Jump to content
IGNORED

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Recommended Posts

W temacie zamieszczamy informację o wszelkich próbach oszustw oraz o oszustach , których ofiarą padliście. Jeżeli ktoś nie wywiązał się wobec Was z umowy i zostaliście oszukani, opiszcie całą sytuację w tym temacie.


:arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/154642-uwaga-przeczytaj-to-przed-zakupem-bardzo-wazne/#entry2213883


:arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/32822-regulamin-dzialu-sprzedam/
 

 

Absolutny zakaz podawania jakichkolwiek danych osobowych. Upublicznianie takich danych jest karalne.


BARDZO PROSZĘ BEZ ZBĘDNYCH KOMENTARZY W WĄTKU !!!


NAJLEPIEJ ABY WYPOWIADAŁY SIĘ OSOBY , KTÓRE SA POSZKODOWANE !!!


RESZTĘ POSTÓW KOMENTUJĄCYCH , BĘDZIEMY USUWAĆ ABY UNIKNĄĆ BAŁAGANU .

OPORNYCH NAGRODZIMY OSTRZEŻENIAMI :decayed:Odpowiedzi osób pod którymi adresowane są skargi są bardzo mile widziane.Każda osoba , która trafi na listę , od razu ma blokowany dostęp do forum ogłoszeń. Jeżeli nie podejmie jakiejkolwiek dyskusji i próby wyjaśnienia zaistniałej sytuacji , kończy karierę na forum.Bardzo proszę wszelkie próby oszustw od razu zgłaszać na Policję , bez znaczenia na jaką kwotę zostaliście oszukani. Jak widać po kilku przypadkach to przynosi efekty.Lista osób, które nie wywiązały się w jakikolwiek sposób z transakcji kupna/sprzedaży lub zrobiły to niezgodnie z umową:
 

1. Sero5g
2. Speckom
3. Macietola
4. Faster84
5. JawoR36

6. Piotraudi
7. Fafnasty
8. Odison
9. Drakio
10. Vp-tdi
11. KolekcjoneroPL
12. michal1.8tq
13. mesiah
14. rufek84
15. prezes870

16. stopro.


 

Link to comment
Share on other sites

:hi:

To ja będę pierwszy:

zostałem oszukany przez tego użydkownika: "Dawid"

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=29177

Wpłaciłem 135zł na jego konto za dywaniki "B5 battalion" dywaników nie mam do dziś, kontakt się urwał, tel zmienił, na gg nie odpisuje.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188507.0

NIE POLECAM !

Link to comment
Share on other sites

Zgłosiłeś to na Policję ? Ostatnio logował się 30 czerwca2011r , więc raczej już się nie pojawi :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

No chyba że tak :) u mnie towar wadliwy, Pani nie chce uznać reklamacji ani tez nie chce pokryć kosztów prostowania.

Link to comment
Share on other sites

Witam, chciałem przestrzec przed robieniem interesów z DraKio który mieszka w Krasnymstawie. Zakupiłem od niego opony które miały mieć 5mm bieżnika, ponieważ opony były dosyć leciwe 2004r dokładnie dopytywałem czy nie są popękane, sparciałe i czy bieżnik jest równo zużyty. Zostałem zapewniony że opony są ok i faktycznie jedna para ma 5mm bieżnika a druga para ma minimalnie mniej bieżnika ponieważ jeździła na przodzie. Ponieważ jest to stara opona i bieżnika już niewiele dogadaliśmy się na kwotę 250zł. Znajomy który jeździ do Zamościa odebrał je dla mnie ( niestety nie zna się na takich rzeczach i dodatkowo nie miał czasu ich oglądać - opony były w workach ) Gdy odebrałem opony już wiedziałem że zostałem oszukany. Opony okazały się sparciałe po całości, grubość bieżnika to 2mm w porywach do 3mm ( po szerokości opony ) oczywiście wszystkie opony zjechane tak samo. Jeszcze żeby tego było mało w jednej z opon są dwa grube gwoździe mocno skorodowane gdzie jeden przechodzi na wylot ( po jednej oponie z gwoździami reszty już nie sprawdzałem na obecność obcego ciała ) Opony były również wystawione na tablica.pl gdzie były zamieszczone zdjęcia które się okazały zdjęciami innych opon lub tych opona za czasów kiedy jeszcze miały te 5mm Oczywiście kontakt ze sprzedającym urwany. Na początek sprawę zgłaszam w poniedziałek na policję. DraKio próbował te opony wcisnąć jeszcze jednej osobie z forum.... http://a4-klub.pl/kupie-23/opony-lato-215-45-17;-225-45-17-kupie-256579-new/

opony1.jpg

opony2.jpg

DraKio na naszym forum siedzi dosyć krótko ale na forum Audi 80 ma dużo postów i handluje częściami więc jak ktoś jest tam zarejestrowany to prosiłbym o napisanie przestrogi dla innych.

Link to comment
Share on other sites

Przedstawienie sprawy:

Dokonałem zakupu zaworu n75 u vauxhall95, pokrótce opiszę co się stało. Prawie wszystko mam opisane na prywatnych wiadomościach, które na końcu zamieszczę. Miałem do wyboru jeden z 2-ch n75, różnica była taka, że jeden był czyszczony. Poprosiłem o lepszy(w domyśle czyszczony), nie wnikając w to ile czekałem na niego, przesyłka bezpiecznie do mnie dotarła. Nie dało się nie zauważyć, że zawór był klejony. Nie przeszkadzało mi to zupełnie, bo użytkownik mówił, że sprawny i sam na nim długo jeździł. Bez zastanawiania się, zawór został zamontowany w aucie. Wszystko gra, można ruszać w drogę. Ciężko było stwierdzić sprawność bez logów, nie jestem mechanikiem aby od razu rozpoznać czy n75 działa dobrze. Wiedziałem, że można to rozpoznać bez logów poprzez rozpędzenie auta tak aby na 4-tym biegu miał 3 tysiące obrotów/min. Nie zajmowałem się tym, przez warunki pogodowe. Dzień po montażu, kolega zadzwonić z prośbą o pomoc żeby odpalić mu auto od kabli. Gdy otworzyłem maskę zobaczyłem, że n75 jest przedzielone na 2 części, które wiszą osobno na wężykach. Pierwsza moja myśl to: klej musiał puścić. Napisałem o tym zdarzeniu do Vauxhall95 by zgłosić reklamację. Z początku napisał, że jest problem bo gwarancja obejmuje 7dni i że musi sprawdzić na poczcie kiedy dostarczono mi przesyłkę, a jak się rozkleił to mam sam go skleić bo jak twierdzi vauxhall95 ze środka nie mogło nic wypaść. Zmieściłem się w czasie gwarancji i otrzymałem zgodę na wysyłkę zaworu. Vauxhall95 po otrzymaniu n75 stwierdził, że nie odeśle z powrotem pieniędzy bo zawór jest nie kompletny. Napisałem swoje wnioski, że podczas rozdzielenia na 2 części ze środka zaworu musiało wszystko wypaść i nie jestem w stanie określić gdzie i kiedy to się stało. Niestety vauxhall95 tego nie rozumie i dalej stara się mi wmówić, że musiałem zniszczyć zawór (brak logiki, po co miałbym niszczyć zawór na którym miał śmigać samochód :/, dodam że po zauważeniu kleju zawór był montowany ze szczególną ostrożnością- każdemu chyba zależy żeby części w aucie były sprawne) pisząc o wciskaniu wężyków na chama i łamaniu tyko nie wiem czy chodziło tu o króćce, czy o coś innego(niżej będą cytaty prywatnych wiadomości gdzie będzie o tym wzmianka). Napisał również że trzeba się jakoś dogadać (ja byłem/jestem za) ale 100% kasy za to mi nie zwróci.

Końcem wszystkiego nie mam ani kasy z zakupu i ponownej wysyłki (choć nie jest to zawrotna kwota) ani n75, a jedyne co zyskałem to zszargane nerwy. Trochę się zawiodłem, wydawało się, że jest to osoba konkretna, z którą nie będzie żadnych problemów. Nie wiem co robić w tej sytuacji :(?

Zamieszczam cytaty z prywatnych wiadomości (wszystkie jakie posiadam):

zapytałem o zawór n75

-Vauxhall95: Mam.50zł

zapytałem o zdjęcie n75

-VAUXHALL95: z 10zł kw no zdjecie to chyba nie potrzebne wyglada jak kazdy jeden N75

-VAUXHALL95: Jeszcze zapytam ktory chcesz zaworek po czyszczeniu czy nie??

Ten po czyszczeniu lepiej od dołu wstaje i stabilniej trzyma cisnienei.

tu chyba pytałem o to dlaczego czyszczony będzie lepszy, coś w tym stylu (nie mam niestety tych wiadomości, nie zaznaczyłem jeszcze opcji archiwizacji wysyłanych wiadomości dlatego tego nie jestem pewny w 100% po prostu nie pamiętam dokładnie jak to pisałem - tak czy inaczej nie jest to aż tak ważne)

-Vauxhall95: Według mnie same plusy bo zawsze troszke syfu/oleju jest w nich po xx latach.

spytałem się o jeszcze jakąś część (mało ważne) i otrzymałem wiadomość

-Vauxhall95: nie mam.Dobra wysylam jutro ten lepszy - ta wiadomość została dostarczona 23.12.12r.

-Moja wiadomość:

Witam,

Zakupiłem niedawno zawór N75 do mojej a4 1.9tdi. Tak jak prosiłem, wysłał mi Pan ten lepszy(czyszczony, sprawny), niestety dziś zauważyłem podczas pomocy koledze przy odpalaniu auta z kabli, że N75 rozdzielił się na 2 części(klej musiał puścić :// ). W tym wypadku ubiegam się o reklamację i dojście do wspólnego porozumienia. Przez złe doświadczenia związane z zakupami używanych części zdecydowałem się na zakup N75 w ASO. Nie chcę robić afery, tylko proszę o zwrot gotówki na konto z którego dostał Pan przelew. Na Pana prośbę, jestem w stanie odesłać zawór N75 bez żadnego problemu. Mam nadzieję, że uda nam się dojść do porozumienia.

Czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam

-vauxhall95: Witam.Ja na tym zaworze jezdziłem długi czas i u mnie sie nie rozpadł.Niestety jest problem,bo okres gwarancji 7dni juz minał.

PS jezeli juz jakims cudem zawor sie rozkleil wystarczy go skleic czyms mocnym nie ma tak nic skomplikowanego a i nic nie mogło wypasc

-moja odpowiedź:

Jeżeli okres gwarancyjny trwa 7 dni to jeszcze się mieszczę w przedziale czasowym. Przesyłka przyszła 4-tego. Zgłoszenie było 11-stego a więc idealnie zmieściłem się w okresie gwarancyjnym. Tylko czy będzie Pan fair i przyjmie zgłoszenie?

-vauxhall95: Ok.Zaraz tylko sprawdze na poczcie kiedy paczka doszła do Pana.Jezeli jest tak jak pan mowi

To prosze odesłac zawor ja wtedy odesle pieniadze.

-ja: Mam jeszcze kopertę w której wysłał Pan zawór, tam jest przybita data. Mógłbym zrobić zdjęcie w celu potwierdzenia daty przysłania zaworu.

-Vauxhall95: Ok.Prosze wyslac zawór.

-ja: Proszę o dokładne dane do wysyłki.

Ciesze się, że się dogadaliśmy.

-Vauxhall95 podał dokładne dane

-ja: N75 wysłany, czekam na przelew na konto: tutaj dane . Z tego konta poszedł przelew na N75 więc wszystkie dane powinny być.

-tu vauxhall95 po zobaczeniu daty mojej wiadomości(tej wyżej) napisał: Dopiero teraz?? Bez jaj minał kolejny tydzien od rozmowy.

tutaj minęło 5 dni roboczych od wysłania wiadomości a nie wysłania paczki, co jest sprostowałem niżej. Druga sprawa, że przelew za zawór poszedł 21.12.12r a przesyłkę miałem w rękach dopiero 4.01.13r. ale to już mniejsza.

-ja: Nie dopiero teraz, wysłane wcześniej ale teraz miałem czas na spokojnie odpisać :). Vauxhall95 :/ dlaczego teraz czepiasz się o wszystko?

To nie moja wina, że taki zawór mi przysłałeś :/.

-dodałem po kilkunastu minutach: Mimo wszystko nie chcę się zrażać, bo to jednorazowy przypadek. Szukam manetki do FISa z przedlifta i tempomatu, masz może coś?

-vauxhall95: Nie mma.

-Vauxhall95: Czesc.Słuchaj n75 doszedł.Ale on wogole nei jest w całośći brak tłoczka/membrany.Ja wysłałem cały kompletny zawór.W dodatku działał dobra kit rozkleil sie,przyjme go ale teraz polowy najwazniejszych czesci nie ma.

-ja: logicznie myśląc to musiało powypadać a kiedy i gdzie to trudno określić. Zauważyłem że n75 jest w 2-ch częściach jak pomagałem koledze odpalać z kabli auto.

Jeżeli nie ma Pan danych do przelewu to podaje: tutaj pełne dane

-vauxhall95: W takim wypadku niestety nie mozemy tak tego załatwić.Bo po pierwsze zawór był sprawny wysłany,nawet oryginalny mozna ułamac/rozwalic(pomijajac juz to).A po drugie zawor przyszedł nie kompletny

-ja: to są żarty? skąd mam wziąć części które musiały wypaść jak się rozkleił, zawór klejony, nie wiem na czym ale na przyszłość od razu podpowiadam, że nie trzyma to dobrze jak podczas jazdy się rozkleiło i ze środka wszystko wypadło. Co teraz mam szukać w śniegu, nie wiadomo gdzie elementów ze środka N75? Gdzie tu jest trochę logiki? Słucham, co w takiej sytuacji w ogóle Pan chce zrobić prócz podniesienia mi ciśnienia? Nie rozumiem w ogóle dlaczego Pan tak robi?

-vauxhall95: Nie przesadzajmy z tymi panami.

Te czesci zeby wypadły trzebaby wyjac membrana z tlokiem inaczej nie wypadnie mozna wziasc zawor do gory nogami i szarpac i nie wypadnie.Na przyszłosc to ci powiem ze to jest plastik a nie rura wydechowa i trzeba sie obchodzic jak z plastikiem.Jak moze był na chama wpychane wezyki to wiadomo ze sie ułamie a wiem jak wchodza te wezyki na krocce.

Dlaczego tak robie.Kup od kogos z allegro rzecz i przyslij mu z powrotem 50% czesci i napisz o efektach

W tej sytuacji niewiem musimy sie jakos dogadac.Ale napewno 100% to ja za to kasy to nie zwroce.Chyba ze masz drugi zepsuty lecz kompletny zawor to przyslij listem i odsyłam Ci kase.

-ja: N75 nie był w żaden sposób szarpany!! No bo po co?! Nie kupiłem go po to żeby go zniszczyć tylko zamontować w aucie. Co mają wężyki do tego że zawór przedzielił się na 2 części w miejscu gdzie był klejony? Górna czapka oddzieliła się od dolnej części zaworu... Dlaczego Pan tak kombinuje? No musimy się dogadać, zawór miał być dobry, a jednak źle go Pan skleił i po montażu rozleciał się na 2 części, ze środka gdzieś to musiało wypaść. Nie rozumiem tylko dlaczego tyle problemów i takie kombinowanie :( :( :(.. myślałem, że na tym forum kupując rzecz będę pewny udanego zakupu a tu taka akcja...

-vauxhall95: To maja wezyki ze wsadzajac wezyk głowny nacisk idzie na laczenie czapki z obudowa.

Po drugie kto tu kombinuje nagle sie zawor sam odkleil a to kolega nie poczuł ze audi zamiast 110 koni ma nagle 30koni?? Dziwne a moze pech chciał ze ktos nie chcacy rozwalil a na cos trzeba było zwalic ale dobra ja oddam pieniadze.Tylko prosze o całosć ktora wyslalem bynajmniej w czesciach bo zawór jest dalej sprawny w całośći z tego co obejrzałem tylko trzeba go złączyć z powrotem bede miał na zapas.

Prosze nie zarzucać mi kombinowania bo sprzedałem wiecej czesci niz ma pan postów nabitych i nigdy problemow kazdy zadowolony.

-ja: Piszę Panu po raz kolejny, po co miałbym go odklejać... Co do odczucia, jest zima, a to oznacza różne warunki na drodze, nie zawsze była okazja docisnąć do 3 tysięcy obrotów na wysokim biegu. Zawór przy montażu był w jednej części, nie był rozwalony, na własne oczy widziałem i nie tylko ja. Dopiero po przejechaniu iluś km (nie potrafię właśnie stwierdzić ilu) przy zaglądnięciu pod maskę zauważyłem że zawór jest w 2-ch częściach. Nie jestem ... żeby na kogoś zwalać! Co to w ogóle za postawa! Odda Pan pieniądze jak prześle całość? Wysłałem przecież Pana zawór zdemontowany z auta i nie potrafię stwierdzić gdzie wypadł środek :/, nie mam osłony pod silnikiem więc myślę że niestety pewnie gdzieś to leży ale gdzie... nie da się tego określić :(:( jest to niemożliwe... Przedstawiam Panu fakty. Niby przyjął Pan zwrot ale jak już dostał zawór z powrotem to już coś jest nie tak... w tej chwili ja nie mam ani zaworu ani pieniędzy...

Co do postów, co to za wytłumaczenie że sprzedaje Pan więcej części niż ja mam postów... nie siedzę na forum dzień w dzień, nie mam na to czasu, posty nie świadczą o niczym.

Proszę o przemyślenie sprawy

Link to comment
Share on other sites

Drakio zakończył sprawę pozytywnie, w końcu zabrał opony i oddał pieniądze....

Link to comment
Share on other sites

to i ja napisze, chodzi o uzytkownika kamilj21

przed swietami już szukał sprzegla do swojego auta, zalozyl temat na forum o spalonym sprzegle i tam mu zaproponowalem caly komplet z dwumasem za 400zł, zastanawial sie i w koncu wział to sprzeglo ode mnie, a że zależało mu na czasie ja zaproponowałem że wyśle mu je, on sobie je sprawdzi żeby nie było i jak wszystko bedzie git przesle mi kase na konto

gdy sprzeglo doszlo po paru dniach, napisal że to sprzeglo jest srednie, że jest nie wiele lepsze niż to co ma teraz i w ogole zaczął wybrzydzać, więc mu napisałem żeby wysłał mi je spowrotem

i od tamtego poru słuch o nim zaginął, ostatnie logowanie 29 grudnia 12 roku... pisalem mu kilka wiadomosci co jakis czas, bez odzewu i bez sprzegła

mam nawet fakturke za kuriera z tamtego czasu z informacja do kogo i z czym paczka byla wyslana

Link to comment
Share on other sites

Przedstawienie sprawy:

Dokonałem zakupu zaworu n75 u vauxhall95, pokrótce opiszę co się stało. Prawie wszystko mam opisane na prywatnych wiadomościach, które na końcu zamieszczę. Miałem do wyboru jeden z 2-ch n75, różnica była taka, że jeden był czyszczony. Poprosiłem o lepszy(w domyśle czyszczony), nie wnikając w to ile czekałem na niego, przesyłka bezpiecznie do mnie dotarła. Nie dało się nie zauważyć, że zawór był klejony. Nie przeszkadzało mi to zupełnie, bo użytkownik mówił, że sprawny i sam na nim długo jeździł. Bez zastanawiania się, zawór został zamontowany w aucie. Wszystko gra, można ruszać w drogę. Ciężko było stwierdzić sprawność bez logów, nie jestem mechanikiem aby od razu rozpoznać czy n75 działa dobrze. Wiedziałem, że można to rozpoznać bez logów poprzez rozpędzenie auta tak aby na 4-tym biegu miał 3 tysiące obrotów/min. Nie zajmowałem się tym, przez warunki pogodowe. Dzień po montażu, kolega zadzwonić z prośbą o pomoc żeby odpalić mu auto od kabli. Gdy otworzyłem maskę zobaczyłem, że n75 jest przedzielone na 2 części, które wiszą osobno na wężykach. Pierwsza moja myśl to: klej musiał puścić. Napisałem o tym zdarzeniu do Vauxhall95 by zgłosić reklamację. Z początku napisał, że jest problem bo gwarancja obejmuje 7dni i że musi sprawdzić na poczcie kiedy dostarczono mi przesyłkę, a jak się rozkleił to mam sam go skleić bo jak twierdzi vauxhall95 ze środka nie mogło nic wypaść. Zmieściłem się w czasie gwarancji i otrzymałem zgodę na wysyłkę zaworu. Vauxhall95 po otrzymaniu n75 stwierdził, że nie odeśle z powrotem pieniędzy bo zawór jest nie kompletny. Napisałem swoje wnioski, że podczas rozdzielenia na 2 części ze środka zaworu musiało wszystko wypaść i nie jestem w stanie określić gdzie i kiedy to się stało. Niestety vauxhall95 tego nie rozumie i dalej stara się mi wmówić, że musiałem zniszczyć zawór (brak logiki, po co miałbym niszczyć zawór na którym miał śmigać samochód :/, dodam że po zauważeniu kleju zawór był montowany ze szczególną ostrożnością- każdemu chyba zależy żeby części w aucie były sprawne) pisząc o wciskaniu wężyków na chama i łamaniu tyko nie wiem czy chodziło tu o króćce, czy o coś innego(niżej będą cytaty prywatnych wiadomości gdzie będzie o tym wzmianka). Napisał również że trzeba się jakoś dogadać (ja byłem/jestem za) ale 100% kasy za to mi nie zwróci.

Końcem wszystkiego nie mam ani kasy z zakupu i ponownej wysyłki (choć nie jest to zawrotna kwota) ani n75, a jedyne co zyskałem to zszargane nerwy. Trochę się zawiodłem, wydawało się, że jest to osoba konkretna, z którą nie będzie żadnych problemów. Nie wiem co robić w tej sytuacji :(?

Zamieszczam cytaty z prywatnych wiadomości (wszystkie jakie posiadam):

zapytałem o zawór n75

-Vauxhall95: Mam.50zł

zapytałem o zdjęcie n75

-VAUXHALL95: z 10zł kw no zdjecie to chyba nie potrzebne wyglada jak kazdy jeden N75

-VAUXHALL95: Jeszcze zapytam ktory chcesz zaworek po czyszczeniu czy nie??

Ten po czyszczeniu lepiej od dołu wstaje i stabilniej trzyma cisnienei.

tu chyba pytałem o to dlaczego czyszczony będzie lepszy, coś w tym stylu (nie mam niestety tych wiadomości, nie zaznaczyłem jeszcze opcji archiwizacji wysyłanych wiadomości dlatego tego nie jestem pewny w 100% po prostu nie pamiętam dokładnie jak to pisałem - tak czy inaczej nie jest to aż tak ważne)

-Vauxhall95: Według mnie same plusy bo zawsze troszke syfu/oleju jest w nich po xx latach.

spytałem się o jeszcze jakąś część (mało ważne) i otrzymałem wiadomość

-Vauxhall95: nie mam.Dobra wysylam jutro ten lepszy - ta wiadomość została dostarczona 23.12.12r.

-Moja wiadomość:

Witam,

Zakupiłem niedawno zawór N75 do mojej a4 1.9tdi. Tak jak prosiłem, wysłał mi Pan ten lepszy(czyszczony, sprawny), niestety dziś zauważyłem podczas pomocy koledze przy odpalaniu auta z kabli, że N75 rozdzielił się na 2 części(klej musiał puścić :// ). W tym wypadku ubiegam się o reklamację i dojście do wspólnego porozumienia. Przez złe doświadczenia związane z zakupami używanych części zdecydowałem się na zakup N75 w ASO. Nie chcę robić afery, tylko proszę o zwrot gotówki na konto z którego dostał Pan przelew. Na Pana prośbę, jestem w stanie odesłać zawór N75 bez żadnego problemu. Mam nadzieję, że uda nam się dojść do porozumienia.

Czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam

-vauxhall95: Witam.Ja na tym zaworze jezdziłem długi czas i u mnie sie nie rozpadł.Niestety jest problem,bo okres gwarancji 7dni juz minał.

PS jezeli juz jakims cudem zawor sie rozkleil wystarczy go skleic czyms mocnym nie ma tak nic skomplikowanego a i nic nie mogło wypasc

-moja odpowiedź:

Jeżeli okres gwarancyjny trwa 7 dni to jeszcze się mieszczę w przedziale czasowym. Przesyłka przyszła 4-tego. Zgłoszenie było 11-stego a więc idealnie zmieściłem się w okresie gwarancyjnym. Tylko czy będzie Pan fair i przyjmie zgłoszenie?

-vauxhall95: Ok.Zaraz tylko sprawdze na poczcie kiedy paczka doszła do Pana.Jezeli jest tak jak pan mowi

To prosze odesłac zawor ja wtedy odesle pieniadze.

-ja: Mam jeszcze kopertę w której wysłał Pan zawór, tam jest przybita data. Mógłbym zrobić zdjęcie w celu potwierdzenia daty przysłania zaworu.

-Vauxhall95: Ok.Prosze wyslac zawór.

-ja: Proszę o dokładne dane do wysyłki.

Ciesze się, że się dogadaliśmy.

-Vauxhall95 podał dokładne dane

-ja: N75 wysłany, czekam na przelew na konto: tutaj dane . Z tego konta poszedł przelew na N75 więc wszystkie dane powinny być.

-tu vauxhall95 po zobaczeniu daty mojej wiadomości(tej wyżej) napisał: Dopiero teraz?? Bez jaj minał kolejny tydzien od rozmowy.

tutaj minęło 5 dni roboczych od wysłania wiadomości a nie wysłania paczki, co jest sprostowałem niżej. Druga sprawa, że przelew za zawór poszedł 21.12.12r a przesyłkę miałem w rękach dopiero 4.01.13r. ale to już mniejsza.

-ja: Nie dopiero teraz, wysłane wcześniej ale teraz miałem czas na spokojnie odpisać :). Vauxhall95 :/ dlaczego teraz czepiasz się o wszystko?

To nie moja wina, że taki zawór mi przysłałeś :/.

-dodałem po kilkunastu minutach: Mimo wszystko nie chcę się zrażać, bo to jednorazowy przypadek. Szukam manetki do FISa z przedlifta i tempomatu, masz może coś?

-vauxhall95: Nie mma.

-Vauxhall95: Czesc.Słuchaj n75 doszedł.Ale on wogole nei jest w całośći brak tłoczka/membrany.Ja wysłałem cały kompletny zawór.W dodatku działał dobra kit rozkleil sie,przyjme go ale teraz polowy najwazniejszych czesci nie ma.

-ja: logicznie myśląc to musiało powypadać a kiedy i gdzie to trudno określić. Zauważyłem że n75 jest w 2-ch częściach jak pomagałem koledze odpalać z kabli auto.

Jeżeli nie ma Pan danych do przelewu to podaje: tutaj pełne dane

-vauxhall95: W takim wypadku niestety nie mozemy tak tego załatwić.Bo po pierwsze zawór był sprawny wysłany,nawet oryginalny mozna ułamac/rozwalic(pomijajac juz to).A po drugie zawor przyszedł nie kompletny

-ja: to są żarty? skąd mam wziąć części które musiały wypaść jak się rozkleił, zawór klejony, nie wiem na czym ale na przyszłość od razu podpowiadam, że nie trzyma to dobrze jak podczas jazdy się rozkleiło i ze środka wszystko wypadło. Co teraz mam szukać w śniegu, nie wiadomo gdzie elementów ze środka N75? Gdzie tu jest trochę logiki? Słucham, co w takiej sytuacji w ogóle Pan chce zrobić prócz podniesienia mi ciśnienia? Nie rozumiem w ogóle dlaczego Pan tak robi?

-vauxhall95: Nie przesadzajmy z tymi panami.

Te czesci zeby wypadły trzebaby wyjac membrana z tlokiem inaczej nie wypadnie mozna wziasc zawor do gory nogami i szarpac i nie wypadnie.Na przyszłosc to ci powiem ze to jest plastik a nie rura wydechowa i trzeba sie obchodzic jak z plastikiem.Jak moze był na chama wpychane wezyki to wiadomo ze sie ułamie a wiem jak wchodza te wezyki na krocce.

Dlaczego tak robie.Kup od kogos z allegro rzecz i przyslij mu z powrotem 50% czesci i napisz o efektach

W tej sytuacji niewiem musimy sie jakos dogadac.Ale napewno 100% to ja za to kasy to nie zwroce.Chyba ze masz drugi zepsuty lecz kompletny zawor to przyslij listem i odsyłam Ci kase.

-ja: N75 nie był w żaden sposób szarpany!! No bo po co?! Nie kupiłem go po to żeby go zniszczyć tylko zamontować w aucie. Co mają wężyki do tego że zawór przedzielił się na 2 części w miejscu gdzie był klejony? Górna czapka oddzieliła się od dolnej części zaworu... Dlaczego Pan tak kombinuje? No musimy się dogadać, zawór miał być dobry, a jednak źle go Pan skleił i po montażu rozleciał się na 2 części, ze środka gdzieś to musiało wypaść. Nie rozumiem tylko dlaczego tyle problemów i takie kombinowanie :( :( :(.. myślałem, że na tym forum kupując rzecz będę pewny udanego zakupu a tu taka akcja...

-vauxhall95: To maja wezyki ze wsadzajac wezyk głowny nacisk idzie na laczenie czapki z obudowa.

Po drugie kto tu kombinuje nagle sie zawor sam odkleil a to kolega nie poczuł ze audi zamiast 110 koni ma nagle 30koni?? Dziwne a moze pech chciał ze ktos nie chcacy rozwalil a na cos trzeba było zwalic ale dobra ja oddam pieniadze.Tylko prosze o całosć ktora wyslalem bynajmniej w czesciach bo zawór jest dalej sprawny w całośći z tego co obejrzałem tylko trzeba go złączyć z powrotem bede miał na zapas.

Prosze nie zarzucać mi kombinowania bo sprzedałem wiecej czesci niz ma pan postów nabitych i nigdy problemow kazdy zadowolony.

-ja: Piszę Panu po raz kolejny, po co miałbym go odklejać... Co do odczucia, jest zima, a to oznacza różne warunki na drodze, nie zawsze była okazja docisnąć do 3 tysięcy obrotów na wysokim biegu. Zawór przy montażu był w jednej części, nie był rozwalony, na własne oczy widziałem i nie tylko ja. Dopiero po przejechaniu iluś km (nie potrafię właśnie stwierdzić ilu) przy zaglądnięciu pod maskę zauważyłem że zawór jest w 2-ch częściach. Nie jestem ... żeby na kogoś zwalać! Co to w ogóle za postawa! Odda Pan pieniądze jak prześle całość? Wysłałem przecież Pana zawór zdemontowany z auta i nie potrafię stwierdzić gdzie wypadł środek :/, nie mam osłony pod silnikiem więc myślę że niestety pewnie gdzieś to leży ale gdzie... nie da się tego określić :(:( jest to niemożliwe... Przedstawiam Panu fakty. Niby przyjął Pan zwrot ale jak już dostał zawór z powrotem to już coś jest nie tak... w tej chwili ja nie mam ani zaworu ani pieniędzy...

Co do postów, co to za wytłumaczenie że sprzedaje Pan więcej części niż ja mam postów... nie siedzę na forum dzień w dzień, nie mam na to czasu, posty nie świadczą o niczym.

Proszę o przemyślenie sprawy

Adekwatnie po zobaczeniu tego postu rowniez mam cos do dodania:

Paczka dotarła do kolegi 4.01 do mnie napisał o sprawie 11.01(lecz wyzej pisze ze juz na drugi dzien zobaczyl ze jest odklejone).

Po kolejnym tygodniu 18.01 pisze ze dopiero paczke wysłał i tak faktem paczka doszła 21.01 wraz z 1/2 zaworu.

Paczka została wysłana w grudniu a doszła do mnie dopiero po prawie miesiącu!!!!! w dodatku nie kompletna.

W dodatku miałem drugi zawór cały to kolega juz od poczatku zaznaczył ze nie chce wiec juz wydało to sie dziwne.A dodatkowo jak zawór sie odklei to wogole turbo nie ma i pod dobra gorke nie ma rady podjechania.Czego kolega pewnie tez nie zauważyl bo zauwazyles tylko jak rozwaliles zawor na cos trzeba zwalic.

A do Ciebie kolega SIŁA pisząc tutaj ze ja cie oszukałem(nazwa wątku) jest troche nie na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Napisałem gdy miałem czas na spokojnie usiąść, nie przebywam przed komputerem dzień w dzień.

Wysłałem Ci wszystko co zostało z zaworu, nie wiem gdzie i kiedy wypadło wszystko ze środka zaworu to jak miałem Ci wysłać całość? Chodzić po mieście i szukać części, gdzie wypadł środek? Przed zakupem jeździłem na zepsutym N75, dlatego kupiłem od Ciebie żeby naprawić tą usterkę, jakoś pod górkę podjeżdżałem, chyba przesadzasz z tym pojazdem. No chyba, że chodzi Ci o jakąś konkretną górkę. Jak miałem rozwalić zawór?!?! Jak kupujesz coś co montujesz w aucie rozwalasz?! Gdzie tu myślenie? Sprawę przedstawiłem jak było, zamontowany n75 na aucie był cały, po zaglądnięciu pod maskę zauważyłem, że wiszą 2 części na wężykach. Ty starasz się mi wmówić, że było inaczej, dlatego od razu podchodzę do tematu że mnie oszukujesz. Nie wiem, mam Ci tu przysięgać czy co?!

Staram się być wyrozumiały bo może spotkałeś się z oszustami i kombinatorami ale... NIE TU!! To forum jest właśnie po to, by każdy był pewny tego co kupuje.

Link to comment
Share on other sites

to i ja napisze, chodzi o uzytkownika kamilj21

przed swietami już szukał sprzegla do swojego auta, zalozyl temat na forum o spalonym sprzegle i tam mu zaproponowalem caly komplet z dwumasem za 400zł, zastanawial sie i w koncu wział to sprzeglo ode mnie, a że zależało mu na czasie ja zaproponowałem że wyśle mu je, on sobie je sprawdzi żeby nie było i jak wszystko bedzie git przesle mi kase na konto

gdy sprzeglo doszlo po paru dniach, napisal że to sprzeglo jest srednie, że jest nie wiele lepsze niż to co ma teraz i w ogole zaczął wybrzydzać, więc mu napisałem żeby wysłał mi je spowrotem

i od tamtego poru słuch o nim zaginął, ostatnie logowanie 29 grudnia 12 roku... pisalem mu kilka wiadomosci co jakis czas, bez odzewu i bez sprzegła

mam nawet fakturke za kuriera z tamtego czasu z informacja do kogo i z czym paczka byla wyslana

Moja sprawa już została niejako rozwiązana i wszystko zostało wyjaśnione, kamil nie jest oszustem

Wystukane z Pegasusa

Link to comment
Share on other sites

pewien czas temu szukałem opon 18"

natknąłem się na ogłoszenie użytkownika bartosz85

pt."[h=2]OPONY LETNIE 225/40/18 TRIANGLE 5mm okolo bierznika"[/h]

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/opony-letnie-225-40-18-triangle-5mm-okolo-bierznika-260228/

cena została ustalona na 250 zł + 30 zł wysyłka za KOMPLET

kaska została przelana, oczekiwania na opony 2 dni.... i wtedy zostałem zaskoczony kiedy Listonosz przynosi mi opony w ilości 2

szybki telefon do sprzedającego i tak zgadza sie wszystko ... zakupiłem 2 opony ze świadomością zakupu kompletu

Sprzedający upierając się starał mi sie wpoić, że za ową kwotę nie da się kupić kompletu opon i nie jeździłem chyba nigdy na 18", że cen nie znam itp. itd

podając linka do aukcji ww. opon lecz w ogłoszeniu nie było wzmianki ani słowa o tej aukcji

Na koniec zaproponował mi, że odda mi pieniądze za opony, przyjmie je spowrotem ale koszt przesyłki ponosze ja.

Po wszystkim chciał trochę zmienić charakter ogłoszenia i je przeprawił o te znaczące słowa Cena 290 zl za komplet. (2 SZTUKI)

ogłoszenie teraźniejsze

zmienione.jpg

ogłoszenie przed edycją, w dniu odebrania paczki

talib_opony.jpg

Robiłem różne interesy z wieloma użytkownikami forum, sam jestem w klubie już od 7 lat i sytuacja taka zdarzyła się mi po raz pierwszy ( mam nadzieje, że ostatni )

Opony zostawiam ze względu na dobry stan, lecz świadomość gdzie kupowałem KOMPLET OPON ( 4 szt.) a dostaje PARE ( 2szt.) bardzo mnie wkur*iła

Tak wiem, mogłem zapytać konkretnie ILE SZTUK OBEJMUJE WW. KOMPLET lecz z doświadczenia gdzie sam jestem kierowcą zawodowym KOMPLET w samochodzie osobowym oznacza SZTUK CZTERY

Link to comment
Share on other sites

pewien czas temu szukałem opon 18"

natknąłem się na ogłoszenie użytkownika bartosz85

pt."OPONY LETNIE 225/40/18 TRIANGLE 5mm okolo bierznika"

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/opony-letnie-225-40-18-triangle-5mm-okolo-bierznika-260228/

cena została ustalona na 250 zł + 30 zł wysyłka za KOMPLET

kaska została przelana, oczekiwania na opony 2 dni.... i wtedy zostałem zaskoczony kiedy Listonosz przynosi mi opony w ilości 2

szybki telefon do sprzedającego i tak zgadza sie wszystko ... zakupiłem 2 opony ze świadomością zakupu kompletu

Sprzedający upierając się starał mi sie wpoić, że za ową kwotę nie da się kupić kompletu opon i nie jeździłem chyba nigdy na 18", że cen nie znam itp. itd

podając linka do aukcji ww. opon lecz w ogłoszeniu nie było wzmianki ani słowa o tej aukcji

Na koniec zaproponował mi, że odda mi pieniądze za opony, przyjmie je spowrotem ale koszt przesyłki ponosze ja.

Po wszystkim chciał trochę zmienić charakter ogłoszenia i je przeprawił o te znaczące słowa Cena 290 zl za komplet. (2 SZTUKI)

ogłoszenie teraźniejsze

http://s7.postimage.org/4gizwz4hz/zmienione.jpg

ogłoszenie przed edycją, w dniu odebrania paczki

http://s13.postimage.org/jy33n6wub/talib_opony.jpg

Robiłem różne interesy z wieloma użytkownikami forum, sam jestem w klubie już od 7 lat i sytuacja taka zdarzyła się mi po raz pierwszy ( mam nadzieje, że ostatni )

Opony zostawiam ze względu na dobry stan, lecz świadomość gdzie kupowałem KOMPLET OPON ( 4 szt.) a dostaje PARE ( 2szt.) bardzo mnie wkur*iła

Tak wiem, mogłem zapytać konkretnie ILE SZTUK OBEJMUJE WW. KOMPLET lecz z doświadczenia gdzie sam jestem kierowcą zawodowym KOMPLET w samochodzie osobowym oznacza SZTUK CZTERY

Kolego Talib1990

nie chciałem się wtrącać w spory pomiędzy kupującymi, a sprzedającymi ale chyba trochę poniosły emocję i zbyt pochopnie posądzasz bartosza85 o oszustwo, doszło do nieporozumienia między wami ty nie dopytałeś, a on był przekonany że oczywistym jest, iż chodzi o 2szt.

w aukcji jest napisane że będzie zmieniał przód na większe, więc na przykład mi to dało by do myślenia, że może chodzić o komplet 2szt z przedniej osi i bym dokładnie podpytał.

Link to comment
Share on other sites

pewien czas temu szukałem opon 18"

natknąłem się na ogłoszenie użytkownika bartosz85

pt."OPONY LETNIE 225/40/18 TRIANGLE 5mm okolo bierznika"

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/opony-letnie-225-40-18-triangle-5mm-okolo-bierznika-260228/

cena została ustalona na 250 zł + 30 zł wysyłka za KOMPLET

kaska została przelana, oczekiwania na opony 2 dni.... i wtedy zostałem zaskoczony kiedy Listonosz przynosi mi opony w ilości 2

szybki telefon do sprzedającego i tak zgadza sie wszystko ... zakupiłem 2 opony ze świadomością zakupu kompletu

Sprzedający upierając się starał mi sie wpoić, że za ową kwotę nie da się kupić kompletu opon i nie jeździłem chyba nigdy na 18", że cen nie znam itp. itd

podając linka do aukcji ww. opon lecz w ogłoszeniu nie było wzmianki ani słowa o tej aukcji

Na koniec zaproponował mi, że odda mi pieniądze za opony, przyjmie je spowrotem ale koszt przesyłki ponosze ja.

Po wszystkim chciał trochę zmienić charakter ogłoszenia i je przeprawił o te znaczące słowa Cena 290 zl za komplet. (2 SZTUKI)

ogłoszenie teraźniejsze

http://s7.postimage.org/4gizwz4hz/zmienione.jpg

ogłoszenie przed edycją, w dniu odebrania paczki

http://s13.postimage.org/jy33n6wub/talib_opony.jpg

Robiłem różne interesy z wieloma użytkownikami forum, sam jestem w klubie już od 7 lat i sytuacja taka zdarzyła się mi po raz pierwszy ( mam nadzieje, że ostatni )

Opony zostawiam ze względu na dobry stan, lecz świadomość gdzie kupowałem KOMPLET OPON ( 4 szt.) a dostaje PARE ( 2szt.) bardzo mnie wkur*iła

Tak wiem, mogłem zapytać konkretnie ILE SZTUK OBEJMUJE WW. KOMPLET lecz z doświadczenia gdzie sam jestem kierowcą zawodowym KOMPLET w samochodzie osobowym oznacza SZTUK CZTERY

Kolego Talib1990

nie chciałem się wtrącać w spory pomiędzy kupującymi, a sprzedającymi ale chyba trochę poniosły emocję i zbyt pochopnie posądzasz bartosza85 o oszustwo, doszło do nieporozumienia między wami ty nie dopytałeś, a on był przekonany że oczywistym jest, iż chodzi o 2szt.

w aukcji jest napisane że będzie zmieniał przód na większe, więc na przykład mi to dało by do myślenia, że może chodzić o komplet 2szt z przedniej osi i bym dokładnie podpytał.

ale jesli było w ogłoszeniu komplet to KOMPLET.ja tez bym myslał że komplet a nie w moim interesie sie domyślać że ktos tam zmiena opony i na przód chce inne itp.itd.a tym bardziej że bartosz85 wmawiał mu że nie da sie w tej cenie kupic 18''...mniejsza o to.miał byc komplet czyli w rozumieniu kazdego kierowcy 4 sztuki.

Link to comment
Share on other sites

pewien czas temu szukałem opon 18"

natknąłem się na ogłoszenie użytkownika bartosz85

pt."OPONY LETNIE 225/40/18 TRIANGLE 5mm okolo bierznika"

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/opony-letnie-225-40-18-triangle-5mm-okolo-bierznika-260228/

cena została ustalona na 250 zł + 30 zł wysyłka za KOMPLET

kaska została przelana, oczekiwania na opony 2 dni.... i wtedy zostałem zaskoczony kiedy Listonosz przynosi mi opony w ilości 2

szybki telefon do sprzedającego i tak zgadza sie wszystko ... zakupiłem 2 opony ze świadomością zakupu kompletu

Sprzedający upierając się starał mi sie wpoić, że za ową kwotę nie da się kupić kompletu opon i nie jeździłem chyba nigdy na 18", że cen nie znam itp. itd

podając linka do aukcji ww. opon lecz w ogłoszeniu nie było wzmianki ani słowa o tej aukcji

Na koniec zaproponował mi, że odda mi pieniądze za opony, przyjmie je spowrotem ale koszt przesyłki ponosze ja.

Po wszystkim chciał trochę zmienić charakter ogłoszenia i je przeprawił o te znaczące słowa Cena 290 zl za komplet. (2 SZTUKI)

ogłoszenie teraźniejsze

http://s7.postimage.org/4gizwz4hz/zmienione.jpg

ogłoszenie przed edycją, w dniu odebrania paczki

http://s13.postimage.org/jy33n6wub/talib_opony.jpg

Robiłem różne interesy z wieloma użytkownikami forum, sam jestem w klubie już od 7 lat i sytuacja taka zdarzyła się mi po raz pierwszy ( mam nadzieje, że ostatni )

Opony zostawiam ze względu na dobry stan, lecz świadomość gdzie kupowałem KOMPLET OPON ( 4 szt.) a dostaje PARE ( 2szt.) bardzo mnie wkur*iła

Tak wiem, mogłem zapytać konkretnie ILE SZTUK OBEJMUJE WW. KOMPLET lecz z doświadczenia gdzie sam jestem kierowcą zawodowym KOMPLET w samochodzie osobowym oznacza SZTUK CZTERY

Kolego Talib1990

nie chciałem się wtrącać w spory pomiędzy kupującymi, a sprzedającymi ale chyba trochę poniosły emocję i zbyt pochopnie posądzasz bartosza85 o oszustwo, doszło do nieporozumienia między wami ty nie dopytałeś, a on był przekonany że oczywistym jest, iż chodzi o 2szt.

w aukcji jest napisane że będzie zmieniał przód na większe, więc na przykład mi to dało by do myślenia, że może chodzić o komplet 2szt z przedniej osi i bym dokładnie podpytał.

ale jesli było w ogłoszeniu komplet to KOMPLET.ja tez bym myslał że komplet a nie w moim interesie sie domyślać że ktos tam zmiena opony i na przód chce inne itp.itd.a tym bardziej że bartosz85 wmawiał mu że nie da sie w tej cenie kupic 18''...mniejsza o to.miał byc komplet czyli w rozumieniu kazdego kierowcy 4 sztuki.

zgadza sie komplet to komplet a komplet = 4 a dwie to para proste jak budowa cepa ! i na dodatek w ostaniej chwili nie zmienial by ogloszenia haha

Link to comment
Share on other sites

ja chcialem ostrzec przed panem JawoR36, juz musze to tu napisac bo dziala mi gosc na nerwach.

Zalozylem temat w dziale Kupie, ze potrzebuje mikrowlaczniki do avanta B5, w/w kolega odpowiedzial po paru chwilach ze takowe posiada.

Takze poprosilem o dane do przelewu (chodzilo o kwote 50zl z KW) - otrzymalem je doslownie po paru minutach.

i od momentu otrzymania przelewu (przelew zrobilem 7 maja) przestal sie odzywac, na PW nie odpisuje, a jak w jego temacie na sprzedam czesci napisalem kiedy ma zamiar wyslac towar to pali glupa, ze nie wie o co chodzi.

Takze radze uwazac, bo jak widze na forum chetnie odpowiada na wszystkie potrzeby innych uzytkownikow w dziale Kupie.

Link to comment
Share on other sites

Ja też zostałem oszukany przez kolegę JawoR36 szukałem gołego tunelu 2 din czarny on napisał że ma taki i chce za niego 100 zł więc przelałem mu kasę na konto po 2 tygodniach braku paczki napisałem mu co jest z moim tunelem nic nie odpisywał więc mu wysłałem jeszcze kilka wiadomości odpisał że nie ma czarnego tylko szary i może mi oddać kasę zgodziłem się poczekałem z 2 tygodnie i kasy nie było na koncie napisałem do niego on odpisał że mi wysłał kasę i tak oto naciągnoł mnie na stówkę. Poza tym znalazłem go na alledrogo użytkownik " BlackAngel_Is_Me " i tam ma wystawione taki tunel więc ściemniał że nie ma odradza zakupy u niego.

Link to comment
Share on other sites

Ponowie tutaj wiadomosc z jednego z tematow

Istnieje takie cos jak telefon i jak na tym telefonie wykreci sie numer moj, to polaczy Was od z moja osoba, z ktora to z pewnoscia wszystko sie wyjasni i zalatwi. Jak wiecie PW to nie najskuteczniejsza droga, paczki tez nie zawsze ida 2 dni, dojda do tego jeszcze losowe rzeczy i pojawia sie problem. Nikt nie jest idealny, ale jakbyscie zamiast tyle narzekac na forum chwycili za telefon jak kazdy normalny klient pogadali, to z pewnoscia by takiej sytuacji nie bylo. Dodatkowo istnieje tez paczka pobraniowa, zakupy przez allegro i ow wlasnie telefon.

Podam tutaj email [email protected]

Wszyscy, ktorzy maja jakas nie rostrzygnieta sprawe ze mna itp. Prosze o kontakt ow emailowy, podanie ewentualnie danych do wysylki, numeru konta do zwrotu itp. Postaram sie jak najszybciej rozstzygnac problem. Zostawcie tez nr tel do siebie.

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jawor a ja Ci wytłumaczę pewną rzecz. Kupujący i sprzedający dokonują transakcji. Jeżeli ktoś przelewa pieniądze na konto to dopełnia swojej części umowy. Może kupujący ma jeszcze łaskawie dzwonić czy jego towar został łaskawie wysłany ?? Jak ktoś nie jest w stanie dopełnić transakcji niech nie zawraca d... innym i nie marnuje ich czasu.

Link to comment
Share on other sites

Jawor a ja Ci wytłumaczę pewną rzecz. Kupujący i sprzedający dokonują transakcji. Jeżeli ktoś przelewa pieniądze na konto to dopełnia swojej części umowy. Może kupujący ma jeszcze łaskawie dzwonić czy jego towar został łaskawie wysłany ?? Jak ktoś nie jest w stanie dopełnić transakcji niech nie zawraca d... innym i nie marnuje ich czasu.

To sa odosobnione wypadki jak np nie mam danych do wysylki, dostane przelew i nie mam do kogo go sobie przykleic, nie mam danych na pw. A co w przypadku jak towar wyslany a poczta stwarza problem, to tez moja wina? Przeciez ja nie bede sprawdzac kazdej wyslanej paczki czy jeszcze idzie, czy juz dotarla itp. Jak cos nie dojdzie, to kupujacy sie ma kontaktowac.

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...