Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tacierzyństwo

kacvegas.jpg

bobasu.jpg

Doświadczenia, porady, codzienne zmagania z nowo przybyłymi na świat małymi ludzikami :wink4:

aha prawie najważniejsze zbędny spam nie będzie usuwany :decayed:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miszka, bardzo dobry pomysł, a niech mają :rolleyes:

Opublikowano

Miszak masz gest :good:

Opublikowano
  • Autor

jestem Ojcem Chrzestnym wszystkich śląskich dzieci klubowych :kox:

Opublikowano

jestem Ojcem Chrzestnym wszystkich śląskich dzieci klubowych :kox:

Biedne dzieci :polew:

Opublikowano

jesteś ebnięty :decayed:

1. Jest już podobny temat

2. Ja nie jestem ojcem

Postawisz, to możesz tytuować się ojcem chrzestnym :gwizdanie:

Opublikowano

Ciulll kolejny spamowy temat... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jesteś ebnięty :decayed:

1. Jest już podobny temat

2. Ja nie jestem ojcem

Postawisz, to możesz tytuować się ojcem chrzestnym :gwizdanie:

na śląskich nie ma, a może być Waszym centrum informacji :gwizdanie:

Opublikowano

jesteś ebnięty :decayed:

1. Jest już podobny temat

2. Ja nie jestem ojcem

Postawisz, to możesz tytuować się ojcem chrzestnym :gwizdanie:

na śląskich nie ma, a może być Waszym centrum informacji :gwizdanie:

ja, będę wklejał foty jak się dziecku ulało, porzygało i zrobiło kupe :decayed:

Opublikowano

jesteś ebnięty :decayed:

1. Jest już podobny temat

2. Ja nie jestem ojcem

Postawisz, to możesz tytuować się ojcem chrzestnym :gwizdanie:

na śląskich nie ma, a może być Waszym centrum informacji :gwizdanie:

ja, będę wklejał foty jak się dziecku ulało, porzygało i zrobiło kupe :decayed:

fajnie :sick3:
Opublikowano

jesteś ebnięty :decayed:

1. Jest już podobny temat

2. Ja nie jestem ojcem

Postawisz, to możesz tytuować się ojcem chrzestnym :gwizdanie:

na śląskich nie ma, a może być Waszym centrum informacji :gwizdanie:

ja, będę wklejał foty jak się dziecku ulało, porzygało i zrobiło kupe :decayed:

Super :good: :good: :good: To mnie jeszcze bardziej utwierdzi w tym zeby sie cale życie przebawić i nie mieć dzieci... :polew: :polew:

Opublikowano

wątek może być bestsellerem, a za pól roku przegonimy gliwickie i katowickie :decayed:

Opublikowano

wątek może być bestsellerem, a za pól roku przegonimy gliwickie i katowickie :decayed:

Ja chce tu widzieć wszystkie fotki jak Wasze potomstwa pija pierwszy raz z piersi... lub kolejny ważne żeby pierś bylo widać... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie przesadzaj Miszka. Nie jest potrzeby kolejny wątek, w którym pewnie i tak niewiele będzie na temat a większość będzie o pierdołach. Do rozmów macie wątki spotowe i nie ważne czy pisze się o spotach, wyjazdach, dzieciach czy d*pie maryny.

No chyba że wszyscy "tatusiowie" dojdą do wniosku ze taki wątek jest im potrzebny (choć nie wiem za bardzo do czego). Na razie zamykam.

Opublikowano

Co ty gadasz, niech sobie pogadają, przynajmniej będzie spam na temat bo i tak już nikt teraz nie ma sił nadrąbać głównych wątków.. a jak ja jakąś zaleje to będę miał wszytsko w jednym miejscu a nie będę musiał czytać całe katowickie :decayed:

Opublikowano

Co ty gadasz, niech sobie pogadają, przynajmniej będzie spam na temat bo i tak już nikt teraz nie ma sił nadrąbać głównych wątków.. a jak ja jakąś zaleje to będę miał wszytsko w jednym miejscu a nie będę musiał czytać całe katowickie :decayed:

predzej to jakas zaleje ciebie niz ty ja :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

Co ty gadasz, niech sobie pogadają, przynajmniej będzie spam na temat bo i tak już nikt teraz nie ma sił nadrąbać głównych wątków.. a jak ja jakąś zaleje to będę miał wszytsko w jednym miejscu a nie będę musiał czytać całe katowickie :decayed:

krolu masz rację :good: pozniej jeszcze zrobię korektę pierwszego posta

Opublikowano

no i całe szczęście że go otwarli bo właśnie karmie :kox: i nie mam się komu pochwalić

Opublikowano

no i całe szczęście że go otwarli bo właśnie karmie :kox: i nie mam się komu pochwalić

Masz swój pokarm czy mleko z puszki? :naughty::kox:

Żeby nie było to bankowo ktoś tutaj będzie dzielił się cennymi poradami. :wink4:

Opublikowano

no i całe szczęście że go otwarli bo właśnie karmie :kox: i nie mam się komu pochwalić

Masz swój pokarm czy mleko z puszki? :naughty::kox:

Żeby nie było to bankowo ktoś tutaj będzie dzielił się cennymi poradami. :wink4:

niestety od jakiegoś czasu mleko z puszki ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.