-
XXIII Ogólnopolski Zlot i XIX Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 04-06.04 2025r
Miałem nie jechać ale w tej sytuacji postaram sie być Tylko obiecaj mi odsprzedać troche tego co bierzesz ?
-
Audi RS5 F5 Sportback FL 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Tango Red
Swoją drogą, co byś nie kombinował i zmieniał to auto jest tak śliczne że we wszystkim mu dobrze ?
-
Audi RS5 F5 Sportback FL 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Tango Red
Pieknie to Wojtku wyglada Z Racji ze od dobrych kilku lat smigałem na 20 calach, myslałem ze zakup rs5 pozwoli na przeskok i zakup felg w rozm 21. Ale musze przyznać że jak doczytałem iż rozmiar opony powinien wtedy być 275/25/21 to z przykroscią odstapiłem od tego rozmiaru. Przy aucie uzywanym na codzień i drogach jakie u siebie mam, zrezygnowałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Puckowi brakuje 82 zł żeby sie zapisać
-
Audi RS5 F5 Sportback FL 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Tango Red
Niestety nie
-
Audi RS5 F5 Sportback FL 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Tango Red
-
Audi RS5 F5 Sportback FL 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Tango Red
- Audi RS5 F5 Sportback FL 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Tango Red
Jestem w szoku ze to zawieszenie zrobili wadliwe, nawet nie wiedziałem. A koszta pewnie nie małe i to przy takim przebiegu A jezeli chodzi o zestaw zimowy to jeszcze wchodzi dystans 12mm żeby było ładnie- Audi RS5 F5 Sportback FL 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Tango Red
Gratulacje Furka marzenie Szkoda że tango a nie missano Szkoda ze brak virtuala i pakietu carbon przynajmniej we wnetrzu. Nie był bym sobą gdybym nie powymyślał ? ale jak Cie znam to szybko to wpadnie Wzor felg na zime nr 1 Piekność, niech cieszy- Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
Autko na sprzedaż Zainteresowanych zapraszam do kontaktu- S6 4.0 V8 450 ps krótka historia kilku C7
Mi nie wypada napisać nic złosliwego na ilosc posiadanych przez Ciebie wnętrz C7 po tym jak tkwie we wnętrzu b8 po raz 5-ty ?- S6 4.0 V8 450 ps krótka historia kilku C7
Udało sie przeczytać całość ? Gratki silnika, bo reszta jak reszta Miałeś to już wielokrotnie ?- Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
Ja juz zapomniałem że budowałem tak ten czas leci. A RS juz w moich rękach 3 rok a cieszy jakbym go miał miesiąc Kto by pomyślał że stare B8 może tak cieszyć- RS6 C7.5
Śmigać i cieszyć sie furą. Narezać sie już w życiu zarezałeś. Teraz czerpać radoche z tego że rezać już nie trzeba ?- S6 C7 by H4mm3R
Gratki furmanki, tu jeszcze nie pisałem a na żywo nie raz nie dwa już oblukana Robi robote - Audi RS5 F5 Sportback FL 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Tango Red
miron78
VIP
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta