Treść opublikowana przez Faster84
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
dobrze wiem co robilem zle i przeprosiłem, a kazdy zasługuje na drugą szanse
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
nie w maju i jest z tym wydarzeniem zwiazane wiele obowiązków ale ty chyba nie masz o tym pojecia
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
śmiejecie sie a sami nie jestescie lepsi wiele razy rozmawialem z klubowiczami i mowili ze taki albo tak hu.. wali z wysylka poprostu czasami sa wazniejsze rzeczy na glowie jak komunia dziecka czy cos bardziej waznego juz przeprosilem czego wy jeszcze chcecie ?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
mozecie mi odblokowac dostep do kupowania?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
hej ja rozumiem ze blokada na sprzedaz ale na kupno to chyba lekka przesada zreszta wszystcy dostali towar i w bdb stanie wiec dlaczego nie mozecie mi odpuscic kazdy popelnia bledy
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Ja tylko chciałem przeprosic wszystkich i obiecuję że wiecej się to nie powtórzy, poprostu ostatnio miałem bardzo duży natłok obowiązków i dlatego tak wyszło. Jeszcze raz przepraszam
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
ludzie czy wy naprawde myslicie ze bym kogos oszukiwal na nedzne 40zł za grila czy cos takiego ? paczki zostaly wyslane cierpliwosci a co do powrotu przesylki tunel to nie moja wina ze macie debilowatych paczkowych na poczcie którzy nie potrafia czytac danych , pozdro
-
Drgania na wolnych obrotach
najpierw wymienie ta plecionke a dopiero później wtryski jak cos
-
Powerbass S-6C zamiast bose
ok dzieki
-
Powerbass S-6C zamiast bose
tylko ze ja mam tez przód aktywny
-
Powerbass S-6C zamiast bose
no jeszcze jakby mi ktos powiedzial jak odciąc suba:)
-
Powerbass S-6C zamiast bose
no tak tylko nie chce rezygnowac z bose
-
Powerbass S-6C zamiast bose
mi zalezy tylko zeby bylo wiecej basu bo przod mi odpowiada
-
Powerbass S-6C zamiast bose
a mozesz dac przyklad głosników wspólosiowych?
-
Drgania na wolnych obrotach
kat mam dobry, wtryski raczej odpadaja zostala mi plecionka
-
Drgania na wolnych obrotach
witam wszystkich ponownie napisze tylko ze wymienilem wszystkie poduchy skrzyni i silnika i drgania nadal sa, teraz biore sie za plecionke tylko nie wiem czy wycinac i wstawiac wzmocniona czy brac komplet od pana gruchota mozecie pomóc?
-
Wibracje nadwozia.
Witam wszystkich też borykam sie z drganiem budy w afn dodam ze poduszki silnika wymienione na avon poduszka na pasie Lemforder, poduchy skrzyni lemforder ori, nie odczuwam zadnych luzów na lewarku biegów. tylko drzy kierownica i karoserja nie wymienialem jeszcze plecionki i dodam ze jak jade to kumpel mowi ze buja mi wydechem ale w trakcie jazdy nie odczuwam zadnych wibracji. Wystarczy ze dodam lekko gazu i wybracje ustepuja, czy wiecie jak moze byc tego przyczyna zaczyna mnie to denerwowac chyba zmienie na 1.8 t
-
Powerbass S-6C zamiast bose
ale przeciez wzmacniacz bose jest w aucie pytam wlasnie pod tym kątem
-
Powerbass S-6C zamiast bose
witam czy to zagra na tyle w drzwiach zamiast bose? Powerbass S-6C
-
Metaliczne stukanie w silniku
w miescie raczej sie nie da bez PSJ a palnik dostaje i tak jak mowilem wszysko polerowałem na błysk
-
Metaliczne stukanie w silniku
no to jak sie tego wystrzec ??? przeciez to bez sensu co 3 miesiace rozpolawiac turbo
-
Metaliczne stukanie w silniku
turbina byla czyszczona latem na błysk kata nie mam i jak dziadek raczej nie jezdze
-
Metaliczne stukanie w silniku
słyszalem ze jak sie wstawi nowy n75 to zdecydowanie lepiej auto wstaje od dołu
-
Metaliczne stukanie w silniku
ostatnio jak bylo zimno to zlapal mi 2 razy notlaufa
-
Metaliczne stukanie w silniku
a to znaczy ze uszkodzony? bo wczesniej tak nie mialem