Treść opublikowana przez Steav
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
🥳
-
Wakacje w Chorwacji
Hej wszystkim, Możecie polecić coś na wyspie Rab? Zwłaszcza interesują mnie polecajki restauracyjne Prezesie @stanley
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hej, ja będę w PL od 17 - 21.04 chętnie bym wpadł na spotkanko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Wakacje w Chorwacji
- Wakacje w Chorwacji
ja już 7 raz To zdjęcie zrobiło mi mega smaka Tym razem 27.08 - 08.09 Korcula ?️- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzień dobry- Bagażnik rowerowy
Cześć Ja co prawda mam doświadczenie tylko z dachowymi bagażnikami ale który by to nie był Thule sprawdzało się najlepiej. Tak jak kolega kupowałem zawsze używane. Posiadam także używaną przyczepkę z Thule (taką w której wozi sie dziecko za rowerem) i ma sporo lepszych rozwiązań od konkurencji, w podobnej cenie. Pozdrawiam- Wakacje w Chorwacji
Komiza konoba bako: Gregada od grdobine (0,8 kg = 360 kn - per 2 persons) - 1kg = 450 kn Špageti na bolonjski način - 70 kn Biftek - 150 kn Palačinke (2 pieces) - 25 kn Stanley, dzięki za info o noclegu Po długim poszukiwaniu noclegów, padło na wyspę brac, teraz tylko miesiąć do wyjazdu Góral65 - 100% racji- Wakacje w Chorwacji
Dokładnie tak ? Ale już coś tam zerkałem, za nową okolicą ?- Truckerzy
Sprawdzili w końcu. jest ok, czyli musiałem nie mieć zalogowanej karty, a zmieniałem na młotki. Dzięki- Truckerzy
hmm ruszam jakieś 30min po zalogowaniu ale prawda, może zbyt szybko daję młotki czy coś Jutro lub w piątek zczytam kartę i dam cynka czy coś się poprawiło. dzięki za podpowiedzi.- Truckerzy
Vdo Siemens gdyby coś. Nawet gdyby chwycić się zdania, że nie zalicza mi wpisu manualnego, to jak zrobić by było dobrze?- Truckerzy
Witam. Ciekawe czy ktoś da radę mi pomóc z moim tachem. Dodam, że nie spotkało mnie nic podobnego wczesniej ani w polsce ani w niemczech. Do celu. Dzis niemiec się obudził po roku mojej pracy u niego, że ma przy każdym moim dniu pracy jakieś czerwone wykrzykniki (na kompie). Podobno ma to cos związek z moim sposobem logowania sie do tacho. Dokładnie nie widzi gość, że wpisałem pauze. Codziennie wygląda to tak samo. Przyjeżdżam na firmę około 15, kraj zakonczenie D, karta do kieszeni, wpisz pojazd OUT, ok i idę do domu. 2. 5 rano karta do tacho. Wpis manualny tak. U góry mam date i czas wyciagniecia karty. Pod spodem symbol łóżka i czas dzisiejszy co wkładam kartę akceptacja kraj rozpoczęcia D i ok. Nie wiemo co kmn chyba ze on miał aktualizację programu na kompie :D Dodam, że nie jeżdżę tylko jednym pojazdem w tej firmie. Pozdro. Czekam na ratunek.- Czy mobile.de i autoscout to dobry wyznacznik cen w DE ?
Mogę dopisać od siebie, że cena w komisach po miastach też jest jak na mobile. Jeśli ogłoszenie jest od komisu, salonu itd to jeśli w ogłoszeniu jest info bezwypadkowe, to na auto dostaje sie roczną gwarancje. Oczywiscie jak rejestrujesz w niemczech tak jak ja to zrobiłem. Także gdy wywozisz do polski, gwarancja przepada, wiec tu możesz śmiało znegocjować z 1000-1500 eur. Gdyby ktos cos to kupowałem 12letnie auto i miałem gwarancje. Pozdrawiam- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
A coś myślał, że Niemiec ci machał?? ? w rejestracji mam PL ? Nie mogłem szaleć zimowy setup, który idzie na szrot za miesiąc- Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla Kolegi z szarego avanta SBE trasa Dresden --> Leipzig- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Pozdrowienia dla Kolegi z szarego avanta SBE trasa Dresden --> Leipzig- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Witam. Mam pytanie ( Najlepiej gdyby wypowiedziały się osoby mieszkające w DE). Czy jest jakiś problem, z przejściem TUV po chipie silnika? Muszę tłumaczyć jakieś papiery z polskiego warsztatu itp.?? Jeśli jest jakieś lepsze miejsce na tego posta, proszę o przeniesienie. Pisze tutaj, bo wiem że na zeszłorocznej wigilicje były osoby z zagranicy ? Pozdrowienia- Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Mi nie udało się umówić terminu, odpowiadającego każdej z stron ;( W grudniu bez rabatu.- Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Witam Panowie, chętnie się dołączę. Będę w Pl miał teraz 2 wolne dni piątek/sobota 1/2 listopad lub dopiero od końcówki grudnia P.S Auto będzie na warsztacie rozrząd itd. Chciałem dopytać czy muszę coś wymienić przed programem(dolot, IC...) Chcę dodać mocy, nie odejmując żywotności silnikowi, także podstawowy chip. Auto ma 117kkm (pewny przebieg) Proszę o PW pozdrawiam.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Szkoda, nie mam fb. Wiec nie dowiem się o niczym, a wątpie, że ktoś bedzie pamietał o PW do mnie ?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to czopka- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Miłośnik klubu widziany u cypcera na parkingu w międzyrzeczu. ?- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Wczoraj jakiś srebrny avancik b8 na SJ 9... widziany w Bielsku. Skręcał przy Gemini na Bystrą/Szczyrk, a za nim Insygnia tajniaków? - Wakacje w Chorwacji