panowie potrzebuje kupić dwa foteliki od 10kg i zastanawiam się czy warto brać z isofixem? Nigdy z tego rozwiązania nie korzystałem jakie są konkretne jego zalety? Starsza córka ma bez i w sumie jak go spięliśmy do fotela to go wcale nie ruszamy jest na sztywno nie do ruszenia. Teraz szukam czegoś dla chłopca i dziewczynki
-
System operacyjny Android
może jakiś jeszcze tel warto wziąć pod uwagę? Dzięki za podpowiedzi ? Panowie, dobre to? https://www.x-kom.pl/p/429745-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-5-4-64gb-black.html
-
System operacyjny Android
No s7 chodzi mi tez po głowie, edge przydaje się do czegoś czy tylko wizualnie lepiej wyglada? Bo nie wiem którą wersje szukać.
-
System operacyjny Android
Panowie coś do 1500 polecacie? Tel dla żonki, podstawa to aparat foto dobrej jakości. Zastanawiam się nad lg g6, może być?
-
Tacierzyństwo
to u mnie młody ok 8, ale urodził się w 32tyg ważąć 2,1kg, córka jeszcze mniej.
-
Tacierzyństwo
ile młody waży? ja mam parkę, jutro też pół roku kończą ?. Tylko u mnie wraz z powiększaniem rodziny przygodę z oooo czas kończyć, przynajmniej tymczasowo?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Dzięki, jutro montaż [emoji375] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Panowie nic tym deskom się nie stanie jak tak sobie będą schly przed noc po impregnacji? Będzie ich trochę więcej. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Standardem to są przednie błotniki, a nie prawie cały samochód. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
stomi zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Tacierzyństwo
Kupiłem dzisiaj s maxa, jestem mega zadowolony z zakupu. W końcu zmieszczę mój dwuosobowy krążownik do bagażnika i gromadkę brzdąców do środka [emoji3]
-
Przekładka silnika a koszt ubezpieczenia
A ile drożej wychodzi Cię ubezpieczenie na taki silnik powyżej 2 litrów że rozważasz taka opcje? Rozumiem z 2.4 na 2.7tt to Ok ale na 1.8t to raczej bezsensu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Tacierzyństwo
I nawet na wieczorynke nie włączycie dla dziecka bajki w tv?