-
[B5 AHL] Nie taki znowu typowy Szarak - AVUS
ladnie wyglada ten szaraczek
-
Szczyrka/Wydaje odglos pompa wtryskowa, swieci kontrola swiec- auto nie odpala
bardzo żadko to sie zdarza ,te kompy sa praktycznie nie zniszczalne ,chyba ze coś nie halo z ładowaniem ,masą i wtedy dzieją sie cyrki z kompem aż padnie ale serio to bardzo żadko sie zdarza . jak bedziesz potrzebował kompa to pisz bo mam jakies ok dzis sie dowiem co i jak ma mi dac znac, jak cos to sie odezwie, ja w aucie nic nie grzebałem bo mam je krotko cyrki moze i sa bo co jakis czas mi pokazuje ze malo plynu hamulcowego a jest w pelni ma to taki ogarniety gosc wiec czuje ze da rade a pompa przestala cykac i wezyka w zoltym koleczku tez nie ma na liczniku samo przestalo poogladal itp i sam powiedzial ze to napewno nie te suterki wczoraj mi zadzownil i mowi ze sterownik silnika padl na 100% fury u niego takie stoja ze ludzie musza miec zaufanie ze dobry fachowiec jak cos bede wiedział wiecej bede pisac mam nadzieje ze po naprawie bedzie smigac autko ---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ---------- jak wyzej napsaiłem nie dlubałem bo mam auto hm.. 2-3 miechy a z poprzednimi audi nie mialem problemu biorac pod uwage na to ze to moje 4 audi a4 b5
-
Szczyrka/Wydaje odglos pompa wtryskowa, swieci kontrola swiec- auto nie odpala
bezpieczniki ogladalem sa spoko jutro wymienie filtr paliwa i sie okaze ---------- Post dopisany 07-07-2014 at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2014 at 11:09 ---------- sterownik silnika zmarł
-
Szczyrka/Wydaje odglos pompa wtryskowa, swieci kontrola swiec- auto nie odpala
nie wiadomo czy zapchany ale pompa wtryskowa glosno cyka caly dzien jezdzilem normlanie pojechalem do pracy auto stalo 8h wsiadam a tu pokazala sie kontrolka ten wezyk i miga caly czas przekrecam a tu lipa nie odpala w pon wymienie filtr jak to nic nie da to mega lipa wogole zaczelo wszystko wariowac lampy mi sie wylaczaja jedna chodzi chwile wylacza sie druga mryga pokazuje mi ze nie mam oleju na fisie i plynu hamulcowego, oczywiscie wszystko jest kontrolowane olej na bagnecie jest plyn hamulcowy tez
-
Szczyrka/Wydaje odglos pompa wtryskowa, swieci kontrola swiec- auto nie odpala
ta kontrolka tego wezyka nie swieci caly czas tylko miga
-
Fotele audi a4 b5 lift czy maja jakaś regulacje elektroniczna?
nie ten dział !!!!!!!!
-
[ALL B5] by Daduś
zmiany jak najbardziej na plus !!! juz jest b.dobrze ale moze byc lepiej
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
jest kosa auto zwraca uwage i to bardzo duza, wyglada bardzo ładnie i ze smakiem jedyni ta tablica troche drazni oko ;p
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
krotko mowiac fura kozak !! i na 17 stkach wyglada idealnie
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
no no ładnie ładnie ale sie tu pozmieniało
-
[ALL B5] CZIKITA big REACTIVATION A4 B5 optic RS
z tego co wiem to twoje auto jest zolte wiec ostanie zdjecie tego srodka to fejk znaleziony na google/grafika bo czerwony kolor ma nadwozie przy otwarych drzwiach nad progiem pozdro
-
[B5 AKN]A4 by konus Vol.2 Powolne odchamianie dziada
póki co żadnego zdjęcia nie widać
-
[ALL B5] Audi S4
no i z zewnątrz auto odzyskało dawny blask +10 do wygladu
-
[ALL B5] Audi S4
dokładnie to juz jest nudne, robi sie wies tjuning taka eSe tak zepsuć;/
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
jest kozacko dobrze to wyglada jak szybko nie jezdzisz to ci ta moc nie przeszkadza wiec nie ma co nad tym silnikiem debatowac pozatym na tej glebie po wiekszosci slaskich drogach trudno szybko jezdzic