Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andy63

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. andy63 odpowiedział(a) na andy63 temat w Audi A4 B9
    Jusz rozkminilem o co chodzi. 😀 B9 rochnik 2021 po przerobkach jake zrobilem trzeba wejsc w basic setting y zresetowac tmps y po robocie , jak tego sie nie zrobi ( nawet po wymiane kola jak jest przebite y wyskoczy na cocpice iconka tmps ) trzeba wejsc w 03 Brakes _Basic Setting y zresetowac TPMS ,jak tego sie nie zrobi zawrze pojawi sie blad na cocpicie
  2. andy63 odpowiedział(a) na andy63 temat w Audi A4 B9
  3. andy63 odpowiedział(a) na andy63 temat w Audi A4 B9
    Cofnelem wrzystko ale w mmi nadal nic
  4. andy63 odpowiedział(a) na andy63 temat w Audi A4 B9
    Sa zdemontowane . A i w ABS jest blad Tire Pressure Monitoring System (TPMS) no basic setting Jusz 3 dni walche z tym y jusz glowa peka nadal nic w mmi
  5. andy63 odpowiedział(a) na andy63 temat w Audi A4 B9
    Wrzystko bylo ok ale chce powrocic do normalmego sprawdzaña cisnienia. Zrobilem wrzystko do tulu ale ciagle wywala blad y w mmi brak sprawdz cosniene. Niewiem oco codzi ( a to wrzystko bo sprzedalem felgi z gumami i nie wyviagnelem czujnikow )
  6. andy63 odpowiedział(a) na andy63 temat w Audi A4 B9
    Tpms z czujnikami
  7. Witam , jedt ktos kto morze mi pomuc w kodowaniu cisniena opon zwykle bez czujnikow. W mmi niewiem dlaczego odinstalowalo sie sprawdzenie cisnienia opon y teraz na liczniku pokazuje mi blad TPMS. Jak to zacodowac zeby przywrocic tak jak powinno byc jak z fabryki. Z gory dziekuje
  8. Witam. Mam pytanie na temat ASS Po doposazeniu auta w centralny glosnik y subwofer trzeba zakodowac w 5F te dwa dolozone glosniki. Bazuje sie na retroficie na Hiszpañskiej stronie jak instalowac ASS ale nie jestem pewny czy ten retrofit nie jest tylko do MIB2 nie do MIB3 poniewaz w obdeleven niema tych paramtrow . Ruwniesz uzylem VCP zeby zrobic flasz do ASS ale bcm nie przyjmuje tych plikow . TUTORIAL- RETROFIT AUDI SOUND SYSTEM (ASS) A4 B9 SEDAN Y AVANT WWW.AUDISPORT-IBERICA.COM Bueno pues ya tengo el Ass instalado y aqui os dejo el tutorial de instalación tambien pondre un...
  9. Witam ponownie. Problem rozwiązany. Wystarczyło zakodować w module 46 Bit 9 bait 3 . Teras wszystko działa. Dziękuje za odpowiedzi.
  10. Witam zrobilem skan przez obde11 y bulo yroche bledow. Jak masz czas to zerknij. Z gory dziekuje OBDeleven_Log.txt
  11. Muglbys pomuc ?? Jak prawidlowo zakodowac umnie jest tak Byte 4, bite 4-----activ Byte 4, bite 6-----activ Módulo 52 : Byte 4, bite 4-----activ Byte 4, bite 6------activ Módulo 46 : Byte 7, bite 7 -----activ codificación larga : retractable_mirrors----
  12. Doposazone przezemnie Moduly na drzwiach + + lusterka 17 pinow wrzystko zakodowane ale brakuje w. MMI no i skladañe z kluczyka
  13. Problem w tym ze w MMI niema lusterek tylko sa na panelu drzwi z kturego pokredlem mozna zlozyc.
  14. Witam ! Morze mi ktos powiedziec jak zakodowac lusterka boczne zeby skladaly sie po zamknieciu auta z kluczyka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.