Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Faster84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. dobrze wiem co robilem zle i przeprosiłem, a kazdy zasługuje na drugą szanse
  2. nie w maju i jest z tym wydarzeniem zwiazane wiele obowiązków ale ty chyba nie masz o tym pojecia
  3. śmiejecie sie a sami nie jestescie lepsi wiele razy rozmawialem z klubowiczami i mowili ze taki albo tak hu.. wali z wysylka poprostu czasami sa wazniejsze rzeczy na glowie jak komunia dziecka czy cos bardziej waznego juz przeprosilem czego wy jeszcze chcecie ?
  4. mozecie mi odblokowac dostep do kupowania?
  5. hej ja rozumiem ze blokada na sprzedaz ale na kupno to chyba lekka przesada zreszta wszystcy dostali towar i w bdb stanie wiec dlaczego nie mozecie mi odpuscic kazdy popelnia bledy
  6. Ja tylko chciałem przeprosic wszystkich i obiecuję że wiecej się to nie powtórzy, poprostu ostatnio miałem bardzo duży natłok obowiązków i dlatego tak wyszło. Jeszcze raz przepraszam
  7. ludzie czy wy naprawde myslicie ze bym kogos oszukiwal na nedzne 40zł za grila czy cos takiego ? paczki zostaly wyslane cierpliwosci a co do powrotu przesylki tunel to nie moja wina ze macie debilowatych paczkowych na poczcie którzy nie potrafia czytac danych , pozdro
  8. Faster84 odpowiedział(a) na Faster84 temat w 1.9TDI
    najpierw wymienie ta plecionke a dopiero później wtryski jak cos
  9. tylko ze ja mam tez przód aktywny
  10. no jeszcze jakby mi ktos powiedzial jak odciąc suba:)
  11. no tak tylko nie chce rezygnowac z bose
  12. mi zalezy tylko zeby bylo wiecej basu bo przod mi odpowiada
  13. a mozesz dac przyklad głosników wspólosiowych?
  14. Faster84 odpowiedział(a) na Faster84 temat w 1.9TDI
    kat mam dobry, wtryski raczej odpadaja zostala mi plecionka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.