-
Luzy na półosi,krzyżak ?
ktos cos?
-
Luzy na półosi,krzyżak ?
poduszki silnika i skrzyni nowe wymienione
-
Luzy na półosi,krzyżak ?
i zeby tripoda wymienic to trzeba sciagac skrzynie?, a moze to jest luz gdzies dalej jeszcze w skrzyni?
-
Luzy na półosi,krzyżak ?
wymienilem wszytskie 4 bo msylame ze na przegubach jest luz, ale kreca sie razem z kolem, wiec to dalej w skrzyni jest luz przod tyl,
-
Luzy na półosi,krzyżak ?
Witam, mam wielki problem, od jakiegos czasu pojawia sie zawsze szarpniecie przy dodaniu gazu jak i odjeciu szybkim, podejrzewam cos przy skrzyni poniewaz mam wymienione przeguby a i tak jak kolo w gorze to jest uz przy kreceniu w lewo i w prawo i to spory, czy to chodzi o jakies lozyskoczy tzw tripod, tylko n iewiem czy w moim adp 1.6 audi jest takie cos, czy to wymienia sie po zdemontowniu skrzyni czy mozna odkrecajac flansze przeguba wewnetrznego/.?? prosze o pomoc
-
Dlaczego świeci kontrolka olej po wymianie poduszek silnika i skrzyni??
Dzieki wam za pomoc , juz naprawilem, wysunela sie wsuwka z czujnika oleju, , nie swieci juz lampka alladyna,dzieki
-
Dlaczego świeci kontrolka olej po wymianie poduszek silnika i skrzyni??
w vagu niema tego bledu, wykasowalem i nic ,dalej swieci, jakie ma byc cisnienie oleju? ktory to kanal w vagcomie?
-
Dlaczego świeci kontrolka olej po wymianie poduszek silnika i skrzyni??
ok sprawdze to
-
Dlaczego świeci kontrolka olej po wymianie poduszek silnika i skrzyni??
Witam, niewiem jak to opisac ale dzisiaj wymienilem poduszki silnika i skrzyni biegow , i zaczela zaswiecac sie kontrolka oleju .pomoze ktos co to moze byc /??
-
zawieszanie sie obrotów
Witam, mam problem z zawieszaniem sie obrotów, ostatnio przeczyścilem przepustnice i zagladalem do silnika krokowego, przeczyscilem sciezki i nic nie jest w nim urwane albo zurzyte, ktos moglby mi pomoc ? *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Moje Audi - W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem." - wątek przeniesiony
-
Wysokie obroty po zapaleniu silnika
wyglada to tak
-
Wysokie obroty po zapaleniu silnika
Dziekuje za zainteresowanie , wiec , bledow niema , mam kabel i niema bledow na vagcomie, a przepustnicy nie umiem sfabrycznić
-
Wysokie obroty po zapaleniu silnika
Hej ktos podpowie bo dziisja do 4000 tysiecy sie zacieło !!
-
Wysokie obroty po zapaleniu silnika
Witam, od pewnego czasu po zapaleniu silnika obroty same wskakuja na 2000-3000 ,co to moze byc pozdrawiam
-
MIejsce gdzie jest odma
Witam, potrzebuje pomocy w zlokalizowaniu odmy zeby wyczyscic w audi a4b5 1.6 benz adp 1995, i w razie koneicznosci gdzie jest silnik krokowy ,pozdrawiam