Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowanie Lane Assist w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Morze ktos mi wytlumaczy gdzie znajduje sie w OBDelewen  sekcja 5F gdzie mozna zakodowac line assist 

umnie jest ,,5F Multimedia,, y niema ,,5F - Information Electronics,,

Edytowane przez andy63

Opublikowano

5F to 5F

Opublikowano
  • Autor

Tak tylko tam niema nic takiego jak to :

Car_Function_Adaptations_Gen2>menu_display_Lane_Departure_Warning_over_threshold_high 

ani zadnych innych informacji co sa zwiazane z car funcion 

Edytowane przez andy63

Opublikowano

Bo masz polifta z MIB3 a nie MIB2, dlatego nie masz Car_Function_Adaptations_Gen2 (generacja2)

Opublikowano
  • Autor

Wiec wtakim razie niema mozliwosci zakodowac line assist  z OBDelewen ?

Edytowane przez andy63

Opublikowano

Jest.

Opublikowano
  • Autor

Jest przez OBDeleven ? Czy tylko przez VCDS. ?? W takim razie OBDeleven nic nie zdziala i  nic niejest warty . 
prubowalem zakodowac line assist na piechote  ale tak jak pisalem niema mozliwosci wejsc w modul 5F information electronics i przez gotowca tesz prubowalem ale nie dziala  

Edytowane przez andy63

Opublikowano
1 minutę temu, andy63 napisał(a):

Jest przez OBDeleven ?

Tak.

 

1 minutę temu, andy63 napisał(a):

Czy tylko przez VCDS. ?

Nie.

1 minutę temu, andy63 napisał(a):

W takim razie OBDeleven nic nie zdziala i  nic niejest warty

Znasz powiedzenie "Ch..wej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy"?

Doszukuj się przyczyn swoich niepowodzeń w dziedzinie kodowań nie w OBD11, tylko we własnych deficytach w tej dziedzinie. Sorry ale tak to prawda.

 

Opublikowano
  • Autor

??? dobra odpowiedz 

ale jak widzisz w takich sytuaciach nieraz jest potrzebna pomoc starszego brata zeby czegos nie spieprzyc ?

Edytowane przez andy63

Opublikowano

W jakim języku masz zainstalowany OBD11?

Opublikowano
  • Autor

Angielski i Polski

Opublikowano

To w angielskim wchodzisz w adaptacje i wpisujesz w pasku wyszukiwania słowo "vehicle" ja mam w niemieckim, więc wyszukuję Fahrzeug.  Pokażą Ci się poniższe możliwości. Wyszukujesz w dwóch pierwszych od góry, kolejno zaznaczoną poniżej adaptacje i aktywijesz jak na screenach.

Screenshot_20250308_115502_OBDeleven.jpg

Screenshot_20250308_115617_OBDeleven.jpg

Screenshot_20250308_115755_OBDeleven.jpg

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

Bardzo dziekuje za odpowiedz i poswiecony czas ? sprubuje to zrobic i dla ulatwienia zainstaluje jezyk niemiecki w OBD11 . Mysle ze mi sie uda jeje , a jak cos niewyjdzie  to jesli kolega pozwoli wiec zapytam  jeszcze raz  . Dziekuje (Gracias) i pozdrawiam z cieplego kraju ☀️☀️

Opublikowano

Dasz radę. Jak nie to pytaj. Pozdrowienia

Opublikowano
  • Autor

Znowu bede troche d..e zawracal . Zrobilem wrzystko jak jest opisane wrzystko jest zaznaczone  na mmi pogazalo sie line assist ale nic nie dziala na glownym wyswietlaczu nic niema linie szare  .jak programowalem to w 

17-Dash Board ]

Opción A ( Si tienes "Audi Side Assist" )

     - Codificar - 07              >>   Long coding helper    >>  BYTE 4   >>  Seleccionamos el Bit 6

     - Codificar - 07              >>   Long coding helper    >>  BYTE 5   >>  Seleccionamos el Bit 3 (wiem ze jest po hiszpañsku ale napewno wiesz oco chodzi) jak wpisije Byte 5 y zaznaczam bit 3 na panelu pajawia sie ze line assist ma problem ale jak ten bit nie zaznacze to niema problemu. 

IMG_3184.jpeg

IMG_3183.jpeg

Edytowane przez andy63

Opublikowano

Byte 5 bit 3 to Side Assist, czyli asystent zmiany pasa ruchu a nie asystent toru jazdy (Lane Assist). Jeżeli go nie posiadasz, to nie jest on aktywny. Lane Assist aktywujesz w sterowniku 17 tylko bajt 4 bit 6.

 

Opublikowano
  • Autor

Chyba spasuje nic stego nie bedzie  kombinuje jak koñ pod gore i nic to samo wrzystko zakodowane ale niema nic . Chuba ze wysle historie skany i jak bedziesz mial czas to zerkniesz a morze jest cos namieszane i dlatego nie dziala , ( i jak kiedys bys byl na wschodzie Hiszpani to daj znac zapraszam na dobre wino i owoce moza )

history.txt

Edytowane przez andy63

Opublikowano
2 minuty temu, andy63 napisał(a):

Znowu bede troche d..e zawracal . Zrobilem wrzystko jak jest opisane wrzystko jest zaznaczone  na mmi pogazalo sie line assist ale nic nie dziala na glownym wyswietlaczu nic niema linie szare  .jak programowalem to w 

17-Dash Board ]

Opción A ( Si tienes "Audi Side Assist" )

     - Codificar - 07              >>   Long coding helper    >>  BYTE 4   >>  Seleccionamos el Bit 6

     - Codificar - 07              >>   Long coding helper    >>  BYTE 5   >>  Seleccionamos el Bit 3 (wiem ze jest po hiszpañsku ale napewno wiesz oco chodzi) jak wpisije Byte 5 y zaznaczam bit 3 na panelu pajawia sie ze line assist ma problem ale jak ten bit nie zaznacze to niema problemu. 

Tylko:

 

Codificar - 07              >>   Long coding helper    >>  BYTE 4   >>  Seleccionamos el Bit 6

 

Nie kodujesz

BYTE 5   >>  Seleccionamos el Bit 3

Opublikowano
  • Autor

Tak zrobilem niema jusz ostrzezenia na kokpicie ale nic nie dzala na mmi jest i wywala mi na obd11 dea problemy 

IMG_3188.jpeg

IMG_3189.jpeg

IMG_3190.jpeg

Opublikowano

Coś zrobiłeś źle. Wrzuć pełny auto-scan z VCDS.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.