Treść opublikowana przez gosia
-
[B5 ADR] Ciągle mrygająca lampka hamulca
Sprawa jest banalnie prosta...to samo miałem...kupiłem klocki bez czujników więc ,,mechanik,, po prostu bez mojej wiedzy i pytania o danie po prostu pourywał przewody razem z czujnikami...u Ciebie pewnie jest to samo...
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
Krzyniek ja oddałem 21 litrów krwi i mam tygrysa na plecach...
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych lampkach??? ;D
Wioska totalna...
-
[ALL] trwałość zawieszenia i koszty
Podobno w b7 zawieszenie jest już trwalsze?
-
[ALL] AUDI to on czy ona?
Moja czarnulka...czyli ona...
-
Dobrzy chiptunerzy
Powiedzcie mi co najpierw w 1.8t?Gaz czy program?
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
No tak...gaz...ale jak się pokonuje krótkie trasy(chociaż bardzo często)w zimę to chyba cały czas na benzynce
-
Z cyklu - przed Audi mialem Golfa IV ;)
My nie mieliśmy golfa...ale dlaczego mieniliście na a4? Mój znajomy co ma golfa4 upiera się że większość części w tych samochodach jest taka sama...i że wogóle golf jest THE BEST!!!! Co wy na to?
-
[B5 AFN] Zdziera pasek rozrządu
wymień kompletny rozrząd tzn pasek. napinacz,rolka no i oczywiście pompa!!!
-
[B5 AHU] kupił ktos taki kompler rozrządu ? ?
Ja taki zestaw tylko pasek CONTI, NAPINACZ i ROLKA RUVILLE mógłbym mieć za 220 zł, a na SKF 250 zł. Tak jak mówisz!I tego się trzeba trzymać! Ja pracuję w Inter Carsie i paski Conti the best nikt nie narzeka!Po prostu są dobre!Rolki evr też! nikt nie złożył reklamacji że te 90 tyś. nie wytrzymały.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O ile mnie pamiec nie myli to "gosia" BYŁ kiedys na spocie w promenadzie:) Fajnie sie czyta te wasze komantarze, szczegolnie "psa na baby" hornet'a To prawda, byłem raz na spocie. Odnośnie forum to żona zaczęła, a teraz to ja więcej się udzielam, no i czarnulka jest tylko moja!!!!!! Chodzi mi o żonę i oczywiście A4!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba nie dacie rady z tym tysiączkiem do końca roku...chociaż idą święta i wolne dni do pisania...
-
[B5 AFN] --- Prędkość maksymalna w moim bordziuchu ---
Moja po wirusie 200.
-
EURO 2008 ankieta we WŁOSZECH "oddajmy głosy na Polske"
Już 11,2%
-
Samochody z videoradarami
NA TVN Turbo w programie uwaga pirat mignął mi srebrny awancik
-
[B5 AFN] jaka antena do ok 1m na magnes do unidena 520xl?
http://www.allegro.pl/item276583074_antena_cb_wilson_little_wil_gwarancja_vat_.html polecam
-
[B5 All] demontaż tylniego siedzenia
Dzięki, udało się.
-
Wybór CB radia :)
johny ma asc
-
[B5 All] demontaż tylniego siedzenia
Chodzi mi o to na czym się siada...jak to unieść do góry żeby pod przeciągnąć kabelek od antenki cb
-
[B5 All] demontaż tylniego siedzenia
Pytanko:jak zdemontować siedzisko bo chcę puścić pod nim przewody?
-
[ALL] Ceny olejów i ich orginalność
Simon pierwsze słyszę Mobil w bańce 5 litrów? A odnosnie ceny 80 złotycz kosztuje w inter carsie...120 to pełny syntetyk...
-
Gdzie znajdują się tabliczki z kodami wyposażenia i znamionowe
To masz problem... [prosze o powstrzymywanie sie od takich komentarzy] - schiller
-
Po czym rozpoznać silnik 1.9 TDi 110KM OD 1.9TDi 90KM
Uzyj szukaczki!Tam były zdjęcia!
-
Wybór CB radia :)
Moi znajomi co mieli hustlera mówią że to g....i taki sam zasięg i powymieniali na mlki 145
-
Wybór CB radia :)
Wesoły a gdie stawiasz Hustlera i jaki masz zasięg?