Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SebMis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. jakoś nie wierze że dotrze w całości a nie mam ochoty go rozkładać pakować w pudełka i potem składać
  2. siema cyce potrzebuje przewieść rower z okolic wrocławia do wawy, ktoś może jedzie "większym" autem, albo wie kto jedzie, będę wdzięczny:rose:
  3. odkopałem i uaktualniłem fotki, na zdrowie
  4. a to nie było to lekko oszukane A4-klub + A3-club
  5. Norbi jak mogłeś zdradzić ten sekret:facepalm:
  6. jak zwykle od kilku lat oniaka głowa napier#$%^& po... nic się nie zmienia
  7. to czas wymienić radio
  8. tylko ona chyba wyszło w maju 2011? ciekawe czy będzie jakaś nowsza, czy to już tak zabytkowy sprzęt że o nim zapomnieli
  9. Panowie a jaka jest ostatnia wersja mapy PL, bo ja jaką znalazłem to strasznie stara, nie ma połowy dróg w wawie :/
  10. Po weekendzie jak zwykle same trupy, w srode wytrzezwieja to sie odezwa
  11. dzięki za zainteresowanie, znalazłem zaprzyjaźnionego mechanika, który ma sprzęt i zadeklarował się "za piwko" użyczyć PS mojego allroada 2.7 w pełni da się zvagować, wszystkie sterowniki
  12. siema Ziomale z DulnegoŚlunska jestem u rodziców na urlopie i moje "nigdy nie psujące się audi" złapało zadyszkę a swojego VAGa zostawiłem w domu ma ktoś z Was czas aby udostępnić swój sprzęcik na kilkanaście minut? najlepiej jak najszybciej (czwartek) ?
  13. Tak na mordzie przytył? myślałem że jak wypcham policzki żelkami to mnie nikt nie pozna, f*ck jestem spalony, teraz poproszę Was o zrzutkę na wachę do BiTa
  14. wpadne wpadne, byłem już z 3 razy jakoś słabo ostatnio z czasem tak mnie pochłonęła praca w korporacji że poświęcam jej cały czas i coraz mniej mam go na hobby a BiT jeździ całkiem nieźle, mam jeszcze do wymiany sondy za katalizatorem, ale skoro nie wpływa to na moc to się długo zbieram z tym
  15. chciałem mieć w miarę ori lub prawie ori

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.