Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i całe szczęście że go otwarli bo właśnie karmie :kox: i nie mam się komu pochwalić

Masz swój pokarm czy mleko z puszki? :naughty::kox:

Żeby nie było to bankowo ktoś tutaj będzie dzielił się cennymi poradami. :wink4:

niestety od jakiegoś czasu mleko z puszki ;(

ja własnie zakonczyłem podawanie pokarmu z butli :polew: :polew: i ide sie wyciągnąc bo "pasozyt"sie obudzi za jakies 3h i bedzie powtórka z rozrywki :>
  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i całe szczęście że go otwarli bo właśnie karmie :kox: i nie mam się komu pochwalić

Masz swój pokarm czy mleko z puszki? :naughty::kox:

Żeby nie było to bankowo ktoś tutaj będzie dzielił się cennymi poradami. :wink4:

niestety od jakiegoś czasu mleko z puszki ;(

ja własnie zakonczyłem podawanie pokarmu z butli :polew: :polew: i ide sie wyciągnąc bo "pasozyt"sie obudzi za jakies 3h i bedzie powtórka z rozrywki :>

no to podobnie jak ja czas się zdrzemnąć bo zaraz czas wstawać :decayed:

Opublikowano

no i całe szczęście że go otwarli bo właśnie karmie :kox: i nie mam się komu pochwalić

Masz swój pokarm czy mleko z puszki? :naughty::kox:

Żeby nie było to bankowo ktoś tutaj będzie dzielił się cennymi poradami. :wink4:

niestety od jakiegoś czasu mleko z puszki ;(

ja własnie zakonczyłem podawanie pokarmu z butli :polew: :polew: i ide sie wyciągnąc bo "pasozyt"sie obudzi za jakies 3h i bedzie powtórka z rozrywki :>

no to podobnie jak ja czas się zdrzemnąć bo zaraz czas wstawać :decayed:

dobrze ze w soboty nie robie :beer1: dopkoncze butle i do wytra[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 22:47_________________________________________________diman a ile zajmuje Ci pitstop ??? :cool1:

1.rozebranie

2.demontaz i montaz pieluchy

3.mycie (przetarcie)

4.smarowanie kremem

5.ubranie BEZ FUSZEREK :>

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

Dobry temat :naughty:

no i całe szczęście że go otwarli bo właśnie karmie :kox: i nie mam się komu pochwalić

Masz swój pokarm czy mleko z puszki? :naughty::kox:

Żeby nie było to bankowo ktoś tutaj będzie dzielił się cennymi poradami. :wink4:

niestety od jakiegoś czasu mleko z puszki ;(

ja własnie zakonczyłem podawanie pokarmu z butli :polew: :polew: i ide sie wyciągnąc bo "pasozyt"sie obudzi za jakies 3h i bedzie powtórka z rozrywki :>

no to podobnie jak ja czas się zdrzemnąć bo zaraz czas wstawać :decayed:

dobrze ze w soboty nie robie :beer1: dopkoncze butle i do wytra[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 22:47_________________________________________________diman a ile zajmuje Ci pitstop ??? :cool1:

1.rozebranie

2.demontaz i montaz pieluchy

3.mycie (przetarcie)

4.smarowanie kremem

5.ubranie BEZ FUSZEREK :>

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew:

Opublikowano

no i całe szczęście że go otwarli bo właśnie karmie :kox: i nie mam się komu pochwalić

Masz swój pokarm czy mleko z puszki? :naughty::kox:

Żeby nie było to bankowo ktoś tutaj będzie dzielił się cennymi poradami. :wink4:

niestety od jakiegoś czasu mleko z puszki ;(

ja własnie zakonczyłem podawanie pokarmu z butli :polew: :polew: i ide sie wyciągnąc bo "pasozyt"sie obudzi za jakies 3h i bedzie powtórka z rozrywki :>

no to podobnie jak ja czas się zdrzemnąć bo zaraz czas wstawać :decayed:

dobrze ze w soboty nie robie :beer1: dopkoncze butle i do wytra[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 22:47_________________________________________________diman a ile zajmuje Ci pitstop ??? :cool1:

1.rozebranie

2.demontaz i montaz pieluchy

3.mycie (przetarcie)

4.smarowanie kremem

5.ubranie BEZ FUSZEREK :>

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie dużo daje radę w jakieś 5 no max 7 minut :kox: ale cały czas poprawiam czasy :naughty:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 08:03_________________________________________________a dzisiaj w nocy mój dyżur był i niestety 3 razy musiałem wstawać ;( biednemu zawsze wiatr w oczy :decayed:

Opublikowano

no i całe szczęście że go otwarli bo właśnie karmie :kox: i nie mam się komu pochwalić

Masz swój pokarm czy mleko z puszki? :naughty::kox:

Żeby nie było to bankowo ktoś tutaj będzie dzielił się cennymi poradami. :wink4:

niestety od jakiegoś czasu mleko z puszki ;(

ja własnie zakonczyłem podawanie pokarmu z butli :polew: :polew: i ide sie wyciągnąc bo "pasozyt"sie obudzi za jakies 3h i bedzie powtórka z rozrywki :>

no to podobnie jak ja czas się zdrzemnąć bo zaraz czas wstawać :decayed:

dobrze ze w soboty nie robie :beer1: dopkoncze butle i do wytra[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 22:47_________________________________________________diman a ile zajmuje Ci pitstop ??? :cool1:

1.rozebranie

2.demontaz i montaz pieluchy

3.mycie (przetarcie)

4.smarowanie kremem

5.ubranie BEZ FUSZEREK :>

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie dużo daje radę w jakieś 5 no max 7 minut :kox: ale cały czas poprawiam czasy :naughty:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 08:03_________________________________________________a dzisiaj w nocy mój dyżur był i niestety 3 razy musiałem wstawać ;( biednemu zawsze wiatr w oczy :decayed:

to trenuj hopek (3:13) bez dojazdu do łóżeczka :evil: :evil:

ja wstawałem raz i nawt sie wyspałem,,,,ale za to teraz marudzi :disgust:

Opublikowano

no i całe szczęście że go otwarli bo właśnie karmie :kox: i nie mam się komu pochwalić

Masz swój pokarm czy mleko z puszki? :naughty::kox:

Żeby nie było to bankowo ktoś tutaj będzie dzielił się cennymi poradami. :wink4:

niestety od jakiegoś czasu mleko z puszki ;(

ja własnie zakonczyłem podawanie pokarmu z butli :polew: :polew: i ide sie wyciągnąc bo "pasozyt"sie obudzi za jakies 3h i bedzie powtórka z rozrywki :>

no to podobnie jak ja czas się zdrzemnąć bo zaraz czas wstawać :decayed:

dobrze ze w soboty nie robie :beer1: dopkoncze butle i do wytra[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 22:47_________________________________________________diman a ile zajmuje Ci pitstop ??? :cool1:

1.rozebranie

2.demontaz i montaz pieluchy

3.mycie (przetarcie)

4.smarowanie kremem

5.ubranie BEZ FUSZEREK :>

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie dużo daje radę w jakieś 5 no max 7 minut :kox: ale cały czas poprawiam czasy :naughty:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 08:03_________________________________________________a dzisiaj w nocy mój dyżur był i niestety 3 razy musiałem wstawać ;( biednemu zawsze wiatr w oczy :decayed:

to trenuj hopek (3:13) bez dojazdu do łóżeczka :evil: :evil:

ja wstawałem raz i nawt sie wyspałem,,,,ale za to teraz marudzi :disgust:

a ja mam dzisiaj rezanko moja na zakupach wiec mały sprzedany do babci ale spokojniutki dzisiaj jak się patrzy

a tu poglądowe fotki i lansik u babci na wsi w Sośnicy

IMAG0072.jpg

IMAG0074.jpg

Opublikowano
  • Autor

no i całe szczęście że go otwarli bo właśnie karmie :kox: i nie mam się komu pochwalić

Masz swój pokarm czy mleko z puszki? :naughty::kox:

Żeby nie było to bankowo ktoś tutaj będzie dzielił się cennymi poradami. :wink4:

niestety od jakiegoś czasu mleko z puszki ;(

ja własnie zakonczyłem podawanie pokarmu z butli :polew: :polew: i ide sie wyciągnąc bo "pasozyt"sie obudzi za jakies 3h i bedzie powtórka z rozrywki :>

no to podobnie jak ja czas się zdrzemnąć bo zaraz czas wstawać :decayed:

dobrze ze w soboty nie robie :beer1: dopkoncze butle i do wytra[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 22:47_________________________________________________diman a ile zajmuje Ci pitstop ??? :cool1:

1.rozebranie

2.demontaz i montaz pieluchy

3.mycie (przetarcie)

4.smarowanie kremem

5.ubranie BEZ FUSZEREK :>

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie dużo daje radę w jakieś 5 no max 7 minut :kox: ale cały czas poprawiam czasy :naughty:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 08:03_________________________________________________a dzisiaj w nocy mój dyżur był i niestety 3 razy musiałem wstawać ;( biednemu zawsze wiatr w oczy :decayed:

to trenuj hopek (3:13) bez dojazdu do łóżeczka :evil: :evil:

ja wstawałem raz i nawt sie wyspałem,,,,ale za to teraz marudzi :disgust:

a ja mam dzisiaj rezanko moja na zakupach wiec mały sprzedany do babci ale spokojniutki dzisiaj jak się patrzy

a tu poglądowe fotki i lansik u babci na wsi w Sośnicy

IMAG0072.jpg

IMAG0074.jpg

chyba se zrobię takiego, niezły ziomal z niego jest :kox:

Opublikowano

no i całe szczęście że go otwarli bo właśnie karmie :kox: i nie mam się komu pochwalić

Masz swój pokarm czy mleko z puszki? :naughty::kox:

Żeby nie było to bankowo ktoś tutaj będzie dzielił się cennymi poradami. :wink4:

niestety od jakiegoś czasu mleko z puszki ;(

ja własnie zakonczyłem podawanie pokarmu z butli :polew: :polew: i ide sie wyciągnąc bo "pasozyt"sie obudzi za jakies 3h i bedzie powtórka z rozrywki :>

no to podobnie jak ja czas się zdrzemnąć bo zaraz czas wstawać :decayed:

dobrze ze w soboty nie robie :beer1: dopkoncze butle i do wytra[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 22:47_________________________________________________diman a ile zajmuje Ci pitstop ??? :cool1:

1.rozebranie

2.demontaz i montaz pieluchy

3.mycie (przetarcie)

4.smarowanie kremem

5.ubranie BEZ FUSZEREK :>

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie dużo daje radę w jakieś 5 no max 7 minut :kox: ale cały czas poprawiam czasy :naughty:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 08:03_________________________________________________a dzisiaj w nocy mój dyżur był i niestety 3 razy musiałem wstawać ;( biednemu zawsze wiatr w oczy :decayed:

to trenuj hopek (3:13) bez dojazdu do łóżeczka :evil: :evil:

ja wstawałem raz i nawt sie wyspałem,,,,ale za to teraz marudzi :disgust:

a ja mam dzisiaj rezanko moja na zakupach wiec mały sprzedany do babci ale spokojniutki dzisiaj jak się patrzy

a tu poglądowe fotki i lansik u babci na wsi w Sośnicy

IMAG0072.jpg

IMAG0074.jpg

chyba se zrobię takiego, niezły ziomal z niego jest :kox:

do dego trzeba kobity Miszka (rączkowska) tego niepochyta :wink4:

dimek kórtka ze stojką :naughty: szybko bedzie synowa :decayed:

Opublikowano

no i całe szczęście że go otwarli bo właśnie karmie :kox: i nie mam się komu pochwalić

Masz swój pokarm czy mleko z puszki? :naughty::kox:

Żeby nie było to bankowo ktoś tutaj będzie dzielił się cennymi poradami. :wink4:

niestety od jakiegoś czasu mleko z puszki ;(

ja własnie zakonczyłem podawanie pokarmu z butli :polew: :polew: i ide sie wyciągnąc bo "pasozyt"sie obudzi za jakies 3h i bedzie powtórka z rozrywki :>

no to podobnie jak ja czas się zdrzemnąć bo zaraz czas wstawać :decayed:

dobrze ze w soboty nie robie :beer1: dopkoncze butle i do wytra[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 22:47_________________________________________________diman a ile zajmuje Ci pitstop ??? :cool1:

1.rozebranie

2.demontaz i montaz pieluchy

3.mycie (przetarcie)

4.smarowanie kremem

5.ubranie BEZ FUSZEREK :>

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie dużo daje radę w jakieś 5 no max 7 minut :kox: ale cały czas poprawiam czasy :naughty:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 08:03_________________________________________________a dzisiaj w nocy mój dyżur był i niestety 3 razy musiałem wstawać ;( biednemu zawsze wiatr w oczy :decayed:

to trenuj hopek (3:13) bez dojazdu do łóżeczka :evil: :evil:

ja wstawałem raz i nawt sie wyspałem,,,,ale za to teraz marudzi :disgust:

a ja mam dzisiaj rezanko moja na zakupach wiec mały sprzedany do babci ale spokojniutki dzisiaj jak się patrzy

a tu poglądowe fotki i lansik u babci na wsi w Sośnicy

IMAG0072.jpg

IMAG0074.jpg

mały terrorysta :decayed:

Opublikowano

mały terrorysta :decayed:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

:decayed:

Opublikowano

mały terrorysta :decayed:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

:decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

mały terrorysta :decayed:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

:decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :nabijasie:

Opublikowano

mały terrorysta :decayed:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

:decayed:

:nabijasie: :nabijasie:
Opublikowano

to mi kurde dziecko przerobili :naughty:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

zbędny spam będzie usuwany :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

ale dzisiaj mały pospał wyspany jestem jak nigdy od 21.30 jak go uspałem do 5.30 na butle się obudził :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ale dzisiaj mały pospał wyspany jestem jak nigdy od 21.30 jak go uspałem do 5.30 na butle się obudził :kox: :kox: :kox: :kox:

to co było w tej butli :naughty: [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 08:35_________________________________________________

mały terrorysta :decayed:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

:decayed:

jak tak patrze to przynajmniej KAKAAAŁŁŁŁOOOO

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.