Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andy63

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andy63

  1. andy63 odpowiedział(a) na andy63 temat w Audi A4 B9
    Jusz rozkminilem o co chodzi. 😀 B9 rochnik 2021 po przerobkach jake zrobilem trzeba wejsc w basic setting y zresetowac tmps y po robocie , jak tego sie nie zrobi ( nawet po wymiane kola jak jest przebite y wyskoczy na cocpice iconka tmps ) trzeba wejsc w 03 Brakes _Basic Setting y zresetowac TPMS ,jak tego sie nie zrobi zawrze pojawi sie blad na cocpicie
  2. andy63 odpowiedział(a) na andy63 temat w Audi A4 B9
  3. andy63 odpowiedział(a) na andy63 temat w Audi A4 B9
    Cofnelem wrzystko ale w mmi nadal nic
  4. andy63 odpowiedział(a) na andy63 temat w Audi A4 B9
    Sa zdemontowane . A i w ABS jest blad Tire Pressure Monitoring System (TPMS) no basic setting Jusz 3 dni walche z tym y jusz glowa peka nadal nic w mmi
  5. andy63 odpowiedział(a) na andy63 temat w Audi A4 B9
    Wrzystko bylo ok ale chce powrocic do normalmego sprawdzaña cisnienia. Zrobilem wrzystko do tulu ale ciagle wywala blad y w mmi brak sprawdz cosniene. Niewiem oco codzi ( a to wrzystko bo sprzedalem felgi z gumami i nie wyviagnelem czujnikow )
  6. andy63 odpowiedział(a) na andy63 temat w Audi A4 B9
    Tpms z czujnikami
  7. Witam , jedt ktos kto morze mi pomuc w kodowaniu cisniena opon zwykle bez czujnikow. W mmi niewiem dlaczego odinstalowalo sie sprawdzenie cisnienia opon y teraz na liczniku pokazuje mi blad TPMS. Jak to zacodowac zeby przywrocic tak jak powinno byc jak z fabryki. Z gory dziekuje
  8. Witam. Mam pytanie na temat ASS Po doposazeniu auta w centralny glosnik y subwofer trzeba zakodowac w 5F te dwa dolozone glosniki. Bazuje sie na retroficie na Hiszpañskiej stronie jak instalowac ASS ale nie jestem pewny czy ten retrofit nie jest tylko do MIB2 nie do MIB3 poniewaz w obdeleven niema tych paramtrow . Ruwniesz uzylem VCP zeby zrobic flasz do ASS ale bcm nie przyjmuje tych plikow . TUTORIAL- RETROFIT AUDI SOUND SYSTEM (ASS) A4 B9 SEDAN Y AVANT WWW.AUDISPORT-IBERICA.COM Bueno pues ya tengo el Ass instalado y aqui os dejo el tutorial de instalación tambien pondre un...
  9. Witam ponownie. Problem rozwiązany. Wystarczyło zakodować w module 46 Bit 9 bait 3 . Teras wszystko działa. Dziękuje za odpowiedzi.
  10. Witam zrobilem skan przez obde11 y bulo yroche bledow. Jak masz czas to zerknij. Z gory dziekuje OBDeleven_Log.txt
  11. Muglbys pomuc ?? Jak prawidlowo zakodowac umnie jest tak Byte 4, bite 4-----activ Byte 4, bite 6-----activ Módulo 52 : Byte 4, bite 4-----activ Byte 4, bite 6------activ Módulo 46 : Byte 7, bite 7 -----activ codificación larga : retractable_mirrors----
  12. Doposazone przezemnie Moduly na drzwiach + + lusterka 17 pinow wrzystko zakodowane ale brakuje w. MMI no i skladañe z kluczyka
  13. Problem w tym ze w MMI niema lusterek tylko sa na panelu drzwi z kturego pokredlem mozna zlozyc.
  14. Witam ! Morze mi ktos powiedziec jak zakodowac lusterka boczne zeby skladaly sie po zamknieciu auta z kluczyka.
  15. Witam chcialbym dodac swoje 5 groszy y w tym poscie podam link do Hiszpañskiej strony jak zrobic parametryzacje kamery zeby czytala znaki w prosty sposob i za 6 euro do tego tylko jest potrzebny soft VCTool y dongle za 4 euro ( przy uzyciu tlumacza wrzystko jest jasne) sprawdzone y dziala 100% Parametrizar cámara para reconocimiento de señales (VZE) con VCTool - Vag-Com Audi A4 B9 - Audisport Iberica WWW.AUDISPORT-IBERICA.COM Abro este hilo para compartir con vosotr@s como he parametrizado la cámara de mi A4 B9 por la friolera...
  16. Problem z glowy auto hold pracuje jak trzeba problem byl z kablami pin 17 zmienony na 31 y 31 na 17 y wrzystko dziala Ok.
  17. VCP Od braci ryzowych z nie bedzie morzna ?
  18. Wydaje mi sie ze w wiazkach mysle ze wpielem kable odwrotnie. W sobote zamienie kable y napisze. Jeszcze mam jesno pytanie do ciebie niejest na temat aha . Zamontowalem ambiente qq2 z twojej recepty wrzystko dziala perfect nawet jak otwoze drzwi to ledy mrugaja w innym kolorze y jak dam wateczny to cap holder zmienia color ale na MMI tylko moge regulowac jasnosc. Moje pytanie jest potrzebuje pliki qq2 zeby morzna regulowac kolory przez MMI te pliki tylko jest mozliwe wgrac przez VCP can ? Czy je morzna sciagnac z net y zainstalowac. Z gury dziekuje za odpowiedz
  19. Witam dzisiaj moglem zakodowac ( wpisywalem pojedyñcze y kodowalem wpisujac jeden i pusniej drugi akceptuje )wrzystko ale wywala mi blad y na desce niema zielonej ikonki z aha . Tesz jak zakoduje to mi daje blad w audi adaptive light . Czy cos robie nietak ? A morze kable co ida do centrali wpielem odwrotnie ??
  20. Umnie w dlugim kodowañu nic niema jutro ustawie jezyk Polski y wysle zdjecia
  21. Koduje z twojego opisu w sterowniku 9 wrzystko ok moge kodowac ale w sterowniku 3 brakes wchodze tam wpisije kod y wchodze w dlugie kodowañe iniema nic jak na zdjeciu. A y to wrzystko z obdeleven.
  22. Ale tam niema nic. Wtakim razie jak moge zakodowac ten modul jesli go niema ??
  23. Muskel1 chcialem zamontowac aha ale niewiem dlaczego tak sie dzieje. Pierwsze kodowañe zatwierdzone ale w module 3 , pisze. Brak dostępnych pozycji dla tej opcji.. poprostu wchodze w modul 3 nastepnie wchodze w dlugie kodowañe y tam jest pusto y pisze to ,,Brak dostępnych pozycji dla tej opcji,,
  24. Witam morze ktos mi powiedziec dlaczego w obdeleven pro wchodzac w abs w dlugie codowanie zeby zakodowac autohold niema nic ?? ( Brak dostępnych pozycji dla tej opcji)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.