Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

86cichytomek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. poduszki silnika i skrzyni nowe wymienione
  2. i zeby tripoda wymienic to trzeba sciagac skrzynie?, a moze to jest luz gdzies dalej jeszcze w skrzyni?
  3. wymienilem wszytskie 4 bo msylame ze na przegubach jest luz, ale kreca sie razem z kolem, wiec to dalej w skrzyni jest luz przod tyl,
  4. Witam, mam wielki problem, od jakiegos czasu pojawia sie zawsze szarpniecie przy dodaniu gazu jak i odjeciu szybkim, podejrzewam cos przy skrzyni poniewaz mam wymienione przeguby a i tak jak kolo w gorze to jest uz przy kreceniu w lewo i w prawo i to spory, czy to chodzi o jakies lozyskoczy tzw tripod, tylko n iewiem czy w moim adp 1.6 audi jest takie cos, czy to wymienia sie po zdemontowniu skrzyni czy mozna odkrecajac flansze przeguba wewnetrznego/.?? prosze o pomoc
  5. Dzieki wam za pomoc , juz naprawilem, wysunela sie wsuwka z czujnika oleju, , nie swieci juz lampka alladyna,dzieki
  6. w vagu niema tego bledu, wykasowalem i nic ,dalej swieci, jakie ma byc cisnienie oleju? ktory to kanal w vagcomie?
  7. Witam, niewiem jak to opisac ale dzisiaj wymienilem poduszki silnika i skrzyni biegow , i zaczela zaswiecac sie kontrolka oleju .pomoze ktos co to moze byc /??
  8. 86cichytomek opublikował(a) temat w 1.6
    Witam, mam problem z zawieszaniem sie obrotów, ostatnio przeczyścilem przepustnice i zagladalem do silnika krokowego, przeczyscilem sciezki i nic nie jest w nim urwane albo zurzyte, ktos moglby mi pomoc ? *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Moje Audi - W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem." - wątek przeniesiony
  9. wyglada to tak
  10. Dziekuje za zainteresowanie , wiec , bledow niema , mam kabel i niema bledow na vagcomie, a przepustnicy nie umiem sfabrycznić
  11. Hej ktos podpowie bo dziisja do 4000 tysiecy sie zacieło !!
  12. Witam, od pewnego czasu po zapaleniu silnika obroty same wskakuja na 2000-3000 ,co to moze byc pozdrawiam
  13. 86cichytomek opublikował(a) temat w 1.6
    Witam, potrzebuje pomocy w zlokalizowaniu odmy zeby wyczyscic w audi a4b5 1.6 benz adp 1995, i w razie koneicznosci gdzie jest silnik krokowy ,pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.