-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
dobrze wiem co robilem zle i przeprosiłem, a kazdy zasługuje na drugą szanse
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
nie w maju i jest z tym wydarzeniem zwiazane wiele obowiązków ale ty chyba nie masz o tym pojecia
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
śmiejecie sie a sami nie jestescie lepsi wiele razy rozmawialem z klubowiczami i mowili ze taki albo tak hu.. wali z wysylka poprostu czasami sa wazniejsze rzeczy na glowie jak komunia dziecka czy cos bardziej waznego juz przeprosilem czego wy jeszcze chcecie ?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
mozecie mi odblokowac dostep do kupowania?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
hej ja rozumiem ze blokada na sprzedaz ale na kupno to chyba lekka przesada zreszta wszystcy dostali towar i w bdb stanie wiec dlaczego nie mozecie mi odpuscic kazdy popelnia bledy
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Ja tylko chciałem przeprosic wszystkich i obiecuję że wiecej się to nie powtórzy, poprostu ostatnio miałem bardzo duży natłok obowiązków i dlatego tak wyszło. Jeszcze raz przepraszam
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
ludzie czy wy naprawde myslicie ze bym kogos oszukiwal na nedzne 40zł za grila czy cos takiego ? paczki zostaly wyslane cierpliwosci a co do powrotu przesylki tunel to nie moja wina ze macie debilowatych paczkowych na poczcie którzy nie potrafia czytac danych , pozdro
-
Drgania na wolnych obrotach
najpierw wymienie ta plecionke a dopiero później wtryski jak cos
-
Powerbass S-6C zamiast bose
ok dzieki
-
Powerbass S-6C zamiast bose
tylko ze ja mam tez przód aktywny
-
Powerbass S-6C zamiast bose
no jeszcze jakby mi ktos powiedzial jak odciąc suba:)
-
Powerbass S-6C zamiast bose
no tak tylko nie chce rezygnowac z bose
-
Powerbass S-6C zamiast bose
mi zalezy tylko zeby bylo wiecej basu bo przod mi odpowiada
-
Powerbass S-6C zamiast bose
a mozesz dac przyklad głosników wspólosiowych?
-
Drgania na wolnych obrotach
kat mam dobry, wtryski raczej odpadaja zostala mi plecionka