turzol

Pasjonat
 • Zawartość

  2283
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

15

2 obserwujących

O turzol

  Informacje

  • Imię
   Artur
  • Lokalizacja
   Tychy

  Auto

  • Model
   Volkswagen
  • Nadwozie
   Limuzyna
  • Rocznik
   2009
  • Silnik
   3.0 TDI V6
  • Kod silnika
   CEUC
  • Napęd
   quattro
  • Skrzynia
   Tiptronic
  • Paliwo
   ON

  Ostatnie wizyty

  Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. turzol

   We wlepce jest tylko część kodów wyposażenie, kompletny wykaz kodów PR z którymi auto opuściło fabrykę można uzyskać po VIN z z tej strony lub w ASO https://carinfo.kiev.ua/cars/vin/audi
  2. turzol

   Ładne kreski, pomiar serii imponujący Możesz napisać gdzie robiłeś wodorowanie? Może być prv
  3. turzol

   Ori pióra Audi wytrzymują spokojnie 2 sezony, czasami dłużej jeśli ktoś ma położoną powłokę na szybę czołową.
  4. turzol

   Ale takie właśnie trafiają do PL na lawetach. Jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że 80% całego importu samochodowego idzie z aut 'nur fur export' czy innych szwedzkich dziupli.
  5. turzol

   Obowiązuje firmy jak i osoby prywatne, z tym że firma ma obowiązek umieszczenia zapisu o bezwypadkowości na umowie sprzedaży. Osoba prywatna nie jest zobowiązana do takiego zapisu w umowie. Jeszcze kilka wycinków Ważne: nawet jeśli uszkodzenie zostało profesjonalnie naprawione, a zatem nie można go zidentyfikować, musi ono znajdować się w umowie sprzedaży, gdy pojazd zostanie sprzedany. Każdy, kto nie pokrywa naprawionych szkód w umowie kupna, podlega ściganiu. Ponieważ wypadek zmniejsza wartość pojazdu i tym samym podlega przestępstwu " oszustwo "! Ponadto kupujący może z powodu tego oszukańczego oszustwa zwrócić pojazd i zażądać zwrotu swoich pieniędzy. Dotyczy to zarówno dealerów, jak i na różnych warunkach dla prywatnych sprzedawców. Sprzedawcy komercyjni muszą odnotować wcześniejsze szkody Sprzedawcy komercyjni podlegają 12-miesięcznej gwarancji. Oznacza to, że musi zapłacić za szkody powstałe przed przekazaniem pojazdu. Jeżeli jest to jednoznacznie dowiedzione, powstaje pytanie, czy szkoda została umyślnie ukryta. W takim przypadku możesz odstąpić od umowy sprzedaży. Niniejsze rozporządzenie ma również zastosowanie do niektórych salonów samochodowych, którym nie udało się poddać wzrokowej kontroli pojazdu, w którym należy odnotować wszystkie poprzednie uszkodzenia. Zakup prywatny: gwarancja nie ma wypadków Jeśli prywatny sprzedawca gwarantuje, że jego pojazd jest wolny od wypadku, gwarancja ta jest ważna tylko w okresie, w którym był w posiadaniu pojazdu. Nie może zostać pociągnięty do odpowiedzialności za przypadkowe uszkodzenie poprzedniego właściciela. Ponieważ należy założyć, że nie ma on ani możliwości, ani niezbędnej wiedzy fachowej do ujawnienia skrytych szkód ze strony poprzedniego właściciela.
  6. turzol

   Oferta od prywatnej osoby?
  7. turzol

   Dlatego najbezpieczniej kupować z 1 ręki jak ktoś chce igłę, ale to ma w DE swoją cenę i żaden handlarzyna z Polszy nawet na takie auta nie spojrzy bo w Polsce nie znalazłby na nie chętnych.
  8. turzol

   Jeżeli w ogłoszeniu jest zaznaczone Unfallfrei czyt. bezwypadkowy to w niemieckim prawie oznacza, że pojazd nie posiadał najmniejszej nawet szkody w skutek której przeprowadzana była naprawa blacharska (w tym lakierowanie). I uwierzcie bądź nie ale w przypadku osób prywatnych wszyscy się tego stosują i nikt nie rzuca w ogłoszeniach czego popadnie. Zatajenie faktu naprawy blacharskiej jest w DE objęte paragrafami. https://kanzlei-franz.com/ratgeber-kaufrecht/auto-unfallfrei-rechte/
  9. turzol

   Ale dyrdymały, LOL. Jeżeli sprzedający nie jest mi w stanie na ten temat udzielić informacji to się rozłączam i koniec naszej rozmowy. Albo ma coś do ukrycia albo mam do czynienia z handlarzykiem, który dorabia sobie na boku, a najczęściej jedno i drugie. W ostatnim tygodniu obdzwoniłem w DE kilka osób sprawie A6 Allroad i bez pytania o malowanie dostałem pełną historię napraw wraz z tym co było wymieniane i lakierowane w ASO. Także skończ pan pier**lić bo nie każdy się kieruje takimi kryteriami jak ty.
  10. turzol

   Zgadzam się z przedmówcą. A forumowych trolli, którzy komentują każde ogłoszenie wg swojej zrytej logiki nawet nie ma co karmić.
  11. turzol

   Wyjechany w środku przeokrutnie, jeszcze na dodatek totalny golas z doklejonym znacziem S-line.
  12. turzol

   Ten sposób to zaślepienie zaworów regulujących ciśnienie w głowicy. Można się rozejść
  13. turzol

   Bedzie pasować na pewno. Sprzedałem taką nowke tu na forum i z tego co wiem jeździ teraz w AWX właśnie.
  14. turzol

   Szkoda, mam 2x tył w garażu na stanie.
  15. turzol

   Tylko nr modułów. Potrzebujesz tył czy przód?