Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Metaliczne stukanie w silniku


Faster84

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegów magików. Ostatnimi czasy słyszę metaliczne stuki w silniku, bylo by wszystko ok tylko ze ja je słysze nawet na cieplym silniku i jak dodaje gazu to przyspieszaja co to może byc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagraj dźwięk tego stukania ale najczęściej wtryskiwacze lubią sobie popukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jutro nagram

---------- Post dopisany 04-02-2014 at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2014 at 22:39 ----------

byłem dzisiaj u machanika i powiedział ze to regulatory samopopychaczy czy jakos tak mozna z tym jeździc nic sie nie stanie?

czy mogło miec na to wplyw to ze mam program zrobiony na 140km i 300nm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jutro nagram

---------- Post dopisany 04-02-2014 at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2014 at 22:39 ----------

byłem dzisiaj u machanika i powiedział ze to regulatory samopopychaczy czy jakos tak mozna z tym jeździc nic sie nie stanie?

czy mogło miec na to wplyw to ze mam program zrobiony na 140km i 300nm??

wymienic i dalej jezdzic.Program raczej nie powinien miec wplywu na to.Weź pod uwage,że silnik ma juz z pół melona nakulane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za ile masz wymieniac rozrzad?

Bo do wymiany popychaczy trzeba zdjac walek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzalo sie tez, ze ludzie wymieniali wtryski, hydrosztosty bez skutku, a winowajcą okazywala się pompa podciśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś robiłem z kumplem jego 1z'ta po tym jak po bardzo długim postukiwaniu jedna szklanka się rozleciała narobiła takich szkód ze szkoda gadać. Kawałek szklanki wbił się w glowice na wysokości kanału olejowego smarującego popychacz także już rozglada się za inną glowicą. Dlatego osobiście radziłbym zrobić te szklanki szybciej niz rozrząd i latać bezproblemowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szklanka jakas sobie puka lub jakiś wtryskiwacz .jak dla mnie to silnik dobrze chodzi i nie ma sie czego czepiać. jak jezdzi normalnie nic sie nie dzieje to podstawowa zasada jest ,żeby nie ruszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli auto jezdzi normalnie i nie przymula ,niełapie notlauf-ów ,to n75 sprawny ,one czasem pykaja czasem nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to być może n75 do regeneracji lub wymiany ,jak coś n75 mam kilka sztuk sprawnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...