Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gosia

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gosia

  1. Sprawa jest banalnie prosta...to samo miałem...kupiłem klocki bez czujników więc ,,mechanik,, po prostu bez mojej wiedzy i pytania o danie po prostu pourywał przewody razem z czujnikami...u Ciebie pewnie jest to samo...
  2. Krzyniek ja oddałem 21 litrów krwi i mam tygrysa na plecach...
  3. Wioska totalna...
  4. Podobno w b7 zawieszenie jest już trwalsze?
  5. Moja czarnulka...czyli ona...
  6. Powiedzcie mi co najpierw w 1.8t?Gaz czy program?
  7. No tak...gaz...ale jak się pokonuje krótkie trasy(chociaż bardzo często)w zimę to chyba cały czas na benzynce
  8. My nie mieliśmy golfa...ale dlaczego mieniliście na a4? Mój znajomy co ma golfa4 upiera się że większość części w tych samochodach jest taka sama...i że wogóle golf jest THE BEST!!!! Co wy na to?
  9. wymień kompletny rozrząd tzn pasek. napinacz,rolka no i oczywiście pompa!!!
  10. Ja taki zestaw tylko pasek CONTI, NAPINACZ i ROLKA RUVILLE mógłbym mieć za 220 zł, a na SKF 250 zł. Tak jak mówisz!I tego się trzeba trzymać! Ja pracuję w Inter Carsie i paski Conti the best nikt nie narzeka!Po prostu są dobre!Rolki evr też! nikt nie złożył reklamacji że te 90 tyś. nie wytrzymały.
  11. O ile mnie pamiec nie myli to "gosia" BYŁ kiedys na spocie w promenadzie:) Fajnie sie czyta te wasze komantarze, szczegolnie "psa na baby" hornet'a To prawda, byłem raz na spocie. Odnośnie forum to żona zaczęła, a teraz to ja więcej się udzielam, no i czarnulka jest tylko moja!!!!!! Chodzi mi o żonę i oczywiście A4!!!
  12. Chyba nie dacie rady z tym tysiączkiem do końca roku...chociaż idą święta i wolne dni do pisania...
  13. gosia odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    NA TVN Turbo w programie uwaga pirat mignął mi srebrny awancik
  14. http://www.allegro.pl/item276583074_antena_cb_wilson_little_wil_gwarancja_vat_.html polecam
  15. Dzięki, udało się.
  16. Chodzi mi o to na czym się siada...jak to unieść do góry żeby pod przeciągnąć kabelek od antenki cb
  17. Pytanko:jak zdemontować siedzisko bo chcę puścić pod nim przewody?
  18. Simon pierwsze słyszę Mobil w bańce 5 litrów? A odnosnie ceny 80 złotycz kosztuje w inter carsie...120 to pełny syntetyk...
  19. To masz problem... [prosze o powstrzymywanie sie od takich komentarzy] - schiller
  20. Uzyj szukaczki!Tam były zdjęcia!
  21. Moi znajomi co mieli hustlera mówią że to g....i taki sam zasięg i powymieniali na mlki 145
  22. Wesoły a gdie stawiasz Hustlera i jaki masz zasięg?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.