Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bananagb

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Sprawdź w instrukcji obsługi który to bezpiecznik i go w razie czego wymień. Jeżeli nie pomorze to masz spalone maty grzewcze. Niemożliwe żeby obie maty nagle naraz się wypaliły w 3 letnim aucie, to się stało po tym jak się bawiłem vagcanem ))) a teraz nie wiem jak to cofnąć )) eh może kidyś do tego dojdę
  2. Mam ten sam problem z lusterkami tylko że a4 b8 niby wszystko ok a nie grzeją, a jest napewno ogrzewanie lusterek, tylko bezpiecznika u siebie nie sprawdzałem bo nie wiem który ale tylna szyba grzeje
  3. Witam Otóż chodzi o to, że kiedy zamykam samochód z pilota i odrazu otwieram (zanim się uzbroi) to wszystko jest ok??? Natomiast jak zamknę i odczekam te pół minuty aż się uzbroi i otworzę z pilota to nie odblokowują się tylne prawe drzwi, da się bez problemu od środka otworzyć. Mechanicznie jest wszystko ok. Możliwe że padł moduł w drzwiach???? czy mógł się np. tylko rozkodować sam z siebie???? Wiem, że jakby podpiął vaga to by wyszło, ale kurcze ciężko znaleźć kogoś z dobrym Vagiem wszyscy mają starocie i 3/4 bitów nie ma opisu dlatego do tej pory nie udało mi się zrobić tego ogrzewania lusterek. A4B8 Avant 2008 r http://www.audi4ever.com/v2/blog/details/26131/8K-T-uuml-rschloss-8J1837015A--Problem-und-Reparatur/index.html
  4. szukałem szukalem i szukalem i marny ze mnie poszukiwacz, nawet tych 450 000 z Wrocka też nie znalazlem. Dzieki można zamknąć wątek. Pozdrawiam
  5. Trochę się bawilem vag canem i po tej zabawie oba zewnętrzne lusterka przestały być podgrzewane )) gdzie to włączyć. Domyślam się że pewnie gdzieś w module komfortu
  6. Na forach piszą że załatwi chociażby tu ale nawet po wygoglowaniu wyskakuje masa niemieckich czy anglojęzcznych for SD card slot in Audio [Archive] - AudiWorld Forums
  7. Witam Wyczytałem na zagranicznych forach (niestety mój niemiecki jest za słaby) że w audi jeśli ktoś ma radio concert które obsługuje karty SD niestety do 4GB jest możliwość zrobić update z SW0210 na SW0310 wtedy dochodzi obsługa kart SDHC do 32 GB. Tak jak napisałem nie szprecham za bardzo jakby to powiedzieć wiem że gdzieś dzwoni ale nie wiem w którym kościele. jeśli ktoś znający ten język mógłby coś przeczytać i napisać, głównie chodzi o to jak zrobić ten update.
  8. Mam pytanie czy do Basic można wsadzić ten filtr komfort chodzi mi o manowski CUK 2450??????
  9. W sumie wiem )) ale chciałem się podroczyć z dziadkiem ))) oczywiście masz rację z tego co się nawet już orientowałem to u mnie wystarczy wymienić tylko lampy, czujnik na wahachu już jest tak że może kiedyś
  10. W nocy to ja śpie )))) wiesz dziadek jak to jest z tymi lampami, tak jak w powiedzeniu jeden lubi blondynki, a drugi jak mu nogi śmierdzą
  11. wydać 3 kafle na lamy led+bixenon a potem kupowac zarówki po stówce za szt - nie wiem czy jest sens, są światła do jazdy dziennej a H7-ka kosztuje tyle co nic ))
  12. eeee szału nie ma )) normalnie czujnik deszczu, zmierzchu, manual 6, mmi,podgrzewane foteliki, swiatla dzienne no taka normalna jak ja na nią mówię "czarna dzi..a znaczy kobieta pracująca"
  13. Wprawdzie bez żadnych udziwnień no może poza VCDS-em w kilku miejscach )) poprostu zwykła B8 z 2008, 143KM i inne gadzety )) <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> Chętnie poznam zdanie innych
  14. Witam wszystkich i pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.