-
A4 B6-mam maske do ponownego lakierowania - czy się zgodzić?
Poziek , a nie lepiej po prostu być podczas przygotowań i malowania maski w warsztacie i mieć na wszystko oko :?: Wtedy będziesz na 100% pewien co będziesz miał
-
PALIWO na stacji NESTE.
Płacisz kartą i tankujesz do pełna :razz:
-
[B5] Rok produkcji a ustawianie zbieżności
Miesiąc temu ustawiałem zbieżność i podałem rok produkcji 97 ale w kodzie jest 98 i koleś sprawdził , że nie ma żadnej różnicy :smile: Jak znajdę wydruk to wkleję fotkę z parametrami
-
Polecane opony zimowe
he he to po rozmowie z Tobą brachu go namówiłem no i czytając nasze forum Żółwiku :mrgreen: a sam na czym jeździsz :?:
-
Polecane opony zimowe
Jestem pewien , że będziesz zadowolony ja jestem :mrgreen:
-
jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???
Podłokietnik mam :mrgreen: i wiele innych dodatków , ale przydałoby się : -quattro -bose -ESP -webasto
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Ale chyba tak nie było, jeśli było np dwie strony nowych postów , to otwierało się na pierwszym nowym poście :idea: I teraz na niektórych też tak jest
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Czasami się przycina , ale mam jeszcze inny problem, może to wina mojego kompa ? Klikam na temat z kilkoma postami i często otwiera mi się strona z ostatnim postem i muszę przewijać stronkę do góry na pierwszy świerzy post :???: Trochę mnie to irytuje, ale może tak ma być :?:
-
[B5 1.9 TDI AFN] No to koniec końców kupiłem :) - update
Witam i gratki, autko wygląda fajnie tylko foty coś nie chodzą
-
Ile oleju wam bierze na 1000 km ??
Do 1 litra na 10 000 km, czyli 100 na 1 000 km, przy dość dynamicznej jeżdzie
-
Podgrzewane lusterka
Fajnie , że porobiłeś zdjątka , ale jak wkleić te maty : http://moto.allegro.pl/item139767733_podgrzewane_lusterka_juz_teraz_mozesz_je_miec_.html trzeba odkleić pierścień na środku szkła :idea: [ Dodano: 17-11-2006, 21:02 ] i co pociągnołeś za szkło i poszło :?:
-
Podgrzewane lusterka
Kupiłem je , czekam na przesyłkę to zobaczę co są warte
-
Podgrzewane lusterka
Czy to się nadaje do naszych autek http://moto.allegro.pl/item140006617_podgrzewane_lusterka_juz_teraz_mozesz_je_miec_.html
-
Stukot pyrkot DRGANIA
Prosisz o pomoc , a my nic o Tobie nie wiemy . Zapoznaj się z regulaminem i przedstaw się w odpowiednim dziale
-
bagnecik oleju
Przeczytaj REGULAMIN i odwiedź dział Newbie , przedstaw się i przywitaj z użytkownikami forum Tam powinien być pierwszy post
piurko
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta