-
Zapala się kontrolka ESP bez powodu
U mnie tez podobnie sie zdarza, tyle ze najczesciej wylacza abs i esp. Podczas podlaczenia vcdsa wychodzi blad czujnika stopu ale tylko wtedy jesli sie nie zgasi auta od wyskoczenia bledu do podpiecia vcdsa inaczej znikaja bledy jak u kolegi
-
Phaeton GP2 3.0TDI 4x4 Individual Edition 6
Piękne auto zewnętrznie, wypas taki, że nie napisze co powiedziałem do mojej Żony czytając watek Tylko czemu te przyciski na konsoli nadal wyglądają jak w b5 fl tylko jest ich więcej ? Przy zakupie nowego cena przypuszczam ogromna? natomiast teraz na tle A8/ S klasy to tanie auto tego samego poziomu Gratulować i bezawaryjności
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Dziala tylko wtedy mikrofon z telefonu jest uzywany oczywiscie no i jakosc tez nie powala bo na jacku szumi :-) Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Ale na myjnie i czyszczenie wnek u mnie na osiedlu to czas znalazles w ostatni weekend :-D Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Robilem taka przerobke w passacie b6 u tescia na pompie z 1.9. Auto smiga juz 20tys i nie ma problemow, drgan wcale nie przybylo a silnik jakby zwawiej sie wkreca. Koszt z rozrzadem ok 1.3 tys. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Zebysta sie nie przemeczyli wyjeciem 8 pinow :-) co kto woli :-) Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
A po co wydawac kase jesli mozna przelozyc do ori kostki? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Drgania na wolnych obrotach
Standardowy objaw przy uszkodzonej wewnetrznie plecionce wydechu. Temperatura dodatkowo wplywa na ten objaw dlatego gdy jest chlodniej jest lepiej.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Tez zamowilem te zmieniarke za 75zl. Przyszla, dziala, przelozylem piny z niebieskiej kostki do czarnej i wszystko ok. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomaszu naprowde ;-) Tyle lat inwestowales w padline a teraz gwiazdorzysz bo kupiles b7 :-)
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Mirek sprawdz Pw :-)
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Arturku ja w domu bywam tylko na weekend a i to nie zawsze ;-) takze przykro mi ale ja na to juz nie nan czasu :-)
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Powiem tak, mnie pozostalo tylko przegladac bo ciagle jestem daleko poza domem, natomiast tendecje widze jedna, Mario naopowiada sie ze przyjedzie chetnie opierdoli cos na cieplo po czym ma w d*pie ze kilka osob w ten sposob zachecil:-) mam prosbe Misiaczku:-) skoncz pier**lic a zacznij dzialac :-)
-
A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J
Jakoś nie wiedzieć czemu, 90% aut z compsportu ma wyniki nie osiągalne u innych tunerów i na innych hamowniach Przypadek? Nie sadze