-
Sprzedam A4 B8 2.0 CAHA Quatro 2009r
Wycięło link do ogłoszenia to dlatego. Dla osób z grupy 26k zł bez negocjacji, lub 26 900 zł do negocjacji ;)
-
Sprzedam A4 B8 2.0 CAHA Quatro 2009r
Jestem na tym forum od początku,samochód technicznie zadbany lepiej niż moje nowe (2022) B9... Sprzedaję z żalem bo bardzo jest doinwestowane. Sprzedaję prywatny samochód który posiadam od 2013 roku, technicznie wszystko sprawne. 2.0 TDI Quattro CAHA 170KM TDI Manual 2009r Najważniejsze nowe rzeczy: - Przegląd i wymiana olejowa październik - Nowe opony zimowe na felgach 16" zakupione październik ok. 2000 zł - Nowe opony letnie na osobnych felgach 17" zakupione kwiecień ok. 2000 zł - Nowe tarcze i klocki przód oraz nowe tarcze i klocki tył ok. 2500 zł - Nowa szyba czołowa z niewidzialną wycieraczką i nowymi wycieraczkami bosh ok. 1200 zł - Ubezpieczenie ważne do listopada 2026 OC/AC/SZYBY/ASSISTANCE ok. 3000 zł - Roczny MMI z Androidem i Android Auto 12" w pełni zintegrowany z MMI (czujniki cofania, klimatyzacja, drzwi itp.) ok. 2500 zł - dodaję stary ekran, ramka jest zdjęta żeby łatwo wymienić na stary ekran (też kolorowy), zamontuje przed sprzedażą wybrany - HAK odczepiany pionowo w dół na kluczyk z modułem i kodowaniem ok. 1500 zł - roczny alarm zbliżeniowy 1500 zł Same nowe dodatki to ponad 10 000 zł! Jak widać z powyższych w ogóle nie miałem go zamiaru sprzedawać, ale trafiła się możliwość zmiany na B9 i sprzedaję tylko dlatego, że żona stwierdziła, że dla niej jest za duży i za mocny, woli swojego swifta... Samochód uwielbiam, jeździ się nim genialnie zwłaszcza zimą gdy inni ledwo potrafią wyjechać na drogi, jak się wyłączy ESP to można fajnie się pobawić na śniegu - torsen to cudo! Wyposażenie samochodu seryjne ponad podstawowe: - Auto Hold wspomaganie ruszania pod górkę - 3 strefowa klimatyzacja - FULL LED (zamiast żarówek xenon) świecą rewelacyjnie - czujniki parkowania przód oraz tył - automatyczne wycieraczki oraz światła pozycyjne - 8 poduszek powietrznych - tempomat - AMI oraz telefoniczny Bluetooth wszystko sterowane z kierownicy - siatki i schowki za siedzeniami oraz w bagażniku - dzielona kanapa 60/40 z tunelem na narty - lusterka duże składane oraz grzane a wsteczne fotochromatyczne - wycieraczki gumowe, dywaniki welurowe oryginalne też się znajdą - kontrola ciśnienia w oponach zapisywana w mmi - podświetlenie led nóg - oświetlenie drogi do domu (samochód zostawia zapalone led przez x czasu po zamknięciu oraz po otwarciu) Samochód nie wymaga dosłownie żadnego wkładu finansowego, wsiadasz i jedziesz nad może jak my we wrześniu, a jak masz bagażnik rowerowy na hak to nawet nie musisz robić trzeciej rejestracji, bo już jest! Oleju dolewam maksymalnie 200ml na rok (15k przebiegu). samochód możesz sprawdzić rejestracja na zdjęciu a pierwsza rejestracja 27.05.2009 - pierw na moją firmę (leasing), potem już na mnie. VIN: WAUZZZ8K39A230062 Przebieg samochodu: 325694km Jeżeli chcesz jakiekolwiek zdjęcie, pisz - nie mam nic do ukrycia! Mam też skany iCar gdzie widać wszystkie najmniejsze błędy jak to w audi.
-
ciubas zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Jakie android auto do MMI 2g high (kolor) z AMI?
Bezprzewodowy Android Auto z dużym ekranem - z jakiego modułu jesteście zadowoleni? Myślę o wymianie też ekranu ale chętnie posłucham opinii jak Wy robiliście aby był też dotyk - czy jednak lepiej zostawić ekran. Interesuje mnie wymiana obecnego ekranu na coś większego i płynnie działającego, warunek konieczny Android Auto bezprzewodowe, moduł ładownia indukcyjnego sobie już dołożę na USB gdzieś przy drążku zmiany biegów w cieniu, bo na szybie z telefonu mam już tego rozwiązania dość. Kogo w Katowicach czy też na Śląsku polecacie do założenia czegoś takiego?
-
jak zdjąć rączkę od otwierania przedniej maski
Śrubę ogarnąłem ale chyba się przypiekło pod maską, bo cięgno się ułamało (to przy karoserii) - masakra ?
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Poszedł bezpiecznik, podobno... ale mechanik zrobił to w ramach gwarancji - problem zniknął
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Oszaleję - czy komuś po zrobieniu baypassa zdarzyło się, że komputer zgłosił: brak ładowania akumulatora przez alternator - po czym padła cała elektronika (zasilanie)? Gdzie szukać przyczyny w pierwszej kolejności - kable?
-
Inna wielkość otworu centrującego - help!
I wszystko wyjaśnione, ktoś nieprofesjonalnie rozwiercił felgi, jeszcze do jakiegoś dziwnego standardu. Zostały one przetoczone i włożone pierścienie i teraz śmiga aż miło ❤️ Przy tym chciałem polecić Maraton Knurów, właściciel rzeczowo pomógł a cala operacja (wraz z wyważeniem, założeniem i pierścieniami) kosztowała mnie trochę ponad 200 zł!
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
To rozwiązanie powinni podawać w instrukcji... problem po 2 latach (i niestety jednej wymianie akumulatora) w końcu został rozwiązany maksymalny spadek po jednym dniu stania na mrozie to 10% (pewnie jeszcze akumulator niedoładowany albo przez ten kabel uszkodzony i nie będzie ładować do 100%). Wystarczy, że przejadę się 15 minut i już 10% akumulatora więcej, dziękuję Wam za pomoc bo było to mega frustrujące. ps. mechanik mówił, że kabel jest łączony i po prostu był cały postrzępiony gdzieś tam w środku gdzie on się łączy, jeżeli dobrze zrozumiałem.
-
Szybkość ładowania akumulatora
Po długich bojach, okazało się że standardowo kabel uszkodzony, info tutaj:
-
Zamek drzwi w Audi A4 B8 nie otwiera się z pilota
Ja już naprawiałem 3 zamki, może nie tak wymieniłem dwa naprawiłem jeden, po czym właśnie go wymieniłem. Nowsze z inną literą mają inną wtyczkę i liczbę pinów. Silniczek zamykania od środka i od zewnątrz to są inne a więc problemy które macie to standard. Ja miałem raz niezamykanie od zewnątrz, nie zamykanie od wewnątrz, brak możliwości otwarcia od wewnątrz (się zablokował). Więc po prostu wymieńcie zamek, jak kupiłem od taureqa z 2014 roku teraz więc mam nadzieję pochodzi dłużej
-
Problem z zamkiem drzwi blad 02115 Niezrozumiały sygnał
Dzięki za numery, ułatwiło to zakup - jak kupiłem z 2014 roku z taureqa - używany w dobrej cenie, mam nadzieję, że w końcu pochodzi taki dłużej niż te z 2008 roku (bo niestety te nowsze różnią się wtyczką).
-
Problem z zamkiem drzwi blad 02115 Niezrozumiały sygnał
Ktoś może potwierdzić lepszą trwałość zamków z symbolem C? Mi po reanimacji (2 lata) znowu padł od pasażera (nie zamyka się podczas ruszania - inne drzwi śmigają). Łącznie naprawiałem już 3 zamki
-
2.0 TDI CAHA 170KM 2009 QUATTTRO - migające świece oraz błąd silnika
Wymiana czujnika temperatury spalin w silniku rozwiązała problem definitywnie.
-
2.0 TDI CAHA 170KM 2009 QUATTTRO - migające świece oraz błąd silnika
Dla mnie zrozumiałe, dlatego ostatnio były wycieczki i bardzo dynamiczna jazda (aby wszystko przedmuchać) ale problem wrócił, stąd kwestia czy jest coś do naprawiania czy raczej po prostu utrzymać taki tryb jazdy jeszcze aż wszystko się przedmucha
-
2.0 TDI CAHA 170KM 2009 QUATTTRO - migające świece oraz błąd silnika
Więc tak, wypalili mi filtr w serwisie - niestety po jakimś czasie (kilku trasach) problem wrócił. Znowu zaczęła migać ikona świec. Zrobiłem skanowanie pojawiły się nowe błędy (poprzednich nie ma): Address 01: Engine (J623-CAHA) Labels: None Part No SW: 03L 906 022 MH HW: 03L 906 022 B Component: R4 2,0L EDC H01 4382 Revision: 11H01--- Coding: 0104002C180F2118 Shop #: WSC 06325 000 00000 ASAM Dataset: EV_ECM20TDI03L906022MH A01005 ROD: EV_ECM20TDI03L906022MH.rod VCID: 77F7F505CED6651 3 Faults Found: 8621 - Sensor 1 for Exhaust Temp Bank 1 (G235) P0544 00 [175] - Circuit Malfunction MIL ON - Confirmed - Tested Since Memory Clear Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 17 Mileage: 242697 km Date: 2018.04.24 Time: 15:08:37 8187 - Exhaust Gas Temp Bank 1 Sensor 1 (G235) P2080 00 [101] - Implausible Signal Not Confirmed - Tested Since Memory Clear Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 1 Mileage: 242675 km Date: 2000.00.00 Time: 00:00:00 5260 - Sensor 1 for Exhaust Temp Bank 1 (G235) P0544 00 [174] - Circuit Malfunction MIL ON - Intermittent - Confirmed - Tested Since Memory Clear Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 21 Mileage: 242690 km Date: 2018.04.23 Time: 20:12:26 Readiness: 1 1 0 0 0 Podłączyłem do kompa, chciałem zrobić wypalanie ale jakoś nie wyszło więc przejeździłem trochę po autostradzie i obecnie spadło measured z 9,33 g na 0,14 g (mass calculated z 16,39g na 7,8g). Błąd chwilowo nie występuje - co się może dziać?