Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tematy się skończyły Guru miał racje że temat nie potrzebny :decayed::evil:

a tak poważnie z małego terrorysty staję się mój mały synuś potolniutkim kochaniutkim aniołkiem :)

no w końcu z twoim wychowaniem jak będzie miał 6lat to musi iść do roboty i zarabiać na tatusia... :polew:

spokojna twoja rozczochrana :cool1: ale jak dorośnie to nie martw się nie omieszka kopnąć ci do kryki na starość :evil:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tematy się skończyły Guru miał racje że temat nie potrzebny :decayed::evil:

a tak poważnie z małego terrorysty staję się mój mały synuś potolniutkim kochaniutkim aniołkiem :)

no w końcu z twoim wychowaniem jak będzie miał 6lat to musi iść do roboty i zarabiać na tatusia... :polew:

spokojna twoja rozczochrana :cool1: ale jak dorośnie to nie martw się nie omieszka kopnąć ci do kryki na starość :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

i będziemy mieli kolejnego tatusia na ślasku - Arturoo :good:

Opublikowano
  • Autor

i będziemy mieli kolejnego tatusia na ślasku - Arturoo :good:

:kox: :oklaski:

a już się bałem, że Guregoru mi zamknie wątek bo cisza od kilku dni :decayed:

Opublikowano

a ty Arek to co toz to juz na dniach u ciebie :naughty: a Stanleyu to muz nie wspomne :gwizdanie:

Opublikowano

a ty Arek to co toz to juz na dniach u ciebie :naughty: a Stanleyu to muz nie wspomne :gwizdanie:

nawet nie gadaj, już trzęse portkami :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

a ty Arek to co toz to juz na dniach u ciebie :naughty: a Stanleyu to muz nie wspomne :gwizdanie:

nawet nie gadaj, już trzęse portkami :gwizdanie: :decayed:

luzik nie jest tak strasznie jak to opisuja bedzie gites powodzenia :good:

Opublikowano

a ty Arek to co toz to juz na dniach u ciebie :naughty: a Stanleyu to muz nie wspomne :gwizdanie:

nawet nie gadaj, już trzęse portkami :gwizdanie: :decayed:

po 1szej o,7 przechodzi :gwizdanie:
Opublikowano

a ty Arek to co toz to juz na dniach u ciebie :naughty: a Stanleyu to muz nie wspomne :gwizdanie:

ja mam jeszcze 2 miechy :decayed:

Stanley a ty na kiedy :?:

Opublikowano
  • Autor

a ty Arek to co toz to juz na dniach u ciebie :naughty: a Stanleyu to muz nie wspomne :gwizdanie:

ja mam jeszcze 2 miechy :decayed:

Stanley a ty na kiedy :?:

na dniach :kox:

Opublikowano

a ty Arek to co toz to juz na dniach u ciebie :naughty: a Stanleyu to muz nie wspomne :gwizdanie:

ja mam jeszcze 2 miechy :decayed:

Stanley a ty na kiedy :?:

podobno może być w ten piątek :gwizdanie:

ale chyba będzie w ten piątek 29.07 - bardziej mi pasuje :decayed:

Opublikowano

a ty Arek to co toz to juz na dniach u ciebie :naughty: a Stanleyu to muz nie wspomne :gwizdanie:

ja mam jeszcze 2 miechy :decayed:

Stanley a ty na kiedy :?:

podobno może być w ten piątek :gwizdanie:

ale chyba będzie w ten piątek 29.07 - bardziej mi pasuje :decayed:

tez miałem takie plany i jebło w łeb 2 tygodnie czekałem :gwizdanie:

Opublikowano

a ty Arek to co toz to juz na dniach u ciebie :naughty: a Stanleyu to muz nie wspomne :gwizdanie:

ja mam jeszcze 2 miechy :decayed:

Stanley a ty na kiedy :?:

podobno może być w ten piątek :gwizdanie:

ale chyba będzie w ten piątek 29.07 - bardziej mi pasuje :decayed:

tez miałem takie plany i jebło w łeb 2 tygodnie czekałem :gwizdanie:

może nawet tak być, że poczekam z 2 tyg

Wygląda na to, że prawidłowy termin to 29.07 :)

Opublikowano

mlody z 1 tygodniwym poslizgiem sie pojawil

a ja musialem poczekac na mojego 2 tygodnie :naughty:

Opublikowano

chyba się dzisiaj nie urodzi :mysli:

pssyttt :decayed:

Opublikowano

:hi: po mega przespanej nocy :>

stan to moze dzis :naughty:

Opublikowano

:hi: po mega przespanej nocy :>

stan to moze dzis :naughty:

u mnie stanęło na razie na tym, że mały przesypia całą noc znaczy się jak się walnie o 21 to śpi do 5 - 5.30 rano :gwizdanie: a więc mam się nieźle ze spaniem :kox: terroryzm pomału odszedł w zapomnienie :naughty:

Opublikowano

:hi: po mega przespanej nocy :>

stan to moze dzis :naughty:

u mnie stanęło na razie na tym, że mały przesypia całą noc znaczy się jak się walnie o 21 to śpi do 5 - 5.30 rano :gwizdanie: a więc mam się nieźle ze spaniem :kox: terroryzm pomału odszedł w zapomnienie :naughty:

u nas jest tak dopiero od 2ch dni (po zmianie mleka) moze bardziej sie najada :kox:
Opublikowano

:hi: po mega przespanej nocy :>

stan to moze dzis :naughty:

u mnie stanęło na razie na tym, że mały przesypia całą noc znaczy się jak się walnie o 21 to śpi do 5 - 5.30 rano :gwizdanie: a więc mam się nieźle ze spaniem :kox: terroryzm pomału odszedł w zapomnienie :naughty:

u nas jest tak dopiero od 2ch dni (po zmianie mleka) moze bardziej sie najada :kox:

no to u mnie od jakiś może 2 tygodni :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.