Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Miałem nie jechać ale w tej sytuacji postaram sie być Tylko obiecaj mi odsprzedać troche tego co bierzesz ?
  2. Swoją drogą, co byś nie kombinował i zmieniał to auto jest tak śliczne że we wszystkim mu dobrze ?
  3. Pieknie to Wojtku wyglada Z Racji ze od dobrych kilku lat smigałem na 20 calach, myslałem ze zakup rs5 pozwoli na przeskok i zakup felg w rozm 21. Ale musze przyznać że jak doczytałem iż rozmiar opony powinien wtedy być 275/25/21 to z przykroscią odstapiłem od tego rozmiaru. Przy aucie uzywanym na codzień i drogach jakie u siebie mam, zrezygnowałem
  4. Puckowi brakuje 82 zł żeby sie zapisać
  5. U mnie to tak wygląda Ale tak jak piszesz, ceny chore karbonu
  6. Jestem w szoku ze to zawieszenie zrobili wadliwe, nawet nie wiedziałem. A koszta pewnie nie małe i to przy takim przebiegu A jezeli chodzi o zestaw zimowy to jeszcze wchodzi dystans 12mm żeby było ładnie
  7. Gratulacje Furka marzenie Szkoda że tango a nie missano Szkoda ze brak virtuala i pakietu carbon przynajmniej we wnetrzu. Nie był bym sobą gdybym nie powymyślał ? ale jak Cie znam to szybko to wpadnie Wzor felg na zime nr 1 Piekność, niech cieszy
  8. Autko na sprzedaż Zainteresowanych zapraszam do kontaktu
  9. Mi nie wypada napisać nic złosliwego na ilosc posiadanych przez Ciebie wnętrz C7 po tym jak tkwie we wnętrzu b8 po raz 5-ty ?
  10. Udało sie przeczytać całość ? Gratki silnika, bo reszta jak reszta Miałeś to już wielokrotnie ?
  11. Ja juz zapomniałem że budowałem tak ten czas leci. A RS juz w moich rękach 3 rok a cieszy jakbym go miał miesiąc Kto by pomyślał że stare B8 może tak cieszyć
  12. miron78 odpowiedział(a) na malik temat w Audi A6/S6/RS6
    Śmigać i cieszyć sie furą. Narezać sie już w życiu zarezałeś. Teraz czerpać radoche z tego że rezać już nie trzeba ?
  13. miron78 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w Audi A6/S6/RS6
    Gratki furmanki, tu jeszcze nie pisałem a na żywo nie raz nie dwa już oblukana Robi robote

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.