Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie jest brak :

1 - tempomatu

2 - podlokietnika ( niedlugo bedzie :))

3 - eletrycznych i podgrzewanych siedzeń

4 - BOSE :(

5 - szyberdachu

6 - xenonow :(

a myslalem ze mam taki wypas :)

Opublikowano

elektryki z tyłu :twisted:

Opublikowano

webasto bym chciał mieć :)

Opublikowano

quattro

recaro

Opublikowano

W kolejności od "największego" braku:

1. Zmieniarki CD

2. Quattro

3. Podłokietnika

4. Elektryki z tyłu

5. Tempomatu

No i 30KM więcej... na początek. :wink:

Opublikowano

brakuje mi :

-pełny FIS (ale bedzie :twisted: )

-relingi

-podgrzewanej doopy

-skóra

-elektryka z tyłu

Opublikowano

klimy w szczególności i quattro :P

a tak to nic wiecej poza ori radiem nie ma .. jest puste :(

Opublikowano

Mnie tam nic nie brakuje - jestem zadowolony z posiadnego półwypasu.

Może jedynie opcji ustawienia siedzeń i lusterek dla 2 kierowców, bo jak jestem w pracy żonka szarżuje po street, a że mam inne upodobania do siedzenia ciągle musimy zmieniać zakres ustawienia w/w elementów.

Tylko czy takie coś było w "czwórkach" z tego rocznika ?? :roll:

Opublikowano

Na chwile obecna:

- podgrzewanych lusterek,

- podlokietnika.

Z czasem moze zacznie sie lista zmieniac... :wink:

Opublikowano

Elektrycznych szyb, klimy na razie tylko to. Zobaczymy co jeszcze w miarę użytkowania jeszcze wyskoczy :mrgreen:

Opublikowano

ja nie narzekam : jest klima , xenon , 17 , szyberdach , kilka elementów S4 , turbo

+chiptuning :grin: ale do ideału i pełnego wypasu jeszcze dddduuużżżooo brakuje,

szkoda by wymieniać :wink:

Opublikowano

Hmm czego mi brakuje w mojej A4 :

- podłokietnika

- tempomatu

- fisa

- grzanych foteli

- grzanych luster

- szyberdachu

- elektrycznych szybek z tyłu

- swiatełek z tyłu wew

- quattro

- 6 biegu

- xenonów

- navi

- a i kuni brakuje :mrgreen:

to wszystko chyba :roll: ale zem sie rozpisał

Opublikowano

mi niczego nie brakuje.. :mrgreen:

Opublikowano

Do czasu :D

Opublikowano

mi brakuje, navi i szyerka, paru koni wiecej pod maseczka, foteli z pamiecią, przyciemnianych lekko szybek(ale to bedzie), 6 begiu. A mojemu Audi brakuje tak naprawde jednego i nie jest to brak jakiegos wyposazenia, brakuje mu poprstu lepszych dróg

Opublikowano

Szyperdach, esp,navi,komputer,aut.klima dwustrefowa,ele. fotele,troszkę za stary~!Tego mi brakuje, a pozatym to super!!!

Opublikowano

xenonów

podgrzewanych foteli

navi

a tak to wszystko mam, acha jeszcze brak lodówki :mrgreen:

Opublikowano

1 - tempomatu

2 - podlokietnika

3 - eletrycznych i podgrzewanych siedzeń

4 - xenonow :(

5 - elektryki tyl

6 - Navi (ale slyszalem ze ori jest lipna wiec palm wystarczy)

7 - foteli s-line

8 - za malo biegow

9 - wiekszej stadniny

10 - quattro

ale za to mam szyber i webasto wiec jakos wiekszosc brakow przeboleje

Opublikowano

Tak apropo to mieliśmy zrobić liste wyposażenia do fulla no ale temat pokrewny więc się podłączę, więc u mnie podobnie:

Brakowało:

mocy - naprawione :razz: ale co nieco jeszcze poprawię

letnich fel - też ale już bym chciał 18"

relingów - ciężko było ale dostałem

cd - jest concert II

FIS'a - już jest ale będe jeszcze potrzebował waszej pomocy w tym temacie..

tempomatu - już jest, zostało podpiąć

Ori xenony :mrgreen:

podgrzewane lusterka

Brakuje nadal:

Navi i tylko ori

Podgrzewanych kubełkowych siedzeń - klimatronik z opcją podgrzewania już wsadzilem

Jasnej skóry

szustego biegu - szczególnie u mnie bo 90 ma krótkie przełożenia i sami wiecie..

parktronic..

No i najlepszego wypasu którego nigdy nigdy w niej nie będzie:

quattro :cry:

a tego nie będę kombinował:

el szyberdachu i tylnych szybek

webasto

To tak po krótce, braków sporo ale przynajmniej jest zajęcie..

Opublikowano

mi brakuje wiele, ale cieszę się z tego co mam

:cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.