-
-
Szarpnięcie przy dodawaniu i odejmowaniu gazu
bardzo prawdopodobne, że to mogą być zużyte przeguby wewnętrzne. Wahacze nie mają wiele do szarpnięcia przy dodaniu i odpuszczeniu pedału gazu.
-
Nie włącza się klimatyzacja.
klima się nie włączy jeśli temperatura powietrza na zewnątrz spadnie poniżej 5 stopni. Tak jest zrobiona klima w B5 i to normalne
-
Klimatyzacja w A4 B5 słabo chłodzi
odsmażam kotleta gdzie ten dławik znajduję się w przedlifcie?
-
Szarpanie przy puszczeniu i dodaniu gazu w Audi A4 B5 1.8
też obstawiałbym przeguby wewnętrzne
-
A4 B5 AFN+ by mapper
a jak wygląda montaż dwumasy do 1z?
-
Przekładka ogrzewania manual na klimatronic
niebawem sam będę przekładał klime więc będę pisał co i jak
-
Brzęczenie spreżąrki
najprawdopodobniej padnięte łożyska w sprężarce
-
Dodanie klimy do auta
Ale jak mam calutka kompletna wiazke ze wszystkimi wtyczkami to duzo jest rzezby zeby podlaczyc? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Dodanie klimy do auta
Mini_Tytan pisz co i jak, jakie miałeś u siebie problemy z dołożeniem ja mam kupioną a4 z takim samym silnikiem jak mój czyli 1z i z tego samego rocznika czyli 95 i będę z niej przekładał do siebie kompletną klimę z klimatronikiem. Dobrze byłoby wiedzieć na jakie problemy muszę sie przygotować
-
Hak - płyta podłogowa
pasuje do sedana jak i kombi. Mam na sprzedaz aktualnie hak w 100% sprawny firmy Steinhof jak bys byl zainteresowany Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Problemy z dopiero co wyrezaną klimą.
podłączam się do pytania
-
A4 B5 1.8 ADR 18"
fajne lapmy
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
- [B5 1Z] A4 TDi
widzę mój parch- Końcówki wydechu Do AFN-a
wejdą bez problemu tylko musisz podciąć stare rurki i przyspawać te nowe końcówki bo inaczej jak je tylko przykręcisz to Ci po 5km odpadną - [B5 1Z] A4 TDi