Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z zakodowaniem Audi Hold Assist w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam morze ktos mi powiedziec dlaczego w obdeleven pro wchodzac w abs w dlugie codowanie zeby zakodowac autohold niema nic ?? ( Brak dostępnych pozycji dla tej opcji)

IMG_3670.png

Edytowane przez andy63

Rozwiązane przez andy63

Przejdź do rozwiązania
Opublikowano

Ustaw język na polski lub angielski.

Opublikowano
  • Autor

Muskel1  chcialem zamontowac aha ale niewiem dlaczego tak sie dzieje. Pierwsze kodowañe zatwierdzone ale w module 3  , pisze.  Brak dostępnych pozycji dla tej opcji.. poprostu wchodze w modul 3 nastepnie wchodze w dlugie kodowañe y tam jest pusto y pisze to ,,Brak dostępnych pozycji dla tej opcji,,

Edytowane przez andy63

Opublikowano

Bo w sterowniku 03 poszczególne bity nie są opisane.

Opublikowano
  • Autor

Ale tam niema nic. Wtakim razie jak moge zakodowac ten modul jesli go niema ??

Opublikowano

Są kodowania. Coś źle robisz.

Opublikowano
  • Autor

Koduje z twojego opisu w sterowniku 9 wrzystko ok moge kodowac  ale w sterowniku 3 brakes wchodze tam wpisije kod  y wchodze w dlugie kodowañe iniema nic jak na zdjeciu. A y to wrzystko z obdeleven. 

Opublikowano

Coś źle robisz. U mnie w OBD11 są kodowania w sterowniku 03.

Screenshot_20250630_224117_OBDeleven.jpg

Opublikowano
  • Autor

Umnie w dlugim kodowañu nic niema jutro ustawie jezyk Polski y wysle zdjecia

IMG_3670.png

Edytowane przez andy63

Opublikowano

Nagraj zrzut ekranu jak to robisz.

Opublikowano
17 godzin temu, andy63 napisał(a):

Umnie w dlugim kodowañu nic niema jutro ustawie jezyk Polski y wysle zdjecia

IMG_3670.png

Naciśnij na te cyferki wyskoczy kodowanie 

Opublikowano
  • Autor

Witam dzisiaj moglem zakodowac ( wpisywalem pojedyñcze y kodowalem wpisujac jeden i pusniej drugi akceptuje )wrzystko ale wywala mi blad y na desce niema zielonej ikonki z aha . Tesz jak zakoduje to mi daje blad w audi adaptive light . Czy cos robie nietak ? A morze kable co ida do centrali wpielem odwrotnie ??

IMG_3677.png

IMG_3684.jpeg

IMG_3680.png

Edytowane przez andy63

Opublikowano

Coś zrąbałeś, albo w kodowaniach albo w wiązkach.

 

Opublikowano
  • Autor

Wydaje mi sie ze w wiazkach mysle ze wpielem kable  odwrotnie. W sobote zamienie kable y napisze. Jeszcze mam jesno pytanie do ciebie niejest na temat aha . Zamontowalem ambiente qq2 z twojej recepty wrzystko dziala perfect nawet jak otwoze drzwi to ledy mrugaja w innym kolorze y jak dam wateczny to cap holder zmienia color  ale na MMI tylko moge regulowac jasnosc. Moje pytanie jest potrzebuje pliki qq2 zeby morzna regulowac kolory przez MMI te pliki tylko jest mozliwe wgrac przez VCP can ? Czy je morzna sciagnac z net y zainstalowac. Z gury dziekuje za odpowiedz 

Edytowane przez andy63

Opublikowano

VCP w menadżerze plików. 

Opublikowano
  • Autor

VCP Od braci ryzowych z nie bedzie morzna ?

Opublikowano

Nie.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
  • Rozwiązanie

Problem z glowy auto hold pracuje jak trzeba problem byl z kablami pin 17 zmienony na 31 y 31 na 17 y wrzystko dziala  Ok. 

Edytowane przez andy63

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.